Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Günaydın anne adayları:KK54: transfer öncesi uykuda beslenme kadar önemli erken yatıp erken kalkmak vücudumuzun güçlü ve dirençli olması için gerekli ben tavuk gibi erken yatıp erken kalkanlar danım gece sayfalar ilerlemiş anca okudum :KK48: zaman çabuk geçsin istiyorum yaa transfer sonrası için birsürü yün aldım örgü beni rahatlatıyor :KK69:zaman çabuk geçiyor
Cok guzel dusunmussunuz örgü yapmayi😍 ben cocuktan dolayi erken yatamiyorum 😄

Ben günde 4 fincan içiyordum, şuan 4 güne bir, 3 güne bir çok az içiyorum, nefsimi körlesin diye
[/QUOTE]
Fincan kücükmü büyükmü, beni kücükte kesmiyo 😑

MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 3ab-2bcTransfer tarihi 11 Mart
_Citlembik_5. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4ab-3ab?
Selinos1. deneme / Kayseri Acıbadem5. gün embriyosuTransfer tarihi 17 Mart
Whiterose893. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4bc- 3bc?
Luthientr
The best
demede
mellovin
ArestifahMart sonu
gs903. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.Sonuç
Adanaaz015. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.Sonuç 12 Mart
YenidelhiTransfer tarihi 4 Mart
ogrtmn33
Canım ellerine sağlık çok iyi oldu.
Benim 5.deneme bahçeci tüp bebek 1 tane 5.gün 4Ab transfer olacak transfer tarihi belli değil

MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 3ab-2bcTransfer tarihi 11 Mart
Luthientr
The best
demede
mellovin
ArestifahMart sonu
ogrtmn33

çok güzel olmuş :) benim 2 opum oldu ama bu ilk transferim :) bursa jimer hastanesinde. 3 martta (dün) 1 adet 5.gün embriyosu transfer edildi. Kalitesi iyi dediler ama en iyisi değilmiş. Test tarihim 15 mart :)

Sizin kızınız kaç yaşında benim ki 5 yaş erken kalkınca o da erkenden uyuyor şükür inşallah kardeşleri olur da o zmana asıl uykusuz geceler başlıycak :KK57: inşallah.
Masallah benimki 3 olcak ugrastryr bizi baya uyku tuvalet yemek herseyiyle😂

Zor dönemleri evet Allah kolaylık versin 😊ne güzel çok ara vermediniz kardeş için inşallah hemen olur da aradaki yaş açılmaz
Dondurulmus var diye denim dedim bir kez daha denedm olumsuz oldu bu son artk embryalr Allah hepimize nasip etsin insallah emeklerimizin karsiligini alrz en guzel sekilde🌼

Luthientr
The best
demede
mellovin
ArestifahMart sonu
ogrtmn33
Harika olmuş😍benim ilk denemem 1 adet 4ba transfer belli değil canlar Dr yeni çıktım yarın estrofeme başlıyorum 🙋🏼‍♀️

Dondurulmus var diye denim dedim bir kez daha denedm olumsuz oldu bu son artk embryalr Allah hepimize nasip etsin insallah emeklerimizin karsiligini alrz en guzel sekilde🌼
İyi yaptın tabi biz sıfır baştan başladığımız için biraz toparlanmamız gerekti eylülde denedik boş gebelikte sonuçlandı şimdi kalan tek embriyomuzu denizycez olmazsa Bi daha düşünmüyoruz malesef maddi manevi yordu bizi

İyi yaptın tabi biz sıfır baştan başladığımız için biraz toparlanmamız gerekti eylülde denedik boş gebelikte sonuçlandı şimdi kalan tek embriyomuzu denizycez olmazsa Bi daha düşünmüyoruz malesef maddi manevi yordu bizi
AYnen cok seyller insallah bu sefer nasip olsun birdaha gerek kalmasin ben de yeniden baslamak cok cok zor insllh gerk klmz:s

X