Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Amin inşallah

Kaçıncı gününüze denk geliyor transferiniz rahim kalınlığı kontrolü dimi kaç çıktı bende bu cumartesi rahim kalınlığı için gidecem transfer günü verecek acab nasıl şimdiden düşünmeye başladım

Amin canim insallah bu guzel duyguyu Rabbim tum isteyenlere tattirsin. Kandilimiz mubarek olsun

2. Gunu sanki kan tahlili yapilmiyormuydu bir seye bakiliyordu sanki:s sadece ilac mi yaziliyordu

Kızlar benim yine çok kötü karnım ağrıyor

kızlar sürekli adet olacakmışım gibi his var. Hafif kasık ağrım, akıntı geliyormuş gibi his. Korkuyorum

Hepimizde ara ara oluyor :) Donmuş 5. gün embriyosuysa 4. gününüzdesiniz sanırım? Tutunma ağrıları olabiliyor :) İlaçlardan da olabiliyor :) Aldığımız progesteronun adet ağrısı gibi yapma yan etkisi oluyor. Olumsuz bir şey değil ama. Korkmayın. Benim de 4. günümde çok ağrım oldu, 5. gün daha hafif olmak üzere devam etti. Şimdi 7. günümdeyim geçti.

Sonuç çıktı 134 çıktı hamileyim kızlar
Işte buuuuu.. Kandil günü ne güzel bir haber canım. Walla günümü güzelleştirdin. İlk haberimiz hayırlı uğurlu olsun, sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Hep böyle devam edelim güzellerim. Bol hamileli günler diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…