Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Canım sende belirti filan var mı? Bende hiç bir belirti yok ama
Bende de hiç belirti yok canım hem de hiç ilk transferimde göğüslerim şişmişti acıyordu şimdi oda yok ama o ne zaman olmuştu onu hatırlayamıyorum kaçıncı günde şişmişti diğerinde de başka belirtim yoktu zaten

Bende de bugün transferin 8. Gün 0 belirti

Ay maşallah maşallah canım her şey vesile oluyor bak tutunacak hayırlısıyla dondurma işinden çok korkuyordum ben ama böyle olaylar görüyorum ya var bir bildiği rabbimin
İnşallah teyzesi sımsıkı tutunur. Ben de çok şaşırdım doktora dedim ki hep dondurulanlarin kalitesi düşüyor diyorlar. Doktor da ben seni dondursam çözüldükten sonra yürümeye devam edersin bu da böyle dedi. İnşallah tutunur ya dua edin benim için

İnşallah tutunur Dualarım seninle, sizinle

Allahım inşallah sımsıkı tutundurur kuzum evine barkına baharlar gelsin bebeğinle birlikteDileyen herkese nasip olsun

Ben dayanamadım buğün 9.günüm kan testi verdim yarın sabah çıkacak sonuç, bol bol dua edin bana

Ben dayanamadım buğün 9.günüm kan testi verdim yarın sabah çıkacak sonuç, bol bol dua edin bana
Yarın sabah mı oyy çatlarımhayırlı haber vereceksin kuzum inşallah...Kız nasıl dayanacaksın ben de gazipaşada düzen lab.var oraya veririm diyorum inşallah vakti zamanı gelirse

Yarın sabah mı oyy çatlarımhayırlı haber vereceksin kuzum inşallah...Kız nasıl dayanacaksın ben de gazipaşada düzen lab.var oraya veririm diyorum inşallah vakti zamanı gelirse
Normal test günüm cuma ben duramadım bu kadar dayandım sabaha Kdar da dayanırım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…