Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Covid i atlattık inşaallah 3 4 ay oluyor. Zencefil bal limon karışımıyla baya hafifledi boğazım. Bugün transferim gerçekleşti klinikte istirahat ediyorum inşaallah sıkıntı olmaz. Allah a emanet artık minikler. İnşaallah kucağımıza alacağımız sağlıklı ve hayırlı bebeklerimiz olur.

Gidebilme ihtimalini düşünüp devam ettiriyolar diyosun yani. Cok kötü olsaydı dondurulurdu değil mi

Hayirli ugurlu olsun insallah simsiki tutunsun

Maşallah maşallah canım hayırlı olur inşallah tutunur bıdıklar dikkat et kendine beslenmene

Gidebilme ihtimalini düşünüp devam ettiriyolar diyosun yani. Cok kötü olsaydı dondurulurdu değil mi

Evet :) görebilme ihtimali var diye bekletiyorlar. Ama kötü embriyoyu dondurmuyorlar. İyi ve orta kalite donduruluyor. Çünkü kötü kAlite embriyo dondurma çözünme sırasında büyük ihtimalle ölüyor maalesef.

Hayırlısıyla güzel haberi alırsin insallah. Ne kadar yattin transfer sonrasi

Hayırlısıyla güzel haberi alırsin insallah. Ne kadar yattin transfer sonrasi
Ben 2 saat yattım ama tuvalet için 20 dk sonra kalktım transferden çok sıkışıktım ve sürgüye yapmak istemedim.hatta klinikten çıkana kadar 3 kez tuvalete gittim. Etkilemiyor dediler benee gittim Allah a emanet artık

Aa ne güzel tablo yapmışsınız. Beni de ekler misiniz?

ilk deneme
5. gün embriyo
6 mart transfer
İnş sonuç da pozitif derim sonra

Bugün transfer oldum canım eline sağlık çok güzel bir tablo olmuş.
1.deneme
5.gün embriyosu bir adet 4aa
Sonuç 13 Mart
Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah hepimiz art arda hamile kalalım

Iyi yapmissin caniminsallah hayirli sonuclarr

Merhaba.Bana doktor vermişti progestorn hormonu ama adı başkaydı göbekten yapıyordum.Sanırım fiyat farkıda olduğu için kalçadan yapılan daha uygun fiyatlı ama söylerseniz göbekten olanıda verirler.

Selam 1. Deneme engin oral bahçeci fulya. 13 yumurta toplandı bugün. Taze embriyo konacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…