Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Arkadaşlar biraz araştırma yaptım :) donmuş embryolar daha geç tutunuyormuş. Normalde 5. gün için 1-2 günde tutunur derler, donmuş 5. gün embriyosu 5 gün içinde tutunurmuş. Erken test yapmamak lazım :) çıkmazsa üzülmeyin, zamanını mutlaka bekleyin.

Arkadaşlar biraz araştırma yaptım :) donmuş embryolar daha geç tutunuyormuş. Normalde 5. gün için 1-2 günde tutunur derler, donmuş 5. gün embriyosu 5 gün içinde tutunurmuş. Erken test yapmamak lazım :) çıkmazsa üzülmeyin, zamanını mutlaka bekleyin.
Ben taze transferim canım ondan dolayı yaptım zaten

Ayy anca aklı başına geliyordur -196 dan çıkınca😂😂😂🤭

Bunu öğrendiğim iyi oldu test ne zaman yapsam diye düşünüyordum tam

Selam kizlar ben elendim. Transferim yapılmadı malesef. Up dan sonra yumurtlamaya devam etmişim o yüzden doktorum önermedi. Yumurtaların da dondurulmaya aldı. Dondurulmus yumurta da gebelik daha mı düşük?

Selam kizlar ben elendim. Transferim yapılmadı malesef. Up dan sonra yumurtlamaya devam etmişim o yüzden doktorum önermedi. Yumurtaların da dondurulmaya aldı. Dondurulmus yumurta da gebelik daha mı düşük?

Hiç üzülmeyin. Dondurulmuşta şans %10 daha fazla. Bunun nedeninin yüksek doz hormon kullanımının rahimin embriyoyu alma kapasitesine bozabilmesi diye düşünüyorlarmış. O kadar gonodotropin ilaçlar alıyorsunuz, onları vücuttan atıp rahimi dinlendirip koymak şansı artırıyor.

Hayırlısıyla alırsınız kucağınıza minnak embriyolorınızı inşallah :)

Daha yüksek demişti benim doktorum hayırlısı olsun inşallah inşallah bir daha ki ay transferiniz olur pozitifi görürsünüz

Hiç üzülmeyin. Dondurulmuşta şans %10 daha fazla. Bunun nedeninin yüksek doz hormon kullanımının rahimin embriyoyu alma kapasitesine bozabilmesi diye düşünüyorlarmış. O kadar gonodotropin ilaçlar alıyorsunuz, onları vücuttan atıp rahimi dinlendirip koymak şansı artırıyor.

Hayırlısıyla alırsınız kucağınıza minnak embriyolorınızı inşallah :)
Beni bir nebze de olsun rahatlattin Allah razı olsun. Allah hepimize bir evlat nasip etsin 🎈

Listemizin son hali....

MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 3ab-2bcTransfer tarihi 11 MartSonuç 20 Mart
gs903. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.POZİTİF :anneadayı:
Adanaaz011. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 4 MartSonuç 12 Mart
Yenidelhi1. deneme5. gün embriyosu 1 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 4 MartSonuç 13 Mart
The best2. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartSonuç 13 Mart
Luthientr1. deneme / Bursa Jimer Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
agustos721. deneme / Uludağ ünv. Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 15 Mart
nejla862. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
MinigimiziBeklerken1. deneme / Bahçeci Umut5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 2 MartSonuç 15 Mart
Emelguclu891. deneme 5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
-bridget-1. deneme / Acıbadem Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartSonuç 17 Mart
KAYRAMMMM2. deneme3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartSonuç 17 Mart
sevgiizeynep1. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartSonuç 18 Mart
Melissss_93941. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 20 Mart
Htckbr893. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 20 Mart
mellovin1. deneme/ Bahçeci Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 9 Mart
Cansmi1. deneme / Trakya ünv.5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 9 Mart
aylinnaylinn1. deneme/ Tavmergen5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 13 Mart
Selinos1. deneme / Acıbadem Kayseri5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 17 Mart
Hifa272. deneme?Transfer tarihi 17-18 Mart
ramrod2. deneme6. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 22 Mart
cimcimeecimcime5. deneme5. gün embriyosu 2 embriyo?
_Citlembik_5. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4ab-3ab?
Whiterose893. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4bc- 3bc?
ogrtmn331. deneme / Acıbadem Adana5. gün 1 embriyo 4ab?
demede5. deneme / Bahçeci tüp bebek5. gün 1 embriyo 4ab?
Arestifah1. deneme5.gün embriyosu 2 embriyo?
Alis883. deneme / Bahçeci tüp bebek1 embriyo?
Sabr-Sukur-Dua1. deneme / Ankara Memorial5. gün embriyosuRahim dinlendirmede. Nisan
Transfer günüm belli oldu 16 Mart 😍

MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 3ab-2bcTransfer tarihi 11 Mart
_Citlembik_5. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4ab-3ab?
Selinos1. deneme / Kayseri Acıbadem5. gün embriyosuTransfer tarihi 17 Mart
Whiterose893. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4bc- 3bc?
Luthientr
The best
demede
mellovin
ArestifahMart sonu
gs903. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.Sonuç
Adanaaz015. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.Sonuç 12 Mart
YenidelhiTransfer tarihi 4 Mart
ogrtmn33
Merhaba benim 5. Denemem 2 martta transferim yapildi 5. Gün embriyosub2 transfer yapildi kalitesi bb 12 mart test günüm

Kızlar hormonlardan sanırım ama duygularım karman çorman. Evdekilerle de konuşamıyorum. Yaşım olmuş 39 , çocuk olsa doğsa büyüse ne kadar geç kalmışım hayata.. Zaten bu son denemem. Hakkımda hayırlısını diliyorum ama yaşı genç yoldaşlarım ne olur negatif durumlarda moralinizi hiç bozmayın ve pes etmeyin.. İnşallah güzel günler göreceğiz öyle ya da böyle..
.

Kızlar hormonlardan sanırım ama duygularım karman çorman. Evdekilerle de konuşamıyorum. Yaşım olmuş 39 , çocuk olsa doğsa büyüse ne kadar geç kalmışım hayata.. Zaten bu son denemem. Hakkımda hayırlısını diliyorum ama yaşı genç yoldaşlarım ne olur negatif durumlarda moralinizi hiç bozmayın ve pes etmeyin.. İnşallah güzel günler göreceğiz öyle ya da böyle..
.
Ayni yastayiz.. hic bir sey icin gec kalmadik.. eger kismetimizde varsa yasayacagiz yoksa da elimizden geleni yapmis olacagiz.. hayat tum guzellikleriyle su anda, yarinda ya da gecmiste, baskasinda ya da baska yerde degil.. senin icin en hayirlisini diliyorum tum kalbimle❤️

.
Gec degil hic bir zaman insallah hayalleriniz gercek olsunn😍

X