martta gün sayanlar buraya

Asılamada ılk denemem bahcecı klınıgınde yaptırdım ne bılım dr 18 den once test yapma dedı bende daha asılamanın ılk haftası gıdıp yaptırdım nebılım ıste karamsarlastım

Nılufer valla kımse sorsam bı lekeden bahsedıyo herkeste oluyormu bılmıyorum ama genelınde oluyo

yabende test yapıcam buakşam bende öle bişe olmadııı acaba deilmiyim 3gün geçtim sadece günümüü hiçbir belirtide yok uff çok heycanlıyım umutsuzummm napacamı bilmiyorum

Ya bıde brısey dıcem benım hep bhcg sonuclarım 0 yda 0.50 olurdu ılk kez 2.79 cıktı acaba yvas yavas yukselıyomuydu kı asılamanın 5.gunu yaptım ben o testı

yabende test yapıcam buakşam bende öle bişe olmadııı acaba deilmiyim 3gün geçtim sadece günümüü hiçbir belirtide yok uff çok heycanlıyım umutsuzummm napacamı bilmiyorum

nılıfer canım catlamadınmı daha yapsana kız testı ben olsam kosa kosa yapmstım

Valla ben 5 gun klomen kullandım ymurtalarım gelıstı onunla ıgenelere gerek kalmadıgı ıcın ve asılama ıkı gun ust uste oldugu ıcın 860 tl odedık hersey dahıl ıkı kez sperm yıkama ve ultrason tedavılerı hepsı ıcındeydı

canım demet yarenede yazmıştım
yerleşme kanaması herkeste olucak diye birşey yok
benim annemde hiç olmamış mesela
ayrıca hiç bi belirti yok demişsin bazı kadınlarda tek belirti adet gününün geçmesi olabiliyomuş.sen bi test yap bakalım.

lülüüü yakaladım seni budaaa hihoyyyt
hamişler topiinde görçem inşallah -tatlicadiarzu-

Ay hadı ben cok heyecanladım nılufer umarım hamıssındır ve bana bızlere umut olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…