Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Canım bnm bi tane Negatif denemem var öncekinde çok strws yaptm çok Belirti aradım. Sakın sen yapma bu sefer ben çok sakindim Bi de dr um çok sakin bi adamdı onun sakinliği bana geçti glb dedm yeri geldi unuttum bile transfer olduğumu sakın bi belirti arama test vermeye bi iki gün kala bi şeyler hissettim ben zaten herkeste de belirti Olcak die bi şey yok bn de teste bikaç gün kala batma gbi bi şeyler hissettim ağrı gbi adet Olcam sanıp üzüldm sen yapma
Bu gün transfer oldum

Kizlar dun opu oldum pazartesi transferim var ben narkozluyken anlattilar ilaclari anlayamadim pek yardimci olurmusunuz bana

Kizlar dun opu oldum pazartesi transferim var ben narkozluyken anlattilar ilaclari anlayamadim pek yardimci olurmusunuz bana
Bence sormalısın tatlım. Ben bilgi vermek isterim ilaçlarımız hakkında ancak dozu falan farklı olabilir. Bu konu çok hassas konu. Ara çekinme bu tarz şeylerde. Neden çekinesin ki?

Bence sormalısın tatlım. Ben bilgi vermek isterim ilaçlarımız hakkında ancak dozu falan farklı olabilir. Bu konu çok hassas konu. Ara çekinme bu tarz şeylerde. Neden çekinesin ki?
Doktorum beni engelledi oyuzden soramiyorum

Ama sabahtan beri idrara çıkıyorum bikere de kaka yaptım bişey olmaz değilmi canım yaa
Hayır içini ferah tut. Bu kadar da pamuk ipliğine bağlı bişey olmadığını düşünüyorum. Doktorumda çok tecrübeli bi doktor ve bu sabah transferim gerçekleşti. Hemen 5 dakika sonra yardım alır şekilde uzanarak küçük tuvaletimi yaptım. Daha rahat bekleyeceğimi yapmam ve yapmamamın hiçbir artısı eksisi olmayacağını söyledi. Tuvalet en doğal ihtiyaç. Aksine kabız olmaman tutmaman gerek demişti bana doktorum. Kabız olmamaya özen göstermeliyiz. Genelde kabızlık problemim var ancak doğal yöntemler tercih ediyorum 2-3 gündür🙏🏻 İnşallah tutar. Dualarım seninle🙏🏻

Nasıl engelledi? Bi doktor neden hastasını engeller aklım almıyor.
Opu oldum yumurtam bos cikti biliyodu demedi bana emriolog dedi bende msj attim dedimki hocam bos yumurta ucret iadesi yapiyolar normalde iade etmemek icin engelledi beni

Opu oldum yumurtam bos cikti biliyodu demedi bana emriolog dedi bende msj attim dedimki hocam bos yumurta ucret iadesi yapiyolar normalde iade etmemek icin engelledi beni
Öncelikle merhaba, arkadaşlarimin da dediği gibi hepimizin ilaçları ve dozları tedavimize ve hastaneye göre değişiyor ama istersen ilaçlarını söylersen genel bir bilgi verebiliriz. Ayrıca tüm yumurtalar mi boş çıktı? Öyleyse transfer olmaz ki.. En güzeli hastaneni ara ya da al eşini git oraya en iyi bilgi ve iade yapılacaksa da çözümü konusunda yardımcı olurlar.

evet bu doktor kim acaba hangi hastane? Bence eşin falan gitsin ya da ailenden birileri konuşulsun. Hiç sağlıklı tedavi süreci değil. Çok üzüldük senin adına. Ne kadar ayıp bişey ya.

Bende martta 3. Tedaviye basladım malesef 5. gunde doktor hıc yumurta goremedı. Pazartesiye kadar tekrar kullan dedı. E2 de asırı dusmus. Tedavı ıptal olucak buyuk ihtimal bende Bı tane dondurulmuşum war onu denıcem.

