Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Maşallah maşallah listemizin güzelliği Allah'im dinleyen isteyen herkese nasip etsin inşallah. Listede olup da tekrar deneyecek arkadaslara tez vakitte sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Maşallah maşallah listemizin güzelliği Allah'im dinleyen isteyen herkese nasip etsin inşallah. Listede olup da tekrar deneyecek arkadaslara tez vakitte sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
Amin canim insallahh ben bitane haber vereyim o zaman esra_pey arkadasimiz ikinci kez denedi ve hamile şükür insallah saglikla devam eder

Amin canim insallahh ben bitane haber vereyim o zaman esra_pey arkadasimiz ikinci kez denedi ve hamile şükür insallah saglikla devam eder
Yaaaaa çok sevindim. Sağlıkla ilerlesin inşallah güne pozitif haberlerle başlamak. İnsan bir şeye zor ulaşınca hiç kimse o zorluğu çekmeden ulaşsın istiyor. Allah kimseyi aratmasın. İkiz ikiz versin

Yaaaaa çok sevindim. Sağlıkla ilerlesin inşallah güne pozitif haberlerle başlamak. İnsan bir şeye zor ulaşınca hiç kimse o zorluğu çekmeden ulaşsın istiyor. Allah kimseyi aratmasın. İkiz ikiz versin
Amin insallah Allah tum isteyenlere de nasip etsin insallah ben de cok seviniyorum guzel haberler alinca❤

Dondurulmuş embriyo ise evet. Çözülünce kaldığı yerden gelişmeye devam ediyor
Yaa biraz ayrıntılı anlatır mısınız? Şöyle ki biz pgt istedik. Bundan dolayı 5.gün 3bbler ve 2bbler var 7 embriyo. Donduruldu. 15 20 gün pgt beklicez. Araştırdığım kadarıyla 2bblerin pek şansı yok. Pgt de sağlıklı olan embriyolar 2bb çıkarsa tutunamazsa diye çok korkuyorum

O kadar ayrıntılı bilmiyorum aslında biz pgt yaptırmadık. Ama kalitesi ve tutunma arasında pek bağlantı yok çünkü 5aa olan var tutunmamis 2bc olan var amaan tutmazsa da şansımıza deyip konulmuş ve tutunmuş bebiş Her şey nasip kısmet. İnşallah tutunur bebeğiniz hepsinin de sonucu sağlıklı gelir.

Amin inşallah. Çok teşekkürler.

kızlar selam. Bazı kadınların rahmi spermi ve döllenen embriyoyu yabancı madde olarak görüp vücuttan uzaklaştırıyormuş, bunu duyan var mı?katil hücre paneli cd 56 testi imiş adı. boşa mı pimpirkleniyorum bilmıyorum. 2 snedir her ay yumurlama görüyorum testte ama olmadı bir başarısız 5.gün transferim var .Ayrıca ottoimmün sistem grubunda hastalığım var . Bağışklık bask imuran alıyorum. Bu ay çift embriyo koyulacak 3.gün . Bu denemede Prednol( kortizon) verecek doktor. İnş boşa stres yapıyorumdur.

Aa hiç duymamıştım yabancı madde görüp atma olayını. Bende de hiçbir sebep bulunmadığı halde 6 sene olmadı. Üstelik arada onlarca kez tedavi denedik. Her türlü yöntemi de denedik de 3. tüp bebek denememizde tuttu. Bu tedavide ilk kez bir dua yazdırıp astım boynuma en başından beri. Hâlâ da çıkarmıyorum. Belki de ondan tuttu bu seferki. Allah büyük ya inşallah doğumu da sağlıkla yapabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…