Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Benim 5.günüm karın ağrısı kasik ağrısı ağlamalar ve ishalim var inşallah tutmuştur. Kasık ağrıları transferden önce de vardı. Bir de sabah midem bulandi ya usuttum ya da ilaçlardan
Canım kasık ağrısı transfer öncesi vardı diyince sana sorayım ben de estrofeme başladım ve çok ağır geldi bana midem berbat ağrı yanma vs...ama kasık mı bilemedim resmen rahmim içinde bıçak saplanıp geçiyo anlık yani estrofemden mi ya da senin ağrıların böyle miydi tranfer öncesi

Listemizin son hali....

MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 3ab-2bcTransfer tarihi 11 MartSonuç 20 Mart
gs903. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.POZİTİF
Adanaaz011. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 4 MartSonuç 12 Mart
Yenidelhi1. deneme5. gün embriyosu 1 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 4 MartSonuç 13 Mart
The best2. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartSonuç 13 Mart
Luthientr1. deneme / Bursa Jimer Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
agustos721. deneme / Uludağ ünv. Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 15 Mart
nejla862. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
MinigimiziBeklerken1. deneme / Bahçeci Umut5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 2 MartSonuç 15 Mart
Emelguclu891. deneme 5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
-bridget-1. deneme / Acıbadem Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartSonuç 17 Mart
KAYRAMMMM2. deneme3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartSonuç 17 Mart
sevgiizeynep1. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartSonuç 18 Mart
Melissss_93941. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 20 Mart
Htckbr893. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 20 Mart
mellovin1. deneme/ Bahçeci Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 9 Mart
Cansmi1. deneme / Trakya ünv.5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 9 Mart
aylinnaylinn1. deneme/ Tavmergen5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 13 Mart
Selinos1. deneme / Acıbadem Kayseri5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 17 Mart
Hifa272. deneme?Transfer tarihi 17-18 Mart
ramrod2. deneme6. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 22 Mart
cimcimeecimcime5. deneme5. gün embriyosu 2 embriyo?
_Citlembik_5. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4ab-3ab?
Whiterose893. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4bc- 3bc?
ogrtmn331. deneme / Acıbadem Adana5. gün 1 embriyo 4ab?
demede5. deneme / Bahçeci tüp bebek5. gün 1 embriyo 4ab?
Arestifah1. deneme5.gün embriyosu 2 embriyo?
Alis883. deneme / Bahçeci tüp bebek1 embriyo?
Sabr-Sukur-Dua1. deneme / Ankara Memorial5. gün embriyosuRahim dinlendirmede. Nisan

Transfer öncesinde bu tarz ağrılarım vardı yolda yürürken bile birden bire ağrı giriyordu. Büyük ihtimalle ilaçların etkisinden canım şu zamana gelene kadar o kadar çok ilaç kullandık ki hangisinden kaynaklı bilemiyoruz. Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah

Benimde transfer günü hariç 4. Günüm ama şuan hiç bir belirtim yok akıntı olarak fitil kullanıyorum o akıyor sadece

Canım fitil ne için kullanıyorsunuz? Bana doktorum fitil vermedi. Sadece folik asit ve iğnem var devam etmem gereken.

Canım fitil ne için kullanıyorsunuz? Bana doktorum fitil vermedi. Sadece folik asit ve iğnem var devam etmem gereken.
Lutinus kullanıyorum ben. Tutunması için. Transferden birkaç gün önce verdi doktor.

Aynen canım o kadar kullanıyoruz ki midem iflas etti Allahım mükafatımızı tez zamanda versin

Su kalcadan olan igne agri yapiyo doktorda soyledi acıycak diye. Dun ilk ignemi oldum, ilk gunden boyleyse bi kac gun sonra oturamaz yuruyemez halemi gelcem onu dusunuyorum ☹

Su kalcadan olan igne agri yapiyo doktorda soyledi acıycak diye. Dun ilk ignemi oldum, ilk gunden boyleyse bi kac gun sonra oturamaz yuruyemez halemi gelcem onu dusunuyorum ☹
Evet transfer öncesi de 5 gün iğne oldum şimdi de var. Popom mosmor maalesef yapıcak bir şey yok. Kremle masaj yapıyorum arada ödem olan yerlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…