martta gün sayanlar buraya

Birazdan aramıza katılırsın canım :) sabahtan beri oturdum siteyi dolaşıyorum ne kadar çok şey var burda...

ben burda okumustum hamilelerde ates yükseliyomus. ben ölctüm olk defa yani öylesine 36,7 cikti bugün ölctüm 36,8 kendim pek anlamadim ama olsunkaydirigubbakcemile3

ben burda okumustum hamilelerde ates yükseliyomus. ben ölctüm olk defa yani öylesine 36,7 cikti bugün ölctüm 36,8 kendim pek anlamadim ama olsunkaydirigubbakcemile3

bende bi ara her sabah yapıyım dedim ama sabah uynınca aklıma yapmak gelmiyodu unutuyodum hep ondan sonra bıraktım yapmayı bende burda duymuştum ateş ölçmeyi

arkadaşlar benimde bu ay yumurtlama tarihinden sonra,yumurtlama zamanında olan akıntım çok oldu sol kasığımda ağrılar var.ve geçenlerdede midem çok bulantı ve istifra ettim sizce bunlar belirti olabilir mi???? lütfen cevap bekliyorum....

son adet tarihin ne zamandı CADIARZU

aycankaya arkadaşım sat 22 şubattı.daha 9 gün var adetime belirtiler bu kadar erken olabilir mi bilmiyorum?????

aycankaya arkadaşım sat 22 şubattı.daha 9 gün var adetime belirtiler bu kadar erken olabilir mi bilmiyorum?????

herkesin vücudu farklı olduğu için sen çok hassassan belirtileri olablir çünkü herkesin hamilelik belirtileri farklı oluyo ama sen yinede fazla ümitlenme adetinin geçmesini bekle o zman test yaparsın şimdiden kafana takma sonrasında çok üzülürsün
inşallah hamilesindir ve bize güzel haberler vericeksin :Saruboceq: :Saruboceq:

çok teşekkür ederim.inşallah allah herkese istediği zamanda önce sağlıklı,hayırlı evlatlar nasip eder.

umarım. yarın sabah idrar testi yapmaya karar verdim bakalım ne çıkıcak

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart

2)NNILUFERIN......12.....MART

3)naagıhan.......13......mart

4)aslı_ist...........14.......mart

5)sanmur06.......14.......mart

6)cıcekcık.........14.........mart

7)mıtharas......16......mart

8)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart

9)canangezer..........16.......mart

10)pınar77.........17.......mart

11)demet_yaren.......18......mart

12)candyy.........18.........mart

13)sessizdeniz.....18....mart

14)nehir67........21.....mart

15)selma41.......22mart

16)dudu............23......mart

17)ermaer..........24........mart

18)AYCANKAYA ......27......MART

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…