Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kızlar moralim çok bozuk şimdi Dr dan geldim. Benim transfer işi iptal oldu. 2 tane polip gördü histeroskopi yapacakmış.
Uzulecek bir sey yok canim, gec olsun, saglikli olsun. Caresi olan kucuk dertler bunlar cok sukur Histeroskopiden ne kadar sonra transfer olabiliyormus? Ayni seyi ben de yasayacagim ama daha transfer konusunu hic konusmadik bile, merak ediyorum..

Uzulecek bir sey yok canim, gec olsun, saglikli olsun. Caresi olan kucuk dertler bunlar cok sukur Histeroskopiden ne kadar sonra transfer olabiliyormus? Ayni seyi ben de yasayacagim ama daha transfer konusunu hic konusmadik bile, merak ediyorum..
Bende bunu merak ediyorum. Acaba yine rahim dinlendirme ye alır mı. Direk sonraki ay devam eder mi. Dün hiç soramadım bişey canımın sıkkınlığından. Bilen var mı bu konuyu kızlar. Bide bu işlem zor mu sonraki gün çalışmaya devam edebilir miyim acaba

Öncelikle çok geçmiş olsun, poliplerin tespit edilmesi avantajınız olmuş bence öyle düşünün.
Benim Opu ve poliplerimin işlemi aynı gün narkoz ile toplandı. Poliplerimin en büyüğü 4*5 mm di ve 3 taneydi, oldukça küçüklerdi fakat doktorum risk olabilir diye almak istedi. Herkesin bünyesi farklılık gösterir ama ben 5 gün boyunca iptal durumdaydım. Karnımın ağrısı acısı yüzünden hareketlerim oldukça kısıtlıydı. Bunun dışında işlem sonrası normal hayatına devam edenlerde varmış. Benim iki işlem olduğu için zor olmuş olabilir ama siz yinede 1-2 gün istirahat edin bence.

Ben subatta histeroskopi oldum. Sonra adet olmayı bekledim, pazartesi transfer olcak insallah

Teşekkür ederim cevabım için. Peki transferi ne zaman oldun bu işlemden sonra

Ben subatta histeroskopi oldum. Sonra adet olmayı bekledim, pazartesi transfer olcak insallah
AA bu iyi bir haber o zaman bekletmeyebilir. Ama artık plan yapmayı bıraktım. Normalde histeroskopi içinde sanırım adet olmayı bekletiyorlar mış bitince yapıyorlarmış. Benim doktorum gerek yok dedi zaten küçük bir işlem dedi. Adetim 10 gün kala falan olacağım yani. Sorun olmaz inşallah

Adet bitiminden sonra hemen sonra dedi bana. Iliskide yasak hamilelik ihtimali olmasin diye. Biraz agrılı oluyo islem sırasında.sonrasında bi zorlugu yok. Ama tuvalete gitmek tam bi iskenceydi cok yandı idrar sırasında.o gün hep devam etti, ertesi gune bisey kalmadı

Maşallah pozitif i de görürsün inşallah. Gerçekten inşallah bi anne olacağız ama çok zormuş. Şu istemeden kaza kurşunuyla hamile kaldım diyenlere imrenmiyor değilim
İnşallah hepimiz pozitifi görelim, tek isteğimiz o hepimizin Eşime de onu dedim sabah Annem beni öğrendiğinde 3 aylık hamileymiş, hiç istememişler falan... Değişik bir dönemden geçiyoruz valla Klinikte görüyorum gencecik çiftler var, artık bu iş yaşa da bakmıyor. Hepimiz için hayırlısı

Maşallah annende sende çok şanslısın ama bizim bebeklerimize daha şanslı olacak bu kadar uğraştığımız için

Eşimde öyle hatta aldırmak istemisler bakamayız diye. Allahtan doktor insaflı cıkmıs almamıs yoksa kocasız kalirdım

Cok tesekkurler aydinlattigin icin, o zaman bikac ay ertelenecek diye uzulmenin luzmu yok benin doktor da cok basit bi islem diye gecistirmisti ama kime gore neye gore basit daha once laparoskopi de olmustum o yuzden bi nebze basit olacak tabii. Hakkimizda hayirlisi
Senin transferinde de bol sanslar diliyorum, sikica tutundun bebegin sana insallah

Maşallah pozitif i de görürsün inşallah. Gerçekten inşallah bi anne olacağız ama çok zormuş. Şu istemeden kaza kurşunuyla hamile kaldım diyenlere imrenmiyor değilim
Ay ben lisedeydim bizim en küçük numaradaHatta annem kaza kurşunu oldu diyip duruyordu teyzeme ben de ne bu kaza kurşunu alla ala nasıl oluyo diye anlamlandırmaya çalışıyordumhiç sorma kuzum bak ben evlendim eşimin kuzenleri bizle birlikte evlendiler hatta biri karı koca alkol sigara ayık gezmiyolar o derece düşün ağustosta evlendi o ay hamile kaldıAllahım nasip ediyosa ediyo ya bize de inş nasip edecek

Amin hepimiz hayırlı haberler alalım insallah

Ay dimi ya bide alkolümüz sigaramız olsa nolurdu ola şimdi böyle.

Ay dimi ya bide alkolümüz sigaramız olsa nolurdu ola şimdi böyle.
Ben de bir tane bile yumurta çıkmazdıeşim sigara kullanıyor senin yüzünden çocuğumuz olmayacak diye başını yerdim adamın şimdi artık bıraktım bu iş cidden biraz genetik çokça psikolojik

Canim ben 4-5gun işe gidemedim ama spinal anestezi olmuştum hipotansiyon ve siddetli bas agrisi yaptigi için yoksa rahmim kasiklarim işlemden slnra hiiç agrimadi. Genel mi olcaksin spinal mi eger spinal olursan işlemden sonra 4-5 fincan kahve iç ilk 3-4 gun ve enerji icecegi anestezi uzmani tavsiye etmişti bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…