MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Geçmiş olsun aradılar mı acaba? Haberler güzeldir inşallah

Yazmışsınız gerçi Şimdi gördüm cevabı maşallah maşallah çok sevindim sizin adınıza Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin. Transfer hemen yapılacak mı sizde?

Bende seni sormak için girdim rabbime hamdolsun çarşamba toplanacak benim minnaklar büyümüşler heyecanla carsambayi bekliyoruz aksama iğnem var bakalım sende durumlar nedir nasilsin
Gözünüz aydın kaç yumurta var peki? Ben de bugün oldum opu. 2 yumurta dolu çıkmış, diğerleri boş çıkmış malesef.. Hiç olmamasından iyidir diye şükrediyorum

Yaa kızlar sorayim dedim benim çatlatma ignem 22 15 di 15 dk geç oldu sorun olur mi dalmışım yaa

Gözünüz aydın kaç yumurta var peki? Ben de bugün oldum opu. 2 yumurta dolu çıkmış, diğerleri boş çıkmış malesef.. Hiç olmamasından iyidir diye şükrediyorum
Çok sagol kuzum.Aynen canim her daim pozitif düşünüyoruz benim doktorum hastayi strese sokmamak için detay bilgi vermiyor hersey çok güzel yumurtalar süper dedi gelismisler dedi bu kadar bilgi veriyor ilk basta takiyordum ama bilmemek daha iyi aslinda ya

Neden doktorun çift etme dedi canım inşallah bu sürecinde pozitif alırsın. Hepimiz alırız
Ben en başından beri çift istedim dokturum da şansı artırdığını söyledi kabul etti. Gönlüm ikisinden tutmasından yana ama en azından şans olarak belki 1 tane tutar daha sonra pişman olmak istemedim.

Merhaba cnm benim olumsuz oldu her hangibi bir açıklama da yapılmadı
Çok üzüldüm canım demek ki sağlıklı değildi. Vitamin takviyesi yada bitkisel olarak bedenini kuvvetlendiriomusun vücutuna ne iyi geliyorsa onu araştıralım bulalım bu sefer olmadıysa bi dahakine daha iyisi olur inşallah

Bana açıklama yapması daha iyi geliyor tabi herkes için farklı. Nasıl iyi hissettirecekse öyle olması daha doğru

Ben de çok üzüldüm.. umudunuzu kaybetmeyin ama bir kapı kapandoysa başka kapılar açılır inşallah..
Aminn cnm bnm benim doğal yollardan gebelik kayiplarim var sorunun ne olduğunu bilmiyorduk oda pıhtılaşma dan kaynaklı olduğunu öğrendik eşimde riske atmayalım kontrollü gebelik olsun diye tüp bebek tedavisine başladık ve şuan çok şaşkınım tatmin edici bir cevap da alamadık dr bey iletişime geçmedi hemşiresi aradı

Yanına gidip konuşursanız bilgi verir muhakkak. En azından çare bulmak için yol gösterir. Ona göre farklı bir tedavi uygulanır belki. Bu yolculuk herkes için farklı ilerliyor..

Yanına gidip konuşursanız bilgi verir muhakkak. En azından çare bulmak için yol gösterir. Ona göre farklı bir tedavi uygulanır belki. Bu yolculuk herkes için farklı ilerliyor..
Benim adanada yaşamadığımı zamanımın kısıtlı olduğunu söyledim bugün dr beyle görüşmek istiyoruz dedim aldığım cvp bugün yarın dr yoğun biz size randevu ayarlayıp dönüş saglicagiz dediler

Canım benim doğal yollardan olabiliyor olması büyük nasip elhamdülillah
Belki Rabbim normal yoldan nasip edicek en azından sorunun ne olduğunu fark etmenizi istedi.
Güzel görelim güzel olsun İnşaAllah Rabbim hiç uğraştırmadan doğal yolla hamilelik nasip etsin. 3 aylar hürmetine tüpe falan gerek kalmadan kucağına alasın.

Aminnn kuzum Allah razı olsun inşallah rabbim hepimize hayırlı evlat nasip etsin inşallah

Tüh ya kötü olmuş öyle yapmaları. Açıklama 10 15 dakika falan Anca sürerdi.. Gerçi ameliyatta da olabiliyor doktorlar. Onlar da çok yoğun Allah yardımcıları olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…