Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Hello kızlar transfer yapıldı koydular miniğimi bugün. test günüm 17 mart bakalım nasıl beklicem. gerçi bi iki gün önceden başlarım evde teste ben dayanamam kesin🤣

Listemizin son hali....

MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 3ab-2bcTransfer tarihi 11 MartSonuç 20 Mart
_Citlembik_5. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4ab-3ab?
Selinos1. deneme / Kayseri Acıbadem5. gün embriyosuTransfer tarihi 17 Mart
Whiterose893. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4bc- 3bc?
agustos721. deneme / Uludağ ünv. Hast1 embriyoTransfer tarihi 8 Mart
Luthientr1. deneme / Bursa Jimer Hast5. gün 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
ogrtmn331. deneme / Acıbadem Adana5. gün 1 embriyo 4ab?
demede5. deneme / Bahçeci tüp bebek5. gün 1 embriyo 4ab?
Arestifah1. deneme5.gün embriyosu 2 embriyo?
gs903. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.Sonuç
Adanaaz011. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.Sonuç 12 Mart
Yenidelhi1. deneme5. gün embriyosu 1 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 4 MartSonuç 13 Mart
The best2. denemeTransfer yapıldı. 5 Mart
nejla862. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
polens5. deneme5 embriyo
MinigimiziBeklerken1 embriyoTransfer yapıldı. 2 Mart
-bridget-1. deneme / Acıbadem Fulya5. gün embriyoTransfer tarihi 6 Mart
sevgiizeynep1. denemeTransfer tarihi 6 Mart
Alis883. deneme / Bahçeci tüp bebek1 embriyo
aylinnaylinn5. gün 1 embriyo?
mellovin1. deneme/ Bahçeci Fulyaopu yapıldı.
Melissss_93941. deneme5. gün 1 embriyoTransfer tarihi 8 Mart
Merhaba kızlar, beni de alır mısınız?
Trakya üniversitesi ilk denemem 5 gün emriyosu 9 Mart koyulacak. Umarım gelisinleri iyidir.
Bende amh 0.6 ama 10 yumurta toplandı.
Eşimin degerlerleri de dalgalı.
Allah her isteyene nasip etsin.

Listemizin son hali....

MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 3ab-2bcTransfer tarihi 11 MartSonuç 20 Mart
Luthientr1. deneme / Bursa Jimer Hast5. gün 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
Adanaaz011. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.Sonuç 12 Mart
Yenidelhi1. deneme5. gün embriyosu 1 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 4 MartSonuç 13 Mart
polens5. deneme5 embriyo
MinigimiziBeklerken1 embriyoTransfer yapıldı. 2 Mart
-bridget-1. deneme / Acıbadem Fulya5. gün embriyoTransfer tarihi 6 Mart
sevgiizeynep1. denemeTransfer tarihi 6 Mart
Alis883. deneme / Bahçeci tüp bebek1 embriyo
Benim de Bahçeci Umut, 1. denememiz, 15 Mart’ta test tarihim🙏🏻🌸

Canım okudum doktorun engellemiş seni. Bence hastaneni arayıp durumu söylemelisin. Hemşireler veya koordinatörlerle görüşüp detayları tekrar iste. Çünkü arkadaşların dediği gibi herkesin farklı oluyor durumu. Mesela hemen transfer olacak mı olacaksa ben bilmiyorum çünkü benimki rahim dinlendi bi adet gecti sonra 3. Gün rahim kalınlaştırma ile başlandı estrofem kullandım. Öyle kafana göre alamazsın mutlaka sor.
Yoo ilaclari verdiler pazartesi transferim var ben narkozluyken anlattilar ilaclari o kafami karistirdi anlayamamisim

Listemizin son hali....

polens5. deneme5 embriyo
MinigimiziBeklerken1. deneme / Bahçeci Umut1 embriyoTransfer yapıldı. 2 MartSonuç 15 Mart
-bridget-1. deneme / Acıbadem Fulya5. gün embriyoTransfer yapıldı. 6 MartSonuç 17 Mart
sevgiizeynep1. deneme5. gün embriyosuTransfer yapıldı. 6 Mart
Alis883. deneme / Bahçeci tüp bebek1 embriyo?
Cansmi1. deneme / Trakya ünv.5. gün embriyosuTransfer tarihi 9 Mart
Emelguclu891. deneme 5. gün embriyosuTransfer yapıldı.Sonuç 15 Mart

Dr dan şimdi geldim. Herşey Yolunda imiş, hazırız dedi. 8 kusur rahim kalınlığım. Hadi bakalım.... Ufak ufak heyecanlandım.
Rahim kalınlığın çok iyi. Hayırlısıyla tutunur bebişlerin inşaallah 💕 Benimde cuma kontrolüm vardı 6bucuk 7 dedi rahim kalınlığına . Günde 3 kez estrofem kullanıyorum birde bant verdi doktorum. Salı kontrolüm var tekrar muayne olurum rahim kalınlığı iyiyse progesteron için tahlil yaptırıp gün verirler Perşembeye diye düşünüyorum. Nasip olursa aynı gün olur transferimiz. Sen ne kullanıyorsun sadece estrofem mi? Benim önceki tedavim rahim kalınlaşmadığı için iptal olmuştu korkuyorum yine kalınlaşmazsa diye.

Rahim kalınlığın çok iyi. Hayırlısıyla tutunur bebişlerin inşaallah 💕 Benimde cuma kontrolüm vardı 6bucuk 7 dedi rahim kalınlığına . Günde 3 kez estrofem kullanıyorum birde bant verdi doktorum. Salı kontrolüm var tekrar muayne olurum rahim kalınlığı iyiyse progesteron için tahlil yaptırıp gün verirler Perşembeye diye düşünüyorum. Nasip olursa aynı gün olur transferimiz. Sen ne kullanıyorsun sadece estrofem mi? Benim önceki tedavim rahim kalınlaşmadığı için iptal olmuştu korkuyorum yine kalınlaşmazsa diye.
Günaydın, evet estrofem (3) ve dün itibariyle de lutinus a başladım. Iyi düşünelim iyi olsun. Güzel haberler vereceğiz İnşallah.....🙏😘

X