MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Ben bir önceki transferde nar çok yedim.. Rahim kalınlığım transferden 1 hafta önce 8.4 mm idi..
Bu 2.transferde hiç birşey yapmayacağım dedim. Gene 1 hafta kala gene 8.4 mm ölçüldü. Net olarak nar işe yaramıyor diyorum artık

Arkadaşlar bir süredir yazamadım, dün yumurta toplama işlemim gerçekleşti. Anestezi ile oldum. Ağrım dün çok oldu, bugün daha iyiyim Allaha şükür. 5 tane yumurta toplandı. Bugün 3 te arayacağım yumurtalarım nasıl diye heyecanlı bekleyiş halen devam.

İlk olacak yaklaştıkça heyecan basıyor. Yarın kontrolüm var. Ananas ve nar için ben de aynı şeyi duydum fakat kalınlaşmayı kontrol altında tutmak için yasakladığını söyledi hemşire Hanımlar Ne söylerlerse yapıyoruz. Gerisi Allah’ın takdiri. Sizin de ilk sanırım

Evet benim de ilk , doktora göre hareket etmek en mantıklısı risk alamayız. Ben de regl olmayı bekliyorum bekleyiş beni de heyecanlandırıyor, başka şeyler düşünmeye çalışıyorum.

Benim hiç bilgim yok ama İnşaAllah bugün güzel haber gelir canım naptın aradılar mı?

Naptın canım kontrol nasıldı?

Merhabalar hanımlar Bende Allah izin verirse 14 martta dondurulmus 2 tane embriyo transferim olacak calisan bayanlar kac gun rapor aldinizmi

Aminn cnm bnm Allah razı olsun yok henüz aramadilar bekliyorum cnm
Benim emriyologlar emriyolara akşam kontrol ediolardı. 7 8 gibi bazı yerler sabah kontrol ediyorlarmış yani emriyologların çalışma şekli farklı oluor bazen saat farkları oluor. Dün o yüzden öyle demiş olabilirler

Merhabalar hanımlar Bende Allah izin verirse 14 martta dondurulmus 2 tane embriyo transferim olacak calisan bayanlar kac gun rapor aldinizmi
Maşallah umarım güzel sonuçlar alırsınız. Bence 5 gün yeterli ben çalışmıyorum ama çalışsam 5 gün alırdım. Tabi iş yoğunlu ve temposu ilede alakalı

Elhamdülillah Maşallah ne güzel haberlerle geldin. İkiside çarşamba tutunsun İnşaAllah
Senin çarşamba benim perşembe bebişleri eve getirme vakti

Maşallah umarım güzel sonuçlar alırsınız. Bence 5 gün yeterli ben çalışmıyorum ama çalışsam 5 gün alırdım. Tabi iş yoğunlu ve temposu ilede alakalı
İnşallah olurda hayırlısıyla işim satış üzerine olduğu için hafta sonu yoğunluk oluto teşekkür ederim çok heycanliyim ilaçlara basladim

İnşallah olurda hayırlısıyla işim satış üzerine olduğu için hafta sonu yoğunluk oluto teşekkür ederim çok heycanliyim ilaçlara basladim
Yoğunluk varsa ev sana iyi gelecek ise daha fazla al yok evde durup düşünüp kendimi beynimi yorarım diosan 5 alırsın. Evet çok heyecanlı ve değişik bir süreç oluor seni anlıyorum. Rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın İnşaAllah

raporla ızın alınıyor degıl mı ? yaa bende calısyorum tup bebek bızde dusunuyoruz ama şu ızın muhabbetı vs yuzunden cekınıyorum

raporla ızın alınıyor degıl mı ? yaa bende calısyorum tup bebek bızde dusunuyoruz ama şu ızın muhabbetı vs yuzunden cekınıyorum
Valla ben çalışmıyorum ama eşim yanımda durmak için rapor yazdıracak. Tüp bebek yaptırdığımızı söylüycez 5 gün eşime bakmam lazım diyecek aile hekimi tatlı bir dr yazıcağını düşünüyorum. Söyleyin genelde drlar tüp bebek diyince bi hassas oluyor benim karşıma hep öyle denk geldi. Aile hekiminiz iyi biri ise yazar. Umarım işiniz rast gider.

yaa bende ıkı asılama yaptırdım gızlı gızlı gıttım geldım, ama tup bebkte ıs yerımede soylemem lazım , hıcde soylemek ıstemıyorum sorarlar dıye ne bılıyım bıde olumsuz olursa stres sıkıntı. ayy ınsallah hepımız kavusalım artık yavrularımıza.
amın kuzummm hepımızın ıslerı rast gıtsın

O konuda ben cekinmedim sağlık ve çocuk sahibi olmamız gayemiz iş yerine soyledim sagolsunlar izin verdiler devamlı kontrole gidiliyor

Bende 7 gün aliyim ozaman annemde kalırım evimde yakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…