Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Merhaba arkadaşlar, benim gibi rahim dinlendirmede olan ve Mart'ta transferi bekleyenler olarak gelin hep birlikte sıkıntılarımızı, tecrübelerimizi ve hayırlısıyla neşemizi paylaşalım. Hep birlikte güzel haberlere...

MorDeno:KK71::nazar:3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 11 MartPOZİTİF :anneadayı:
gs90:KK71:3. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.POZİTİF:anneadayı:
Adanaaz01:KK71:1. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 4 MartPOZİTİF :anneadayı:
catpersoncatlover1. deneme / Antalya IVF5. gün embriyosu 1 embriyo 3abTransfer yapıldı. 2 MartYILMAK YOK :KK36:
Kelebekbu :KK71:5. deneme / Acıbadem Maslak5. gün embriyosu 2 embriyo bbTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF
:anneadayı:
Yenidelhi :KK71:1. deneme / Antalya IVF5. gün embriyosu 1 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 4 MartPOZİTİF
Sukuduk :KK71:2. deneme5. gün embriyosu 2 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 3 MartPOZİTİF
Gulsen77:KK71:2. deneme / Bursa Eurofertil3. gün embriyosu 2 embriyo aaTransfer yapıldı. 28 ŞubatPOZİTİF :anneadayı:
The best2. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartYILMAK YOK :KK36:
Luthientr1. deneme / Bursa Jimer Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartYILMAK YOK:KK68:
agustos72:KK71:1. deneme / Uludağ ünv. Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartPOZİTİF :anneadayı:
Edanmmm:KK71:1. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartPOZİTİF
nejla86 2. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartYILMAK YOK:KK68:
MinigimiziBeklerken:KK71:1. deneme / Bahçeci Umut5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF
bebeqimyoldamrc:KK71:2. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF
Emelguclu891. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartYILMAK YOK:KK68:
Rananinannesi :KK71:2.deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartPOZİTİF
-bridget- :KK71:1. deneme / Acıbadem Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartPOZİTİF
KAYRAMMMM:KK71:2. deneme3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartPOZİTİF:anneadayı:
BMerveee2. deneme / Diyarbakır5. gün embriyosu 2 embriyo aaTransfer yapıldı. 5 MartYILMAK YOK :KK36:
sevgiizeynep1. deneme /Prof. Ali Rüştü Ergür5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartYILMAK YOK:KK36:
Ecem Kelebek:KK71:2. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartPOZİTİF:anneadayı:
mellovin1. deneme / Bahçeci Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 9 MartYILMAK YOK:KK36:
seher bozkurt31. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartYILMAK YOK:KK36:
cdkro2. deneme3. gün embriyosu 2 embriyo 3aa-3bTransfer yapıldı. 9 MartYILMAK YOK:KK68:
ozi140:KK71:4. deneme / Acıbadem Altunizade5. gün embriyosu 1 embriyo 4abTransfer yapıldı. 9 MartPOZİTİF:anneadayı:
Melissss_9394:KK71:1. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartPOZİTİF
ıro_1232. deneme3. gün embriyosu 3 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartYILMAK YOK:KK68:
Htckbr893. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartYILMAK YOK:KK36:
teacher16:KK71:1. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 10 MartPOZİTİF:anneadayı:
seneyebelki:KK71:2. deneme / Acıbadem Maslak5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 12 MartPOZİTİF :anneadayı:
aylinnaylinn1. deneme/ Tavmergen5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 13 MartYILMAK YOK:KK36:
cimcimeecimcime5. deneme5. gün embriyosu 1 embriyo 5aaTransfer yapıldı. 16 MartYILMAK YOK:KK36:
Selinos:KK71:1. deneme / Acıbadem Kayseri5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 17 MartPOZİTİF :anneadayı:
Nurumnr1. deneme / Bahçeci Fulya5. gün embriyosu 1 embriyo 4bcTransfer yapıldı. 18 MartYILMAK YOK :KK36:
dleksk1. deneme/ Medicana İst.3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 16 Mart*YILMAK YOK
:KK68:
Lotuscicegi11. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 15 MartYILMAK YOK :KK68:
ogrtmn33 :KK71:1. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 1 embriyo 4abTransfer yapıldı. 18 MartPOZİTİF:anneadayı:
demede :KK71:5. deneme / Bahçeci Diyarbakır5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 18 MartPOZİTİF:anneadayı:
mcaslan1. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 19 MartYILMAK YOK :KK68:
sonradanizmirli:KK71:1.deneme / Tavmergen3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 15 MartPOZİTİF :anneadayı:
Hifa272. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 18 MartYILMAK YOK
:KK68:
seyma kaynak:KK71:1. deneme / Ankara Gürgan5. gün embriyosu 1 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 18 MartPOZİTİF:anneadayı:
ege811. deneme3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 20 MartYILMAK YOK:KK36:
ramrod 2. deneme6. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 22 MartYILMAK YOK:KK36:
_Citlembik_ :KK71:5. deneme / Bahçeci tüp bebek5.gün embriyosu2 embriyo 4ab-3abTransfer yapıldı. 22 MartPOZİTİF:anneadayı:
ayavuz18:KK71:3. deneme / Bahçeci Ankara6. gün embriyosu 1 embriyo 5bcTransfer yapıldı. 22 MartPOZİTİF:anneadayı:
bsra_35:KK71:1. deneme / İrenbe5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 21 MartPOZİTİF:anneadayı:
mayamaya111.deneme / yurtdışı5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 23 MartYILMAK YOK :KK36:
Ceycey1987:KK71:2. deneme / Yüzyıl Hast.5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 25 MartPOZİTİF:anneadayı:
sentimento35:KK71:3. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 24 MartPOZİTİF:anneadayı:
Obayram1. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 26 MartYILMAK YOK:KK36:
Whiterose89:KK71:3. deneme / Bahçeci tüp bebek5. gün 2 embriyo 4bc- 3bcTransfer yapıldı. 26 MartPOZİTİF:anneadayı:
Esra_Pey4. deneme / Bursa Jimer5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 26 MartYILMAK YOK:KK36:
iremisss2. deneme 4. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 27 MartYILMAK YOK:KK36:
sweetyeva1. deneme / Ercan Baştu5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 27 MartYILMAK YOK:KK36:
izmirli3533 :KK71:3. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 29 MartPOZİTİF:anneadayı:
Guullddeenn:KK71:1. deneme3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 29 MartPOZİTİF:anneadayı:
RAAT:KK71:3. deneme / Erzurum Ünv.3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 31 MartPOZİTİF:anneadayı:
Arestifah1. deneme5.gün embriyosu 2 embriyoRahim dinlendirmede
Cansmi1. deneme / Trakya ünv.5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer İPTAL- DevamYILMAK YOK:KK68:
Maşallah maşallah listemizin güzelliği 😘😘😍 Allah'im dinleyen isteyen herkese nasip etsin inşallah. Listede olup da tekrar deneyecek arkadaslara tez vakitte sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 😍

