MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

İnşallah güzel hayırlı haberler alırım çok teşekkür ederim Allah razı olsun cnm transfer oldun mu

Bide transferin günü sayılıyormu ertesi gün mü sayılmaya başlanıyordu

Meral01 Yok canım transfer perşembe günü Allahın izni ile Rabbim tutunmayı nasip etsin bebişlerime cümlemizin Amin

O konuda ben cekinmedim sağlık ve çocuk sahibi olmamız gayemiz iş yerine soyledim sagolsunlar izin verdiler devamlı kontrole gidiliyor
cekınmekten zıyade ben tek basımayım ve zor oldu ıhracat yapan bır fırmadayım ve cok yogunuz koştur koştur gıttım kontrollere ıse gerı geldım vs. yoksa tabıkı saglık buda sonuc olarak. tüp bebekde yıllık ızıne cıkarım ya da evden calısırım artık
neyse o gunler gelsın de nasıp kısmet Rabbım yardım edıyor.

Bende çalışıyorum transferden sonra önce 5 gün sonra duruma göre rapor alacağım. Aile hekimim ile konuştum durumu anlattım vereceğini söyledi

Bende seni sormak için girdim rabbime hamdolsun çarşamba toplanacak benim minnaklar büyümüşler heyecanla carsambayi bekliyoruz aksama iğnem var bakalım sende durumlar nedir nasilsin
Haberler fıstık gibi maşallah
Valla ben grip oldum. Dinleniyorum.
Perşembe günü yaklaşıyor heyecan var duygular karışık bakalım dua ediyorum. Valla perşembe bebeleri alıp gelicem inşallah onlar da bana sıkı sıkı tutunur..

Çift olacak 5.gün embriyosu senin kaçıncı gün kaç adet
5. Gün Çift emriyo canım hangi ildesin ben ankara hangi ilaçları kullanıosun seninde koku ve meme hassasiyetin başladımı sanırsam ilaçlardan benim burnuma herşey kokuyor.

Benim de çift olacak inşallah 3.gün taze embriyolarım öyle heyecanlıyım ki hadi inşallah bebeklerimizin tutunduğunu paylaşırız
Yaa çok heyecanlı inşallah canım ağrın varmı nasılsın? Bol su iç dinlen

5. Gün Çift emriyo canım hangi ildesin ben ankara hangi ilaçları kullanıosun seninde koku ve meme hassasiyetin başladımı sanırsam ilaçlardan benim burnuma herşey kokuyor.
Maşallah ikisi de tutunsun da ikizler gelsin ben buradaki arkadaşlardan fikir almak istiyorum çok kararsızım . İlk transfer tek olmuştu 30 yaşında olduğum için doktor çift transfer etmedi zaten kendi doktorum da tembihledi çift transfer etme diye . Negatifle sonuçlandı . Eğer kısmet olursa ikinciyi çift mi yapsam tek mi çok kararsızım

Kızlar selam eşim pozitif oldu ben negatifim yarın son kontrolüm vardı çarşamba opu olacaktım şimdi herşey iptal mi olacak
Canım belki de iptal olmaz benim gittigim yerde pozitif olanlari ayri bir yerde isleme aliyorlarmis. Cunku onca igne ilac kullaniliyor bi sor istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…