MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Bende pko yok aslinda. Biz zaten genetik de baktirmak istiyoruz o zaman bir ay mecbur bekliycez galiba(

Öyle yapıcam canım çok saol hepimizin insallah ..

canım öncelikle geçmiş olsun hayal kırıklığı yaşamışsın çok normal ama sakın ümidini yetirme doktorun doğru söylemiştir sen enerjini yüksek tut ve dua et bizede haber ver kontrolünden sonra

merhaba bende mustafa hoca da tedavi gördüm dün negatif aldım, bana da size söylediklerinin aynısını söyledi şuan ne aşamadasınız

bana da rahme çizik atacağını söyledi ama 3 ay normal deneyin dedi, yazdıklarını okuduğumda yaşadıklarımız aynı gibi geldi inşallah bu transferin olumlu sonuçlanır

Umarım öyle olur.. Galiba hayal kırıklığım beklediğimden daha yüksek oldu… inş bu embryo tutunur

Rahim kalınlaşmam çok iyi.. Hormon değerlerim iyi….
Ama çok büyük hayal kırıklığı oldu.Ve kaldıramıyorum galiba… Ama kader gayrete tabidir.. Gayret etmeye devam edicez

Rahim kalınlaşmam çok iyi.. Hormon değerlerim iyi….
Ama çok büyük hayal kırıklığı oldu.Ve kaldıramıyorum galiba… Ama kader gayrete tabidir.. Gayret etmeye devam edicez
haklısın canım ama 0dan yeniden başlıyorsun unut şimdi o olanları hep dua et

Benimde yaş 42 geç başladım tedaviye nasıl olsa olur mantığıyla nebiliyim 60 yaşında ikizi oldu diye haber izlerdim öle değilmiş aslında genetik oldugu için tüp bebek deniyorum ailede genetik taşıyıcılık yani aslında Bi sorun yok oluyo ama sağlıklı olsun diye pgt ile tüp bebek cumartesi günü toplandı 2 embriyo 5.güne gitti 6.gün bekliycez dediler bugün sonuç bekliyorum ay çok stresli. Bu yolda emek veren herkese sabır diliyorum.

Hayırlı güzel sonuçlarınız gelir inşallah

Benim ocakta toplandı, 2 tane donduruldu, 1 ay önce tüpüm tıkalıydı , miyom ve çikolata kistim vardı ameliyat oldum.
Regl olunca gidicem kontrole hazırsam transfer öncesi ilaçlara başlıycam, şimdilik folik asit ve multivitamin kullanıyorum.
Amh 0,34 ilk tüp bebek deneyimim olacak çok heyecanlıyım, 39 yaşındayım.
Transfer öncesi nelere dikkat etmek lazım, transfer anında sonrasında önerileriniz varsa süper olur.

bana da rahme çizik atacağını söyledi ama 3 ay normal deneyin dedi, yazdıklarını okuduğumda yaşadıklarımız aynı gibi geldi inşallah bu transferin olumlu sonuçlanır
Merhabalar umarımm canım seninde başarılı geçer inşallah Ne kadardır deniyosunuz siz? Yaşınız kaç?

Merhabalar umarımm canım seninde başarılı geçer inşallah Ne kadardır deniyosunuz siz? Yaşınız kaç?
31 yaşındayım canım ilk denememdi, embriyom çok güzeldi yüksek ihtimalle tutacaktı ama maalesef olmadı, dün görüşmeye gittiğimde bana da aynıları söylendi bazen embriyonun içi iyi olmuyor 3-4 ay kadar normal deneme yapın şuan hormonların çok yüksek eğer olmazsa histeroskopi yapalım dedi, 2 tane embriyom var şuan dondurulmuş.

Merhaba, yaşlarımız benzer amh 0.88 transfer bekliyorum ben de. Kola kahve çikolata asitli içecekler maydonoz çiğköfte midye ananas hurma nar tüketmiyorum, yasak. Kabak çekirdeği, çiğ kuruyemişler, ceviz meyve ve bol su. Nasipte varsa olur zaten ama yine de dikkat etmekte fayda var.isteyip çaba gösteren herkesin duası kabul olsun inşallah

Peki kaç yıllık evlisiniz cnm

Ben 2,5 yıllık evliyim, 30 yaşındayım. Bana bu negatiften sonra siz deneyin demedi hiç. Acaba evlilik süresiyle mi alakalı
Canım benim eşim kanser tedavisi görmüştü spermleri dondurulmuştu, ama biz tedaviden önce baktırdığımızda değerleri çok yüksek çıktı ama olmayınca biz deneyelim zaman kaybetmeden demiştik, şimdide ikinizin de değerleri çok güzel siz tekrar doğal yollarla deneyin dedi sebebi bu olabilir bilemiyorum ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…