Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Öyle yapayım canim haftaya alırım eğer kendileri şu gün demezse inşallah salı günü duyarsınız canım sebep olarak bir şey diyor mu peki?
Yok demiyor canım gidersen de niye geldin demiyor çaktırma İlkini kürtajdan sonra genetiğe göndermiştik kromozomlar ayrılırken sorun oluşmuş beta hcg felan çok iyiydi onda 6 hafta 1 günlükken gitmiştik herşey yolundaydı sonra 8 haftalıkken gittik kalp atışı durmuş dedi bir hafta daha bekleyip bakalım demişti ama sonuç değişmedi bunda da ne olur bilmiyorum olmazsa da hayırlısı böyleymiş inşallah sen sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın

Amin canım inşallah sen de güzel haberler alırsın sağlıkla devamı gelir kese olacak mi kalp olacak mı diye düşünürken sabirsizlaniyor insan bir an önce görmek emin olmak istiyor. Pozitifi görünce is bitmiyor malesef

Amin inşallah Aynen öyle canım yarın güzel haberlerini bekliyoruz güzel olacak herşey inşallah

Kizlar gunaydin benim dun aksamdan beri karin ağrısı bel ağrısı cok ağrım oldu parol ictim biraz hafifledi ama hala var 6+3 deyim cok korktum doktoruma yazdım persembe kalp atisina gidicez igneler ilaçlarımı yapiyor bilemedim

Gunaydin. Yorucu birsey yaptin mi canim

Yok yapmadim idrar yollu iltihabı varmış selen hoca tahlillere bakti ama idrar kültüründe çıkmamış üreme yok yaziyor o yuzden antibiyotik vermiyorum 3 litre su ic dedi
O zaman muhtemelen ondan agrin olablr insallah gecer cnm

Günaydın canım. Benimde 1 haftayı geçti felaket gaz sancılarım var. Ben ilk gün kasıklarım ağrıyor sanıp senin gibi çok korkmuştum doktorum söyledi gaz sancısı olduğunu. Çünkü çok kasığıma vuruyordu. Ben araştırarak rezene çayının çok iyi geldiğini öğrendim. Doktoruma sordum içmemde bir sakınca yokmuş. Dün akşam içtim ve o kadar rahatladım ki onun dışında hiç birşey çare etmedi. Sende doktoruna sorarak içebilirsin. Eminim rahatlatıcaktır. Çok geçmiş olsun

Sagol canim tesekkur ederim benim doktorum bana rezene gibi bitki çaylarını içebilirsin demişti zaten iyi gelirse iciyim sagol tekrar

Sagol canim tesekkur ederim benim doktorum bana rezene gibi bitki çaylarını içebilirsin demişti zaten iyi gelirse iciyim sagol tekrar
Rica ederim adet sancısı gaz sancısı mide ağrısı hepsine iyi geliyor zaten faydası olacağını düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…