Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kızlar salı akşamı başlayan şiddetli kasık ağrısı ile gece yarısı acile gittim, bhcg hormonun güzel çıktı am karından keseyi göremedi. Ertesi gün kendi doktoruma gittim, alttan baktı. Keseyi gördü, üst kısmında kanama olmuş dedi. Düşük tehdidin var dedi. İhtimal %50 dedi.

Bu 5-6 güne kadar belli olur dedi. Pazartesiyi bekliyorum şimdi. O zamana kadar inşallah kanamam durur, kese de rahme tutunmaya devam eder diye dua ediyorum. 🤲 😥
İçim sizladi okurken benimde bu korkuyla geciyor gunlerim inşallah bebeğin sımsıkı tutunur sana kuzum🤲🤲 alan da veren de Allah dua edip beklemekten baska caremiz yok annem dediki sen nasil cabaliyorsan iceri de onlar da savas veriyor dedi biz guclu olursak onlar da guclu olur guclu olmaya calişalim🤲🤲

Kızlar salı akşamı başlayan şiddetli kasık ağrısı ile gece yarısı acile gittim, bhcg hormonun güzel çıktı am karından keseyi göremedi. Ertesi gün kendi doktoruma gittim, alttan baktı. Keseyi gördü, üst kısmında kanama olmuş dedi. Düşük tehdidin var dedi. İhtimal %50 dedi.

Bu 5-6 güne kadar belli olur dedi. Pazartesiyi bekliyorum şimdi. O zamana kadar inşallah kanamam durur, kese de rahme tutunmaya devam eder diye dua ediyorum. 🤲 😥
Canım hiç olumsuz düşünme sımsıkı tutunacak bana de. Güzel düşün güzel olsun. Rabbim evladını sana bağışlasın inşallah dualarımız seninle 🤲🙏

Geçmiş olsun canım hayırlı ve sağlıklı ise zaten tutunacaktir sen elinden geleni yap gerisini rabbime bırak için rahat olsun 🙏🙏

Geçmiş olsun, bol bol dinlen ve su iç rabbim korktuğunu yaşatmasın 🙏🏻

İçim sizladi okurken benimde bu korkuyla geciyor gunlerim inşallah bebeğin sımsıkı tutunur sana kuzum🤲🤲 alan da veren de Allah dua edip beklemekten baska caremiz yok annem dediki sen nasil cabaliyorsan iceri de onlar da savas veriyor dedi biz guclu olursak onlar da guclu olur guclu olmaya calişalim🤲🤲

Canım hiç olumsuz düşünme sımsıkı tutunacak bana de. Güzel düşün güzel olsun. Rabbim evladını sana bağışlasın inşallah dualarımız seninle 🤲🙏

Geçmiş olsun canım hayırlı ve sağlıklı ise zaten tutunacaktir sen elinden geleni yap gerisini rabbime bırak için rahat olsun 🙏🙏

Geçmiş olsun, bol bol dinlen ve su iç rabbim korktuğunu yaşatmasın 🙏🏻
Çok teşekkür ederim canlarım. Ne güzel moral veriyorsunuz insana. Ondan rahatça paylaşıyorum sizinle. Inşallah güzel haberi de paylaşacağım yine sizinle 🤗🤲😍😇

7+1 haftalikti dun canim benim doktorum 12 haftaya kadar vajinadan bakıyormuş o yuzden dunde haftayada vajinadan bakicak
Öyle bakması daha iyi sanırım karından bakınca yanıltıcı olabiliyor benim doktorum da vajinal bakıyormuş. inşallah salı günü ben de duyarım canım 6+3 olacak ama duyulur muhtemelen 😊

Ay inşallah canım yaa günler geçmek bilmiyor 😊 bulantı falan olmayınca da tedirgin oluyorum istemeden sanki kalp atışı bulantı yapıyormuş gibi saçma bir düşünceye kapılıp :))
Bende de yok ne bulantı ne baş dönmesi ara sıra kasıklarıma ağrı giriyor o kadar, hayırlısıyla sağlıklı büyüsünler inş 🙏🏻🤗

İlaçların devam değil mi

İlaçların devam değil mi
Evet aynen devam. Hatta progestan iğne de verdi fitillere ilaveten. Bir de kan sulandırıcı ilacı bıraktırdı. Geri kalan devam. Düşük tehdidi demek embriyonun gelişimine devam edip kesenin başka bir tarafında kanama olması demekmiş. Yani ümit hâlâ var ama kesenin kanının durması lazım zamanla. O yüzden ilaçlara tabii ki devam.

X