Bütün yumurtalar mı boş çıktı ? Transfer olacak mı ? İlaçların isimlerini yazarsanız kabaca bilgi verebiliriz sanırım. Yazılı olarak ilaç kullanımı hakkında bilgi vermediler mi? Bir kağıtta ilaçların ve kullanım şekillerinin yazıyor olması lazım. Doktora ulaşamıyorsanız bir hemşireye ulaşın. Engellemek ne demek ya 🙄 Hangi hastane merak ettim

Listemizin son hali....

MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 3ab-2bcTransfer tarihi 11 MartSonuç 20 Mart
_Citlembik_5. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4ab-3ab?
Selinos1. deneme / Kayseri Acıbadem5. gün embriyosuTransfer tarihi 17 Mart
Whiterose893. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4bc- 3bc?
agustos721. deneme / Uludağ ünv. Hast1 embriyoTransfer tarihi 8 Mart
Luthientr1. deneme / Bursa Jimer Hast5. gün 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
ogrtmn331. deneme / Acıbadem Adana5. gün 1 embriyo 4ab?
demede5. deneme / Bahçeci tüp bebek5. gün 1 embriyo 4ab?
Arestifah1. deneme5.gün embriyosu 2 embriyo?
gs903. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.Sonuç
Adanaaz011. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.Sonuç 12 Mart
Yenidelhi1. deneme5. gün embriyosu 1 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 4 MartSonuç 13 Mart
The best2. denemeTransfer yapıldı. 5 Mart
nejla862. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
polens5. deneme5 embriyo
MinigimiziBeklerken1 embriyoTransfer yapıldı. 2 Mart
-bridget-1. deneme / Acıbadem Fulya5. gün embriyoTransfer tarihi 6 Mart
sevgiizeynep1. denemeTransfer tarihi 6 Mart
Alis883. deneme / Bahçeci tüp bebek1 embriyo
aylinnaylinn5. gün 1 embriyo?
mellovin1. deneme/ Bahçeci Fulyaopu yapıldı.
Melissss_93941. deneme5. gün 1 embriyoTransfer tarihi 8 Mart
Hello kızlar transfer yapıldı koydular miniğimi bugün. test günüm 17 mart bakalım nasıl beklicem. gerçi bi iki gün önceden başlarım evde teste ben dayanamam kesin🤣

Canim ben 4-5gun işe gidemedim ama spinal anestezi olmuştum hipotansiyon ve siddetli bas agrisi yaptigi için yoksa rahmim kasiklarim işlemden slnra hiiç agrimadi. Genel mi olcaksin spinal mi eger spinal olursan işlemden sonra 4-5 fincan kahve iç ilk 3-4 gun ve enerji icecegi anestezi uzmani tavsiye etmişti bana
Uyuturuz dedi ama sanırım genel olacak. Sağol canım

Öncelikle merhaba, arkadaşlarimin da dediği gibi hepimizin ilaçları ve dozları tedavimize ve hastaneye göre değişiyor ama istersen ilaçlarını söylersen genel bir bilgi verebiliriz. Ayrıca tüm yumurtalar mi boş çıktı? Öyleyse transfer olmaz ki.. En güzeli hastaneni ara ya da al eşini git oraya en iyi bilgi ve iade yapılacaksa da çözümü konusunda yardımcı olurlar.
3.opum diger 2 de bos cikmisti bunda 2 si dolu cikti

Bütün yumurtalar mı boş çıktı ? Transfer olacak mı ? İlaçların isimlerini yazarsanız kabaca bilgi verebiliriz sanırım. Yazılı olarak ilaç kullanımı hakkında bilgi vermediler mi? Bir kağıtta ilaçların ve kullanım şekillerinin yazıyor olması lazım. Doktora ulaşamıyorsanız bir hemşireye ulaşın. Engellemek ne demek ya 🙄 Hangi hastane merak ettim
Umuttepe kocaeli

Canım okudum doktorun engellemiş seni. Bence hastaneni arayıp durumu söylemelisin. Hemşireler veya koordinatörlerle görüşüp detayları tekrar iste. Çünkü arkadaşların dediği gibi herkesin farklı oluyor durumu. Mesela hemen transfer olacak mı olacaksa ben bilmiyorum çünkü benimki rahim dinlendi bi adet gecti sonra 3. Gün rahim kalınlaştırma ile başlandı estrofem kullandım. Öyle kafana göre alamazsın mutlaka sor.

X