Maşallah maşallah listemizin güzelliği 😘😘😍 Allah'im dinleyen isteyen herkese nasip etsin inşallah. Listede olup da tekrar deneyecek arkadaslara tez vakitte sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 😍
Amin canim insallahh 😍ben bitane haber vereyim o zaman esra_pey arkadasimiz ikinci kez denedi ve hamile şükür insallah saglikla devam eder😍

Amin canim insallahh 😍ben bitane haber vereyim o zaman esra_pey arkadasimiz ikinci kez denedi ve hamile şükür insallah saglikla devam eder😍
Yaaaaa çok sevindim. Sağlıkla ilerlesin inşallah 😍😍 güne pozitif haberlerle başlamak. İnsan bir şeye zor ulaşınca hiç kimse o zorluğu çekmeden ulaşsın istiyor. Allah kimseyi aratmasın. İkiz ikiz versin❤️

Yaaaaa çok sevindim. Sağlıkla ilerlesin inşallah 😍😍 güne pozitif haberlerle başlamak. İnsan bir şeye zor ulaşınca hiç kimse o zorluğu çekmeden ulaşsın istiyor. Allah kimseyi aratmasın. İkiz ikiz versin❤️
Amin insallah Allah tum isteyenlere de nasip etsin insallah ben de cok seviniyorum guzel haberler alinca❤

