Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Canim cok cok gecmis olsun Rabbim bir daha yasatmasin bugunmu anlasildi
Aslında ben o gün kanamam olunca tedirginleştim ama kanamam o kadar azdı ki hiç düşüğe yormadm sabahında muayneden sonra doktorum da kanaman olabilir demişti gece artarsa proluton vurul demişti ama hiç artmadı aksine kesildi. İşte bugün 10ncu gün 6sında kese muaynesine girmiştim. Dün içime kurt düştü ya bir kere idrar testi yaptım silik çıkınca anladım hcgminde düştüğünü hemen aradım ve Randevu aldım. Bugünde öğrendik 44 e düşmüş betam hayırlısı buymuş geride bir sürü dondurulmuşum var inşallah onların nasibi vardır

İnşallah canım dediğim gibi buna da şükür ağrısız ve az kanamayla atlattım kürtajdan çok korkardım onu bana yaşatmadı bebişim

Haklisin canim sukur ki tutunma da bie sorunun yok bebek saglikli degilmis insallah en kisa zamanda yine denersin hayirli saglikli kucagina almak nasip olsun bu sefer❤

Haklisin canim sukur ki tutunma da bie sorunun yok bebek saglikli degilmis insallah en kisa zamanda yine denersin hayirli saglikli kucagina almak nasip olsun bu sefer❤
Amin inşallah bi kromozom testi yaptırcaz eşimle zaten onun çıkması en az bir ay ondan sonra ikinci transferi yapcaz hayırlısı ile. Ve size tavsiyem büyük küçük demeden kırmızı kanamanız olduysa muhakkak acilde olsa bir doktora görünün ufak kanama dedik ama sonucu ufak değilmiş

Dondurulmus olduktan sonra sıkıntı degil cnm ya Allahin izniyle elbet.biri sagliklica tutunur sağlık olsun

Haklisin canim insallah yormadan kolaylikla saglikla gelsin bebisler

Çok geçmiş olsun senin iyi olmana sevindim kaybın için üzgünüm Bir sonrakine güzel sonuçlar alman dileğiyle canım

Sonuc belli mi

Progestani iğne olarak vermedi mi?

Hayirlisi demekten başka bişi diyemiyor insan rabbim sağlık li evlatlar nasip etsin cnm keseye kaçıncı gün gitmiştin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…