Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Cnm Maşaallah degerlerin çok güzelBenim doktor kese icin ayri cagirmiyor.ilk gebelik testi tarihinden 21 gün sonrasina kalp atisi icin cagiriyor.yani seninki geç degil.

Bugün Dr a dedim karinagrisi var ilaçlar dan mi dedim zaten durdurucu bütün ilaçları kullanıyorsun yerleşiyor ondandır dedi

Hayırlı olsun canım çok güzel artmış maşallah malasef öyle benim beta hcg de sıkıntı olduğu için başka doktora gitmiştim değerim 1500 ken görmüştüm keseyi ve yolk sacı senin çok güzel artmış bekle bence büyük ihtimal kese ve kalbi aynı anda görmeyi planlıyor

Benim doktorum da hem kese hem kalp atışı için çağırdı 29 Nisanda da ben gideceğim

Tesekkur ederim canım evet öyle planlıyor sanırım randevuyu direkt kendileri verdiler yoksa senin söylediğin gibi daha erkene alacaktım ama olmadı

Kızlar merhaba kaç gündür bakamadım buralara yoğun sancim oldu bebeğe bırsey oldu sandım meğer kum döküyor muşum kaç gündür çok zorlandım ilkkez bugün iyiyim şükür bebeğe bırsey olmasında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…