Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Selam kızlar. Benimde 5. Transferim olacak. 2 tane blast embriyom var. 1 tanesi 5. Gün 4ab, diğeri 6.Gün 3ab kalitesinde. Rahîm dinlendirmedeyim birkaç gün içinde adet olup transfer sürecine başlıcaz. Hayırlısı olsun hakkımızda. Bu gruptaki herkes güzel sonuçlar alsın inşallah 😍
Aminnn inşallah 🙏♥️🌹

Arkadaşlar cumartesi günü transferim olacak 13 yumurta toplanmıştı 9 tane sağlıklı embriyo oluştu lütfen bu süreci yaşayan arkadaşlar hepinizden dua istiyorum inşallah ilk denemede olsun 🙏🙏🙏🙏
Canım bnm bi tane Negatif denemem var öncekinde çok strws yaptm çok Belirti aradım. Sakın sen yapma bu sefer ben çok sakindim Bi de dr um çok sakin bi adamdı onun sakinliği bana geçti glb dedm yeri geldi unuttum bile transfer olduğumu sakın bi belirti arama test vermeye bi iki gün kala bi şeyler hissettim ben zaten herkeste de belirti Olcak die bi şey yok bn de teste bikaç gün kala batma gbi bi şeyler hissettim ağrı gbi adet Olcam sanıp üzüldm sen yapma

Kızlar moralim çok bozuk şimdi Dr dan geldim. Benim transfer işi iptal oldu. 2 tane polip gördü histeroskopi yapacakmış.😔
Üzülme canım şöyle düşün eğer transfer olsaydı bu sebeple belki tutunamayacakti emeklerin boşa gidecekti. Sabret inşallah 😍

Kızlar moralim çok bozuk şimdi Dr dan geldim. Benim transfer işi iptal oldu. 2 tane polip gördü histeroskopi yapacakmış.😔
Daha once muayene rahim filmi vs olmamismiydi?regl olup ilaclara baslamismiydiniz?olsun herseyin hayirlisi insallah ameliyat sonrasi ilk denemede nasip olur

Kuzum iyi ki görmüş iyi ki hiç de üzülme bak poliple tutunamıyor bebiş.bu zıkkım da ultrasonda görünmüyor mu kız niye bu zamana çıkmamış kii 🙄🙄özel mi bakması lazım ben de hiç anlamam doktor anlamıyor mu bu zamanaa nasıl oldu

Daha once muayene rahim filmi vs olmamismiydi?regl olup ilaclara baslamismiydiniz?olsun herseyin hayirlisi insallah ameliyat sonrasi ilk denemede nasip olur
Yok canım bişey istememişti. Senin sorunun belli hormonlardan demişti başlamıştı. Yazık demek 2 tane aşılama yı da boşuna oldum

Yok canım bişey istememişti. Senin sorunun belli hormonlardan demişti başlamıştı. Yazık demek 2 tane aşılama yı da boşuna oldum

Üzülme demekki böylesi daha hayırlı senin için. Doktorun kimdi nerede tedavi görüyorsun. Birde bugün kaçıncı günü adetin

Kuzum iyi ki görmüş iyi ki hiç de üzülme bak poliple tutunamıyor bebiş.bu zıkkım da ultrasonda görünmüyor mu kız niye bu zamana çıkmamış kii 🙄🙄özel mi bakması lazım ben de hiç anlamam doktor anlamıyor mu bu zamanaa nasıl oldu
Ay bacım bende anlasam. Nasıl anlamıyorlar. Şimdiye kadar kaç kez muayene etti hiç mi göremedi. Beni boşuna yordular. Yani en azından gördü bu sefer oda tutunamayacaktı daha çok üzülecektim ama elimde değil şok oldum resmen. Bende acaba kalınlığı kaç olmuştur diye gitmiştim. Ne diyim ki Allahım en güzelini biliyordur

Ay bacım bende anlasam. Nasıl anlamıyorlar. Şimdiye kadar kaç kez muayene etti hiç mi göremedi. Beni boşuna yordular. Yani en azından gördü bu sefer oda tutunamayacaktı daha çok üzülecektim ama elimde değil şok oldum resmen. Bende acaba kalınlığı kaç olmuştur diye gitmiştim. Ne diyim ki Allahım en güzelini biliyordur
Ben de şok oldum kız yazdığını okuyunca canım sıkıldı😒yani doktorun anlamamasına sıkıldı daha doğrusu kuzum..Allahım esirgedi bak son anda çıktı ortaya ona de sevindim ama bütün duyguları yaşadım aynı anda ayy😂😂😂

Ben sordum doktora, bana daha once hic bir doktor polip var demedi hepmi vardi gormedilermi diye.sonradan olmus olabilir, kullandigin ilaclarda yapmis olabilir dedi

Ben sordum doktora, bana daha once hic bir doktor polip var demedi hepmi vardi gormedilermi diye.sonradan olmus olabilir, kullandigin ilaclarda yapmis olabilir dedi
Hımmm anladımm🤭bi ton ilaç kullanıyoruz ya demekki bir yerde yapıyo bir yerde yıkıyo bu klomende bazılarına kist yapıyormuş Allahım ne zor işler 🙄İnşalah muradımıza ereriz canım ya hepimiz 🙏🏻

Canim hic canini sikma iyiki de gorulmuş bebegin tutunmasi engelliyor polipler bende de vardi haziran ayinda gorulmedi temmuzda gittigimde vardi vucut bunu kendi kendine uretiyor hormonlardan dolayi tup bebek yapilsa sirf bu yuzden belkide tutmayacakti ve daha cok yikilacaktin moral olarak her şerde bi hayir vardir hem histeroskopi esnasinda rahimde yikaniyor çizikte atar yapmişken tutunma ihtimali de daha da artar hayirlsii olsun inşallah🤲

Bozma moralini canım. Bak ben de tedaviye Ekim ayında başladım ama ilk ay asenkron büyümeler oldu iptal oldu sonraki ay kist oluştu iptal oldu sonra yumurtalarim yetersiz GDI derken Mart ayını bulduk. Herşeyde vardır bir hayır hiç canını sıkma. Benim de bugün kontrolüm var. 🙏🙏

X