Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kullandigin ilaçlara rağmen nasıl kanama olmuş ki canım? Her dusukte kanama oluyor mu muhakkak
Kanamasız olanlards varmış ama su akıyormuş onlardada. Zaten doktorum da şaşırdı rahim hala bu kadar kalın nasıl olabilir dedi. Bizim ilaçlardan veya benden kaynaklı değil demekki bu düşük embriyo kaynaklıdır dedi

Kesenin içinde su varsa o akiyordur herhalde canım. ilaçla yada bizim hareketlerimiz ile ilgisi yok bence de genetik olarak sağlıksız olunca düşüyor malesef.

Göbekten yapilandan bir farkı var mı onun ? Göbek bana daha kolay geliyor kendim yaptığım için :)
Tabi var Göbekten yaptığımız iğneler progestanın yanında iğne değil bence... Akşam 7.30’da yapıyor eşim iğneyi. Gece o kalçamın üzerine yatamıyorum öyle söyleyim. Ama yinede bebiş için her acıya, ağrıya dayanılıyor.

Etkililik olarak yoktur herhalde canım :) etkisi aynıysa göbek daha kolay kalcadan evde yapamıyoruz:)) gerçi göbekten olan daha pahalı sanırım öyle demişlerdi

Etkililik olarak yoktur herhalde canım :) etkisi aynıysa göbek daha kolay kalcadan evde yapamıyoruz:)) gerçi göbekten olan daha pahalı sanırım öyle demişlerdi
Yok göbek hassasiyeti ile kalça hassasiyetini kastetmiştim. Değilse ikisi de çok etkili. Göbekten yaptığımız iğneler evet daha pahalıydı

Kızlar merhaba
dün çok az bugün de çok az kahverengi lekem oldu . Normal mi acaba ? Doktorum artarsa bi iğne adı verdi vurul dedi ama .
Yaşayan varmı yerleşmedir heralde dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…