Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Neden ilaci attiniz ki ertesu gun sisede kalani cekip diger karisimdan da ustunu tamamlYacktiniz bosa gitmis ilac

Neden ilaci attiniz ki ertesu gun sisede kalani cekip diger karisimdan da ustunu tamamlYacktiniz bosa gitmis ilac
Malesef öyle oldu. Şırıngayla geri çekip mlsine baktım 200 cvarıydı, attım ben de, çünkü yapılışı beni zorladı. yedek 2 şişe daha var. Şırınga değiştirdim, şuan kullandığım daha ince ve mililitreler çok net görünüyor. Dün akşam doğru yaptım :)) yine flakonda kaldı, onu da sakladım bugün kullanıcam :))

Ben 1 damla ilaci ziyan ettim die oturup agladim sonrada acile gidip durumumu izah ettim sagolsun acildeki hekim nasil ilaci cekecegimi izah etti.. ucuz seyler degil aldiklarimiz ziyan olmasin sifa olsun ins :)

Şükür iyiyim, 20sinde kontrolüm benmde bi gitseydim iyiydi walla. Çok nadir seğirme dışında o kadar rahatımki kendime hamileyim diyemiyorum bi gözümle görmem lazım sanırım
Insallah goruruz canim minislerimizi buyumuslerdir

Cok sukur sen nasilsin aynen ya benim cars nasipse senin ne zmn kontrol
Senle gecen hafta aynı gün gitmiştik canım çarşamba ne için çağırdı peki? Benim doktor 7 hazirana kadar gelmene gerek yok dedi o hafta 12.haftanin içinde olacam ikili test yapılacak bir de perinatolog gorecekmis önce ondan sonra kendi doktorumla görüsecem.

Kontrol oluyor ya 10 gun icinde hem de igneyi birakmis olcam herhalde ondan cnm ikili testi de sordu yaptirmicam dedim tamam dedi sen bilirsin ultrasonda olcum yapariz ense burun dedi

Kontrol oluyor ya 10 gun icinde hem de igneyi birakmis olcam herhalde ondan cnm ikili testi de sordu yaptirmicam dedim tamam dedi sen bilirsin ultrasonda olcum yapariz ense burun dedi
Bana sormadı canım direkt söyledi ikili test yapılacak diye bir de o gideceğim diğer dr bakacakmis ultrasonda ense ve buruna bakilacak sanırım. Benim yaş 35 üzeri olduğu için gerekli gördü sanırım. iğnelerin de birini 2 gün sonra bırakıcam kan sulandirici olan 12. haftaya kadar devam dedi

Ben de gobekten prolutexi bugun birakcam bitiyor elimdeki de progestan fitile 12 ye kdr devam gunde 1 tane. Coraspin de 32 haftaya kdr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…