MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Canlarim Yumurta toplama işlemi sonrasu nasil oluyor yani kanama oluyor mu ağrılar falan ağır mi geciyo kolay mi geçiyor
Yumurta sayısına göre değişiyor bence canım, ben opu da coviddim o sebeple genel anestezi yapmadı, zaten 5 yumurtam vardı lokal oldum ve ağrım olmadı çok şükür..kanama da olmadı yalnız çok gaz sancısı oldu ki genelde herkeste oluyor, onun içinde evde ufak yürüyüşler yaptım ayağımın altına sıcak su torbası koydum

Yalnızım ben ailem uzakta konu komsu da yok bilmek istedim canim cok teşekkür ederim bilgin için

merhabalar herkese,
aralıktan beri buralardayım 2. transfer hazırlığındayım cumartesi günü kontrolüm var sanıyorum transfer tarihi verecek
ruh halim çok fena bütün duyguları aynı anda yaşıyorum Allah aklımıza mukayyet olsun :) estrofem dışında kendi ısrarımla prednolda kullanıyorum iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilemiyorum göreceğiz artık :) yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :)

E gadi rast gelsin hepimiz öyleyiz gozlerimiz bazen nemli kaygi korku umut hayaller... Bu kez herseyin gönlünce olsun ❤

Canlarim Yumurta toplama işlemi sonrasu nasil oluyor yani kanama oluyor mu ağrılar falan ağır mi geciyo kolay mi geçiyor
Canım ben 12 şubatta oldum. Adet sancısından bi tık fazla sancı oldu 2 gün kalkarken oturuken bi hassas oldum. Karnım şişti biraz 3.gün düzeldim. Doktor ağrın olursa ağrı kesici içebilirsin dedi.
Bol su içtim ilk gün falan idrara çıkarken bi ağrı oluodu hafifden sonra geçti bazı drlar antibiyotik de veriyorlar benim dr vermedi. Opudan sonra 7. Gün adet oldum. İlaçlardan insan hassas oluor ben ağlıodum emriyoları çok merak ediyordum. Sonra düzeldim hepsi geçiyor. Emin ol

Yalnızım ben ailem uzakta konu komsu da yok bilmek istedim canim cok teşekkür ederim bilgin için
Benimde bu süreçte yanımda kimse yoktu, yani vardı aslında da ben kimseden bişi istemedim, opu da zaten eşin yanında olacak başka kimseye ihtiyacın yok. Transfer öncesinde de 1 gün önce evini temizle kendine kayısı kompostosu yap 2- 3 günlük yemeğini yap, kimseye ihtiyacın kalmaz canım
Hakkında hayırlısı olsun canım, rabbim zorluklarını kolay eylesin inşallah.. prednolu dr na dedin di mi bence dr dan habersiz bişi yapma.. ruh halin ilaçların etkisiyle de allak bullak olabiliyor malum hormon ilaçları, duygularını endişelerini kontrol altında tutmaya bak rahat relax olmak çok önemli bu süreçte...

Canım bende sen gibiyim. Kah üzülüyorum kah seviniyorum nolucak nasıl olacak olsun çok istiyorum. Valla kafam gel gitli benim haftaya bugun 3 mart da transfer bilmiyorum bol dua edicez birbirimize başka çıkış yok hepimizin ki olsun Amin

InsaAllah çok teşekkür ederim canım benim.

doktora ben söyledim biraz da ısrar ettim ne bileyim bu sefer hiçbir değişiklik yapmadı, farklı bir şey denemedi bilmiyorum kafam çok karışık aynı şeyleri yapıp farklı bir sonuç beklemek ne kadar mantıklı sürekli bunu düşünüyorum

aynen öyle başka yapabileceğimiz hiçbir şey yok dualarda buluşalım :)

Herkese merhaba, 38 yaşındayım benim de 7 Mart gibi transferim olacak. Şu anda estrofem kullanıyorum. 2 tane dondurulmuş embriyom var. Bir tanesi koyulacak. Maddi manevi çok zor bir süreç. İlmek ilmek ne kadar zor aşamalardan geçiyoruz. Allah hepimizin yardımıcısı olsun. İnşallah güzel haberleri beraber paylaşırız burada

Hoş geldiniz..
İnşaAllah canım Rabbim hayırlısı ile nasip etsin. Hepimiz güzel haberler alalım Mart bize bebelerimizi versin.

Merhaba, iki kere opu geçirdim. Özellikle ilkinde hiçbir şey anlamadım. İkincisinde biraz kanamam olmuş işlem sırasında, bir iki gün hafif gaz sancısı çektim, onun dışında hiçbir şeyim yoktu. Yumurta toplama en kolayı. Kolayca atlatacaksın İçini ferah tut.

merhabalarr:) ben 3 hekimle görüştüm üçü de polikistik over sendromunda yumurtalıklar fazla uyarıldığı için "ohss" denen bir durum gelişip yumurtalıklar kavun büyüklüğüne ulaşabiliyor eğer aynı ay transfer edersek dediler ama eğer pkos yoksa aynı ay ( taze transfer) yapabiliyorlar. ama bu hastaya özel bir durum o ay kan değerin yeteri kadar iyi değildir rahmin incedir dondurup ilaç tedavisine başlayabilirler. bence sen şimdiden bunları hesaplamaya çalışıp kendini strese sokma çünkü süreç uzun ve bizi süprizler bekliyor :) umarım senin için en sağlıklı olan olur..

şimdiden olumsuz hissediyorum demek yeni embriyoya haksızlık olur neden olmasın ki diye düşün :) olmazsa zaten artık ayrıntılı inceler bütün doktorlar. bir kez negatifi gördükten sonra kaygılanman korkman çok normal. ama yine aynısını yaşayacağın anlamına gelmiyor. umarım en güzeli olur senin için..

Ah bu pkos ben de de var o bakalım ben de taze transfer isteyenlerdenim. Insan sabirsiz ve aceleci oluyo hemen olsun bitsin pozitifle sonuclaniversin mutlu son olsun diyo ama işte aşamalı kademeliymis bu işler. Sonuc zaferle bitsin de gerisi teferruat olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…