Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kızlar merhaba :halay:
dün çok az bugün de çok az kahverengi lekem oldu . Normal mi acaba ? Doktorum artarsa bi iğne adı verdi vurul dedi ama .
Yaşayan varmı yerleşmedir heralde dimi :olamaz:
Ben transferden sonra bir 9. günde, bir de 13. günde gördüm pembe-kahverengi kanamayı. 2 güne bitti ikisi de. Şu an 16. gündeyim sıkıntı görünmüyor. Doktorum çok normal olduğunu söyledi. Bu renk yerleşme belirtisiymiş. Sadece progestan iğne verdi günde 1 kez yap, birkaç gün sonra bırak diye.

Ben transferden sonra bir 9. günde, bir de 13. günde gördüm pembe-kahverengi kanamayı. 2 güne bitti ikisi de. Şu an 16. gündeyim sıkıntı görünmüyor. Doktorum çok normal olduğunu söyledi. Bu renk yerleşme belirtisiymiş. Sadece progestan iğne verdi günde 1 kez yap, birkaç gün sonra bırak diye.
Benimde bugün 10. günüm. Kan testi dün 255 çıktı. Sanıyorum yerleşme :dua:
Artmadığı için bekliyim ben yarın testimi yenilicem zaten :KK200:

Değer çok güzel ama yükselme de önemli tabii. Bence güzel bir değer çıkacak. 🤗

Bu arada bence iğneni hemen yaptır, fazlasının zararı yok ama yapılması çok faydalı. Ben aynı gün eşime yaptırdım öylece azaldı.

İnşallah bel ve kasık ağrımda var şuan sanıyorum öyle :)
Prolutex veya progestan iğne dedi.
Artarsa dedi ama henüz yaptırmama gerek yok sanırm :) Yarın testim yenilecenek zaten değer katladıysa inşallah :dua:
O iğneleri transferden sonra vermedi mi...fitil mi kullanıyorsun sadece

Kiz zaten testin pozitif ya ne ugrastiyorusun bizi yerleşme kan vs :rolleyes: bosver yerleşsin güzelce 🤣 tadını çıkar..kat katlansın degerin sagliklq gelsin kuzum🧿

Değer çok güzel ama yükselme de önemli tabii. Bence güzel bir değer çıkacak. 🤗

Bu arada bence iğneni hemen yaptır, fazlasının zararı yok ama yapılması çok faydalı. Ben aynı gün eşime yaptırdım öylece azaldı.
İnşallah :dua: tekrar danışayım doktoruma yaptırayım o zaman:KK70:

Hayir hayir sakin düşürme cnm..ben 3 lutunis bir de igne kullanıyorum..
İlk hamileligimde 9.haftada kanamam olmustu gece acil hastaneye gitmistik onu hic unutamiyorum.progestan fazlaligindan oldugunu soylemisti doktor hemen biraktirmisti ve proluton depot igne vurulmustum.simdi tedavinin basinda verdiler proluton igeneyi uc gunde bir vuruluyorum.

İlk hamileligimde 9.haftada kanamam olmustu gece acil hastaneye gitmistik onu hic unutamiyorum.progestan fazlaligindan oldugunu soylemisti doktor hemen biraktirmisti ve proluton depot igne vurulmustum.simdi tedavinin basinda verdiler proluton igeneyi uc gunde bir vuruluyorum.
Ondan bu progestan fitillerden çok korkuyorum.cok fazla kullanmayayim dedim günde 4 çok fazla geldi de.sizler 3 ya da 2 kullaninca düşürsem mi diye düşündüm.haftaya inş pozitif çikarsa testim o zaman doktora sorarim ne kadar kullanmam gerek diye.

Kızlar merhabaa, bugün keseyi gördük içi dolu olduğu için değerlerim o kadar yüksekmiş 🤣 çok şükür 4hafta 3günlükcük🙏🏻🙏🏻Hihi
Hayatımın en güzel günü miniğimin kalp atışını duyduğum gündü😊sanki icerde bir at koşuyor gibi😁inş kalp atışını en güzel şekilde duymak sana da nasip olsun ve bizlere de🤲🏻

X