Dondurulmuş embriyo ise evet. Çözülünce kaldığı yerden gelişmeye devam ediyor 😍
Yaa biraz ayrıntılı anlatır mısınız? 🙏🙏Şöyle ki biz pgt istedik. Bundan dolayı 5.gün 3bbler ve 2bbler var 7 embriyo. Donduruldu. 15 20 gün pgt beklicez. Araştırdığım kadarıyla 2bblerin pek şansı yok. Pgt de sağlıklı olan embriyolar 2bb çıkarsa tutunamazsa diye çok korkuyorum🥺

Yaa biraz ayrıntılı anlatır mısınız? 🙏🙏Şöyle ki biz pgt istedik. Bundan dolayı 5.gün 3bbler ve 2bbler var 7 embriyo. Donduruldu. 15 20 gün pgt beklicez. Araştırdığım kadarıyla 2bblerin pek şansı yok. Pgt de sağlıklı olan embriyolar 2bb çıkarsa tutunamazsa diye çok korkuyorum🥺
O kadar ayrıntılı bilmiyorum aslında biz pgt yaptırmadık. Ama kalitesi ve tutunma arasında pek bağlantı yok çünkü 5aa olan var tutunmamis 2bc olan var amaan tutmazsa da şansımıza deyip konulmuş ve tutunmuş bebiş 😍😍 Her şey nasip kısmet. İnşallah tutunur bebeğiniz hepsinin de sonucu sağlıklı gelir.

O kadar ayrıntılı bilmiyorum aslında biz pgt yaptırmadık. Ama kalitesi ve tutunma arasında pek bağlantı yok çünkü 5aa olan var tutunmamis 2bc olan var amaan tutmazsa da şansımıza deyip konulmuş ve tutunmuş bebiş 😍😍 Her şey nasip kısmet. İnşallah tutunur bebeğiniz hepsinin de sonucu sağlıklı gelir.
Amin inşallah. Çok teşekkürler. 🙏🙏

kızlar selam. Bazı kadınların rahmi spermi ve döllenen embriyoyu yabancı madde olarak görüp vücuttan uzaklaştırıyormuş, bunu duyan var mı?katil hücre paneli cd 56 testi imiş adı. boşa mı pimpirkleniyorum bilmıyorum. 2 snedir her ay yumurlama görüyorum testte ama olmadı bir başarısız 5.gün transferim var .Ayrıca ottoimmün sistem grubunda hastalığım var . Bağışklık bask imuran alıyorum. Bu ay çift embriyo koyulacak 3.gün . Bu denemede Prednol( kortizon) verecek doktor. İnş boşa stres yapıyorumdur.

kızlar selam. Bazı kadınların rahmi spermi ve döllenen embriyoyu yabancı madde olarak görüp vücuttan uzaklaştırıyormuş, bunu duyan var mı?katil hücre paneli cd 56 testi imiş adı. boşa mı pimpirkleniyorum bilmıyorum. 2 snedir her ay yumurlama görüyorum testte ama olmadı bir başarısız 5.gün transferim var .Ayrıca ottoimmün sistem grubunda hastalığım var . Bağışklık bask imuran alıyorum. Bu ay çift embriyo koyulacak 3.gün . Bu denemede Prednol( kortizon) verecek doktor. İnş boşa stres yapıyorumdur.
Aa hiç duymamıştım yabancı madde görüp atma olayını. Bende de hiçbir sebep bulunmadığı halde 6 sene olmadı. Üstelik arada onlarca kez tedavi denedik. Her türlü yöntemi de denedik de 3. tüp bebek denememizde tuttu. Bu tedavide ilk kez bir dua yazdırıp astım boynuma en başından beri. Hâlâ da çıkarmıyorum. Belki de ondan tuttu bu seferki. Allah büyük ya inşallah doğumu da sağlıkla yapabilirim.

Aa hiç duymamıştım yabancı madde görüp atma olayını. Bende de hiçbir sebep bulunmadığı halde 6 sene olmadı. Üstelik arada onlarca kez tedavi denedik. Her türlü yöntemi de denedik de 3. tüp bebek denememizde tuttu. Bu tedavide ilk kez bir dua yazdırıp astım boynuma en başından beri. Hâlâ da çıkarmıyorum. Belki de ondan tuttu bu seferki. Allah büyük ya inşallah doğumu da sağlıkla yapabilirim.

X