Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Benim de sürekli karnım ağrıyor ara ara da kasigima batma oluyor
Kızlar moral bozmak yok. Kullandığımız ilaçlar bu tarz etkiler yapabiliyor. Belki bunlar tutunma ağrıları. Ne yapıyoruz güzeli düşünüp onu çağırıyoruz.. Sizlerin de güzel haberlerinizi bekliyoruz...

İnşallah Rabbim hepimize nasip etsin teker teker hamile olduğumuz haberlerini verelim

Kızlar test günüme 3 gün var bugün 6.günüm kan versem çıkar mı

Amin inşallah hepimizin kandili mübarek olsun

kızlar sürekli adet olacakmışım gibi his var. Hafif kasık ağrım, akıntı geliyormuş gibi his. Korkuyorum
İlaçlardan dolayı adet olamazsın zaten canım benim de ilk transferimde adet ağrısı gibi ağrılarım olmuştu pozitif çıkmıştı inşallah seninde öyledir korkma kendini üzme sıkıntı stres korku daha kötü etkiler bebişini düşün

Taze embriyo. 5. Gün emriyomuz 2 tane koyuldu Progeston iğne kullanıyorum. Salı günü test vereceğim inşallah

Taze embriyo. 5. Gün emriyomuz 2 tane koyuldu Progeston iğne kullanıyorum. Salı günü test vereceğim inşallah
Bizim seninle aynı gün transfer, salı mı test vermeye karar verdin canım. Bana 17si dediler bekliyim mi napim bilemedim çıkar mı ki salı?

Bizim seninle aynı gün transfer, salı mı test vermeye karar verdin canım. Bana 17si dediler bekliyim mi napim bilemedim çıkar mı ki salı?
18 i demişlerdi bana ama doktorumun 18 inde ameliyatı varmış 17 sinde gelebilirsin dedi asistanı. Sende bi karın ağrısı adet olma hissi var mı? Ben çok taktım bu durumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…