Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Canım merhaba şimdi sen böyle yazınca Allah korusun ağzıma almayım dedim ama bir kovid testi yaptırsan 🙄 yani ben öyle yapardım direk 🙏🏻Allahım şifa versin eğer üşütme ise de ben doktorumla konuşur bu ay ertelemesini isterdin bağışıklığın düşmüş yani şuan
Covid i atlattık inşaallah 3 4 ay oluyor. Zencefil bal limon karışımıyla baya hafifledi boğazım. Bugün transferim gerçekleşti klinikte istirahat ediyorum inşaallah sıkıntı olmaz. Allah a emanet artık minikler. İnşaallah kucağımıza alacağımız sağlıklı ve hayırlı bebeklerimiz olur.😌

Benim 2 tane yumurtam döllenmişti, onları da 5.güne bıraktılar. Eğer labaratuara çok güveniyorlarsa öyle yapıyorlar. 5e gitmeyen anne karnında da gitmez diye düşünüyorlar.

Labaratuar çok iyi değilse anne karnı daha iyi olduğundan 3.gün transfer ediyor bazı yerler de.

Bazen de doktorun ve embriyoloğun kişiye göre değerlendirilmesi oluyor.
Gidebilme ihtimalini düşünüp devam ettiriyolar diyosun yani. Cok kötü olsaydı dondurulurdu değil mi

Covid i atlattık inşaallah 3 4 ay oluyor. Zencefil bal limon karışımıyla baya hafifledi boğazım. Bugün transferim gerçekleşti klinikte istirahat ediyorum inşaallah sıkıntı olmaz. Allah a emanet artık minikler. İnşaallah kucağımıza alacağımız sağlıklı ve hayırlı bebeklerimiz olur.😌
Hayirli ugurlu olsun insallah simsiki tutunsun😍

Maşallah maşallah canım 😍 hayırlı olur inşallah tutunur bıdıklar 😇dikkat et kendine beslenmene🥰

Gidebilme ihtimalini düşünüp devam ettiriyolar diyosun yani. Cok kötü olsaydı dondurulurdu değil mi

Evet :) görebilme ihtimali var diye bekletiyorlar. Ama kötü embriyoyu dondurmuyorlar. İyi ve orta kalite donduruluyor. Çünkü kötü kAlite embriyo dondurma çözünme sırasında büyük ihtimalle ölüyor maalesef.

Hayırlısıyla güzel haberi alırsin insallah. Ne kadar yattin transfer sonrasi

Hayırlısıyla güzel haberi alırsin insallah. Ne kadar yattin transfer sonrasi
Ben 2 saat yattım ama tuvalet için 20 dk sonra kalktım transferden çok sıkışıktım ve sürgüye yapmak istemedim.hatta klinikten çıkana kadar 3 kez tuvalete gittim. Etkilemiyor dediler benee gittim Allah a emanet artık 🙂

MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 3ab-2bcTransfer tarihi 11 Mart
_Citlembik_5. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4ab-3ab?
Selinos1. deneme / Kayseri Acıbadem5. gün embriyosuTransfer tarihi 17 Mart
Whiterose893. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4bc- 3bc?
Luthientr
The best
demede
mellovin
ArestifahMart sonu
gs903. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.Sonuç
Adanaaz015. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.Sonuç 12 Mart
YenidelhiTransfer tarihi 4 Mart
ogrtmn33
Aa ne güzel tablo yapmışsınız. Beni de ekler misiniz?

ilk deneme
5. gün embriyo
6 mart transfer
İnş sonuç da pozitif derim sonra 🤗

MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 3ab-2bcTransfer tarihi 11 Mart
Luthientr
The best
demede
mellovin
ArestifahMart sonu
Adanaaz015. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.Sonuç 12 Mart
ogrtmn33
Bugün transfer oldum canım ♥️ eline sağlık çok güzel bir tablo olmuş.
1.deneme
5.gün embriyosu bir adet 4aa
Sonuç 13 Mart😘
Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah hepimiz art arda hamile kalalım ♥️♥️♥️

Ben 2 saat yattım ama tuvalet için 20 dk sonra kalktım transferden çok sıkışıktım ve sürgüye yapmak istemedim.hatta klinikten çıkana kadar 3 kez tuvalete gittim. Etkilemiyor dediler benee gittim Allah a emanet artık 🙂
Iyi yapmissin canim:KK66:insallah hayirli sonuclarr

MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 3ab-2bcTransfer tarihi 11 MartSonuç 20 Mart
agustos721. deneme / Uludağ ünv. Hast1 embriyoTransfer tarihi 8 Mart
Luthientr1. deneme / Bursa Jimer Hast5. gün 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
ogrtmn331. deneme / Acıbadem Adana5. gün 1 embriyo 4ab?
demede5. deneme / Bahçeci tüp bebek5. gün 1 embriyo 4ab?
Arestifah1. deneme5.gün embriyosu 2 embriyoMart sonu
Adanaaz011. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.Sonuç 12 Mart
Yenidelhi1. deneme5. gün embriyosu 1 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 4 MartSonuç 13 Mart
The best2. denemeTransfer tarihi 4-5 Mart
nejla862. deneme3. güm embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
polens5. deneme5 embriyo
MinigimiziBeklerken1 embriyoTransfer yapıldı. 2 Mart
-bridget-1. deneme / Acıbadem Fulya5. gün embriyosuTransfer tarihi 6 Mart
sevgiizeynep1. denemeTransfer tarihi 6 Mart
Alis883. deneme / Bahçeci tüp bebek1 embriyo
aylinnaylinn5. gün 1 embriyo?

Merhaba.Bana doktor vermişti progestorn hormonu ama adı başkaydı göbekten yapıyordum.Sanırım fiyat farkıda olduğu için kalçadan yapılan daha uygun fiyatlı ama söylerseniz göbekten olanıda verirler.

Bugün transfer oldum canım ♥️ eline sağlık çok güzel bir tablo olmuş.
1.deneme
5.gün embriyosu bir adet 4aa
Sonuç 13 Mart😘
Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah hepimiz art arda hamile kalalım ♥️♥️♥️
MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 3ab-2bcTransfer tarihi 11 MartSonuç 20 Mart
agustos721. deneme / Uludağ ünv. Hast1 embriyoTransfer tarihi 8 Mart
Luthientr1. deneme / Bursa Jimer Hast5. gün 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
ogrtmn331. deneme / Acıbadem Adana5. gün 1 embriyo 4ab?
demede5. deneme / Bahçeci tüp bebek5. gün 1 embriyo 4ab?
Arestifah1. deneme5.gün embriyosu 2 embriyoMart sonu
Adanaaz011. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.Sonuç 12 Mart
The best2. denemeTransfer tarihi 4-5 Mart
nejla862. deneme3. güm embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
polens5. deneme5 embriyo
MinigimiziBeklerken1 embriyoTransfer yapıldı. 2 Mart
-bridget-1. denemeTransfer tarihi 6 Mart
sevgiizeynep1. denemeTransfer tarihi 6 Mart
Alis883. deneme / Bahçeci tüp bebek1 embriyo
aylinnaylinn5. gün 1 embriyo?
mellovin
Selam 1. Deneme engin oral bahçeci fulya. 13 yumurta toplandı bugün. Taze embriyo konacak. 🙏🏻☺️☺️

X