Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kızlar hepimizin miraç kandili mübarek olsun Rabbim bu günün hürmetine hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin bu yolda çabalayan tüm arkadaşlarıma anne olmayı bebeklerini kucaklayıp koklamayı nasip etsin inşallah Aminn.
Amin inşallah 😍

Mrb mart anneleri İNŞALLAH kontrole gittim bugün haftaya çarşambaya transfer tarihi verdi kendime sürekli şunu söylüyorum iki kişilik aile olmanın son günleri artık vücüdünda can taşıyacaksın üç belkide dört kişi olacaksın diyorum sonra heyecanlanıyorum nefesim kesiliyor karnım ağrıyor nasıl geçecek bu heyecan bu bekleyişşşşş
Kaçıncı gününüze denk geliyor transferiniz rahim kalınlığı kontrolü dimi kaç çıktı bende bu cumartesi rahim kalınlığı için gidecem transfer günü verecek acab nasıl şimdiden düşünmeye başladım

Kızlar hepimizin miraç kandili mübarek olsun Rabbim bu günün hürmetine hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin bu yolda çabalayan tüm arkadaşlarıma anne olmayı bebeklerini kucaklayıp koklamayı nasip etsin inşallah Aminn.
Amin canim insallah bu guzel duyguyu Rabbim tum isteyenlere tattirsin. Kandilimiz mubarek olsun🌹

Hayırlı olsun tedaviye başlıyorsun artık heyecanlı günler başladı senin için de. Ben adetin ilk günü aradım doktorum u daha önceki adette kontrol etmişti ilaç kullanma talimatını vermişti onun için bunda gitmedim direkt ilk gün estrofem e başlattı cumartesi 13. Günüm olacak ilk kontrol e o zmana gidecem.
2. Gunu sanki kan tahlili yapilmiyormuydu bir seye bakiliyordu sanki:s sadece ilac mi yaziliyordu

Kızlar benim yine çok kötü karnım ağrıyor 😔

kızlar sürekli adet olacakmışım gibi his var. Hafif kasık ağrım, akıntı geliyormuş gibi his. Korkuyorum🥺

Hepimizde ara ara oluyor :) Donmuş 5. gün embriyosuysa 4. gününüzdesiniz sanırım? Tutunma ağrıları olabiliyor :) İlaçlardan da olabiliyor :) Aldığımız progesteronun adet ağrısı gibi yapma yan etkisi oluyor. Olumsuz bir şey değil ama. Korkmayın. Benim de 4. günümde çok ağrım oldu, 5. gün daha hafif olmak üzere devam etti. Şimdi 7. günümdeyim geçti.

Sonuç çıktı 134 çıktı hamileyim kızlar 😍😍😍
Işte buuuuu.. Kandil günü ne güzel bir haber canım. Walla günümü güzelleştirdin. İlk haberimiz hayırlı uğurlu olsun, sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Hep böyle devam edelim güzellerim. Bol hamileli günler diliyorum 🙏

X