MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Kizlar merhaba. Tedavileriniz InsaAllah ilk aydan olumlu sonuçlar verir. Birsey sorucakdim. Aslinda yarin doktorumla konuşucam ama merak ediyorum. Yumurta toplama ve transferi genelde ayni ay mi yapiyorlar yoksa vucut dinlenmesi için bir ay zaman taniyorlar mi? Ben hemen istiyorum tup bebek karari verirsek

Kontrolün nasıl geçti güzel haberler ile gel inşallah
Çok şükür güzel geçti pazartesi sabahı tekrar çağırdı doktor ama kortizon başlattı bebeğin kalp atışını duyana kadar içeceksin dedi dekort ondan canım çok sıkkın ben kendimde kiloluyum dahada kilo almaktan korkuyorum :KK43:((

Kizlar merhaba. Tedavileriniz InsaAllah ilk aydan olumlu sonuçlar verir. Birsey sorucakdim. Aslinda yarin doktorumla konuşucam ama merak ediyorum. Yumurta toplama ve transferi genelde ayni ay mi yapiyorlar yoksa vucut dinlenmesi için bir ay zaman taniyorlar mi? Ben hemen istiyorum tup bebek karari verirsek
hayırlısı olsun doktor genelde rahmi dinlendiriyor ama drdan dra hastadan hastaya değişiyor

Devlette yaptırıyorsan koymuyorlar canım bende 29 yaşındayım. Benim doktorum özelde o yüzden eğer hormon ve rahmin iyi olursa koyacam dedi cuma kontrol var 03.03.2022 transfer bakalım ne diyecek
peki tüp bebek raporun varmı canım

Kızlar benim bu 2. transferim olacak. İlk transferde hiç gebelik elde etmedik. Şimdi doktor hiç inceleme yapmadan direk 2.transfer geçti. Doktor istemeden ben pıhtılaşma testi yaptım. ve pıhtılaşma çıktığı için 1.transferde oksapar kullandım. Ama bunda hiç birşey irdelemedi. Sağlıksızdı dedi ve geçti. Ben nedense bununda tutmayacağına inanıyorum.. Transfer iptal edilsin istemiyorum çünkü 3. transfer olunca bütün doktorlar irdeleyelim diyecek gibi.. Ama 2. de tutacak gibi değil.. Bu ruh halinden çıkamıyorum... Yarın doktor kontrolüm var.. Progesteron ve estradiol bakıp 4 mart transfer olur mu karar verilecek... Bu ruh halim normal mi?

Kızlar sonucum çıktı, 2 adet 5. Gün dondurulmuş embriyo 8. Gün test sonucum 15,95, ne hissedeceğimi bilemedim 🤷‍♀️
Canım geç tutunmuş olabilir güzel düşünelim güzel olsun İnşaAllah
Rabbim güzel haberler almayı nasip etsin.. 2 katı olsun 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Merhaba bende tüp bebek tedavisindeyim cumartesi günü yumurta toplama işlemim var rabbim isteyen dileyen herkese hayırlı evlat versin inşallah 🤲🙏😊 rabbim hepimizin yardımcısı olsun 🤲🙏
Amin canım İnşaAllah Allah seninde yardımcın olsun kolaycacık geçsin hemen iyi ol 🤲🏻

Çok şükür güzel geçti pazartesi sabahı tekrar çağırdı doktor ama kortizon başlattı bebeğin kalp atışını duyana kadar içeceksin dedi dekort ondan canım çok sıkkın ben kendimde kiloluyum dahada kilo almaktan korkuyorum :KK43:((
Protein ağırlı beslen canım karbonhidratı baya azaltıp suyu çoğalt o zaman çok almazsın ödeminde gider. Dokturun bildiği vardır valla ne veriyorlar sa yapıyoruz napalım sonucu güzel olsun İnşaAllah

X