MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

2 saat girmedim mesajlar almış başını gitmiş, maşallah konu biraz canlanmaya başladı sanki yarın benim için büyük gün sanki yavaş yavaş stres basıyor, dua edermisiniz canlar )

2 saat girmedim mesajlar almış başını gitmiş, maşallah konu biraz canlanmaya başladı sanki yarın benim için büyük gün sanki yavaş yavaş stres basıyor, dua edermisiniz canlar )
Canım dua edip yeni geldim. Rabbim gönlümüzün muradını nasip etsin. Valla ben bi heyecan oluorum bi değişik hallere girdim. Strest olmak da istemiyorum ama elde değilmiiş

Yarın test yapacakmısın canım
Nasılsın bir belirti bir varmı?
İnşaAllah herşey istediğin gibi olmuştur.

Bak teheccud vakti rabbim nasip etsin bu dünyada bu sevgiden bizi mahrum bırakmasın daha fazlq bizi bekletmesin afiyetli sağlıklı evlatlar nasip etsin ❤

Yarın test yapacakmısın canım
Nasılsın bir belirti bir varmı?
İnşaAllah herşey istediğin gibi olmuştur.
Evet yarın 8. Günüm serum taktırmak için gideceğimden beta da vericem inşallah. Hiç belirtim yok canım, hayırlısı bakalım, Allah razı olsun ...
Bak teheccud vakti rabbim nasip etsin bu dünyada bu sevgiden bizi mahrum bırakmasın daha fazlq bizi bekletmesin afiyetli sağlıklı evlatlar nasip etsin ❤
Amin canım Allah razı olsun ne güzel vakitte ne güzel bir dua oldu bu bana, bol bonusla başladım güne inşallah

Senden ses çıKmadi canim yaa naptin nerelerdesin ne durumdasin

merhaba 32 yaşındayım bu ay transfer olucam inşallah adet olmayı bekliyorum. malum bekleyince 2 gün gecikti şimdilik. 2 başarısız aşılamam var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…