Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

nasıl bir dua canım kim yazdı
Tanıdığımız, güvendiğimiz bir din alimi, o bu konularda çok iyidir. Duanın içeriğini ben bilmiyorum. O yazdı, ben de katladıktan sonra bantlayıp boynumdaki muska kolyenin içine yerleştirdim. Duş dışında hep benimle. Yumurta toplama ve transfer anlarında bile saç tokama bağladım kolyenin ipini, yine yanımdan ayırmadım.

Eklentiler

• Screenshot_2021-05-23-22-09-19-520_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2021-05-23-22-09-19-520_com.google.android.apps.photos.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 34
Hadi biz başlatalım o zaman. Ben en son 2 hafta önce kontrole gittim, bebişin durumu gayet iyiydi. Bugün 11. haftayı bitirdim. Yarın 11+1 olacağım. Cuma günü de bir sonraki kontrolüm var. Yani 11+3'te. Benden bu kadar. Sende durumlar nasıl? 😃
Maşallah maşallah sağlıkla devam etsin inş 😍. Bende bugün gittim çok şükür herşey yolunda 12+5,ikili tarama için ense kalınlığına falan bakıldı kan verdim. 2 hafta sonrada cinsiyet için gideceğimmm inşallah 😍😍😍

Hadi biz başlatalım o zaman. Ben en son 2 hafta önce kontrole gittim, bebişin durumu gayet iyiydi. Bugün 11. haftayı bitirdim. Yarın 11+1 olacağım. Cuma günü de bir sonraki kontrolüm var. Yani 11+3'te. Benden bu kadar. Sende durumlar nasıl? 😃
Bende cuma gitcem cnm 12+2 olcak nasipse 😍

Maşallah maşallah sağlıkla devam etsin inş 😍. Bende bugün gittim çok şükür herşey yolunda 12+5,ikili tarama için ense kalınlığına falan bakıldı kan verdim. 2 hafta sonrada cinsiyet için gideceğimmm inşallah 😍😍😍
Ay masallah😍az kalmis cinsiyete

Maşallah çok güzel. Cinsiyet konusunda içine doğan bir şey var mıydı? Benim en başta yoktu da sonra hem akrabaların gördüğü rüyalardan hem de bütün o hurafe cinsiyet tahmini zımbırtılarından oğlan olduğunu düşünmeye başladım. Bir tanesi bile kız demediği için şu an resmen %100 gözüyle erkek diyorum. Halbuki doktor daha hiçbir şey söylemedi. Bendeki kanıtsız inanç 😄

Kız da olsa ekstra sevinirim onu da belirteyim tabii. Ama zaten ilk olacağı için ikisi de olsun isterim.

Sonucu kaç haftaya öğreniriz Allah bilir. 😆

Ankara memorial Aygül demirol da canim...Allahim valla artik benden yumurta cok cok azzz 1 2 görülüyor...zar zor 2 blast oldu..daha da yok yaşım 38 amh sıfırlanacak ne olur tutunsun🙈☺ Buyuk te konuşmayayım ama daha düşünmüyorum kafam kaldırmıyor 🙈
Ben 32 yaşımda başladım bu süreçlere.. O zamandan beri 2 3 yumurta görünüyordu. Tüp bebek yaptırdık Kayseri de olmadı.. Sonrasında da yumurta yok zaten doğru düzgün.. Rahimde ya da tüplerde sorun yok, fazla kilom yok. Ama adetlerim gayet düzenli. Benim sorunum ne? Neden olmuyor bi açıklama yapabilen dd yok ..

X