Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Merhaba arkadaşlar ben bugün 3. Gün embriyosu transfer olcam aranızda 3. Gün embriyosu transfer olup tutan var mı transferden sonra nelere dikkat ettiniz acaba nolur yazar mısınız

Merhaba arkadaşlar ben bugün 3. Gün embriyosu transfer olcam aranızda 3. Gün embriyosu transfer olup tutan var mı transferden sonra nelere dikkat ettiniz acaba nolur yazar mısınız
Ben
27 Mart’ta 1 tane 3.gün taze embriyo transferi oldum 1 tane yumurtam toplanmıştı o da tuttu
Sana tavsiyem erken test yapma doktorun ne zaman diyorsa o zaman yap
Transfer sonrası 1 saat yolumuz vardı eve gelmek için eşim öndeki araçtan dolayı ani fren yaptı tabi ben irkildim tutmayacak diye düşündüm
Eve geldim kolay bir yemek yaptım
Evde dinlendim yemek yaptım,uzandım,bulaşık yıkadım ama makineyi boşaltmadım,çamaşırı eğilmeden asmaya çalıştım
En 2-2,5 tl su içmeye çalış
paketli hazır gıdalar,market tavuğu yemedim
Avakoda aldım ama dolapta çürüdü
Dua et bol bol,moralini bozmamaya çalış
Bende çok gezdim bu sitede 3. Gün embriyosu olupta tutan var mı diye çok iyi anlıyorum seni
Birkaç arkadaş daha var burda 3. Gün embriyosu olup tutan onlarda görünce yazar
Güzel haberlerini bekliyoruz

Cok tesekkur ederim canim cevap verdigin icin az once son 2 embriyom transfer oldu ama hiç umutlu degilim sanki hiç olmayacak gibi geliyo

Ben de sanirim kimyasal gebelik yaşıyorum kizlar..Sabah test yaptım cizgi yok gibi çıktı

Kan verdim bekliyorum 2 gun once 34 idi...ama artsa idrar testi koyulasirdi

Merhaba benim de 3. gün embriyoları transferim oldu, gebelik oluştu. Ben ilk 3 gün evde dinlendim, her gün avokado, ananas, kırmızı elma yedim. Sonraki 2 gün dışarıda yürüyüş yaptım. Sonrasında ise işe geri döndüm (öğretmenim). Çok aktiftim. Sadece ani eğilmedim, zıplamadım, koşmadım. Onun dışında namazımı da ilk günden beri her zamanki gibi kıldım.

Bu benim 2. transferim idi. İlkinde 10 gün boyunca bildiğin yatmıştım. Sadece tuvalete gitmeye bir de namaz kılmaya kalkıyordum yerimden. O zaman tutmamıştı. Bir de o zaman çok kafama takıyordum. Bu kez sallamadım. Olması gereken buymuş sanırım.

Tabii yine en uygun zamanı Allah biliyordu.

Merhaba, benim 15 nisan transfer günümdü bugün 6. Günüm dün gece kan tahlili vermiştim dayanamayıp negatif çıktı. 5.gün embriyosuydu ve erkek faktörü. Bu durum değişir mi sizce başına gelen var mı daha erken diyip içimi rahatlatacak bir insan

Ben de sanirim kimyasal gebelik yaşıyorum kizlar..Sabah test yaptım cizgi yok gibi çıktı

Kan verdim bekliyorum 2 gun once 34 idi...ama artsa idrar testi koyulasirdi
Canim ben de 2 gün üst üste idrar testi yapmıştım ikinci gün yaptığım daha silik çıkmıştı kimyasal sanıp üzülmüştüm ben de ama çok şükür kanda iyi çıkmıştı değerim. Bir gün önce içtiğin su oranına göre bile değişiyor o testler. Uzme kendini inşallah kan sonucun katlanmış olarak çıkar çıkınca yaz mutlaka

Hayirli uğurlu olsun inşallah güzel sonuçlar alırsınız benimki de 3. gün embriyosuydu. Transfer sonrası sürekli yatmadım sadece ağır işlerden kaçındim. Ananas,kabak çekirdeği yedim nar suyu içtim. Tabi kabız olmamak için bol bol su da icmelisiniz. 9. Gunde idrar testinde 11. günde kanda pozitif gördüm.

5. Gün çok erken değil mi canım? Hemen kana karışmamış olabiliyor 5. Gün embriyosu da olsa herkeste aynı sürede rahime tutunmamis olabiliyor. bence birkac Gün daha bekleyip testi yenile. inşallah hayırlısı ile güzel haberlerini alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…