Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ay inşallah bende hemsireyim bacaktan yaparim kendim belki ama ins gobekten olani verir rica ederim
Aynen gobekten yapanlar varmis buralarda okudum bende onu istersiniz ben gobekten de zor yaparm da belki sorarim ben de

Kesin igne veriliyormu ben igne yaptirmaktan asiri korkiyorum gobekten defalarca oksapar gonalf vs yaptim icim acimadi ama kalçada cok tedirgin oluyorum ya
Kalçadan niye korkuyosun) görmeyince mi acaba güven duygusu olmuyo hani göbekte bakıyosun filan Hemşiresin ama korkmaaa

Kalçadan niye korkuyosun) görmeyince mi acaba güven duygusu olmuyo hani göbekte bakıyosun filan Hemşiresin ama korkmaaa
Histeroskopi olmuştum gecen yil enjeksiyon yapldi islemden sonra 1 ay kalcam agridi ve enjeksiyon yapilan yerde yumirta buyuklugunde odem oldu yalnis yere yapilmasindan kaynakli o yuzden cok korkuyorum

Histeroskopi olmuştum gecen yil enjeksiyon yapldi islemden sonra 1 ay kalcam agridi ve enjeksiyon yapilan yerde yumirta buyuklugunde odem oldu yalnis yere yapilmasindan kaynakli o yuzden cok korkuyorum
Haklisiniz valla yanlis vuranlar cilesni biz cekioz benm de ole sertlikler vs cok olmustu mosmor fln. Ama bebis olacaksa katlanrm)

Haklisiniz valla yanlis vuranlar cilesni biz cekioz benm de ole sertlikler vs cok olmustu mosmor fln. Ama bebis olacaksa katlanrm)
Ama kuzum yalnis yapildiginda ilaç vucuda gecmiyor dokuda kaliyor faydasi da olmiyor o zaman agri keisicydi bana yapilan ama allah korusun bu hormon igneleri onemli doz eksik olmamali. Rabbim işini bilenlerle karsilastirsin inşallah

Ama kuzum yalnis yapildiginda ilaç vucuda gecmiyor dokuda kaliyor faydasi da olmiyor o zaman agri keisicydi bana yapilan ama allah korusun bu hormon igneleri onemli doz eksik olmamali. Rabbim işini bilenlerle karsilastirsin inşallah
Ya ne kdr onemli amin insallah isinin ehliyle karsilastirsin Rabbim...

Günaydın anne adayları transfer öncesi uykuda beslenme kadar önemli erken yatıp erken kalkmak vücudumuzun güçlü ve dirençli olması için gerekli ben tavuk gibi erken yatıp erken kalkanlar danım gece sayfalar ilerlemiş anca okudum zaman çabuk geçsin istiyorum yaa transfer sonrası için birsürü yün aldım örgü beni rahatlatıyor zaman çabuk geçiyor

MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 3ab-2bcTransfer tarihi 11 Mart
_Citlembik_5. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4ab-3ab?
Selinos1. deneme / Kayseri Acıbadem5. gün embriyosuTransfer tarihi 17 Mart
Whiterose893. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4bc- 3bc?
Luthientr
The best
demede
mellovin
ArestifahMart sonu
gs903. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.Sonuç
Adanaaz015. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.Sonuç 12 Mart
YenidelhiTransfer tarihi 4 Mart
ogrtmn33

Günaydın canlar, şimdilik görebildiğim kadarını liste yaptım. Ama listede olmayanlar ve eklenmek isteyenler bilgilerini paylaşırsa eklerim listeye. bir de sayfa basına nasıl sabitlenir bilen varsa bana özelden yazarsa sevinirim.

Uludag universitesinde ilk deneme olcak insallah. 8 mart transfer. Kalitesi hakkinda bisey soylemediler hic bilmiyorum. Burda okuduklarımdan ogrendim. Dondurulmus embriyo 1 koycaklar

MorDeno ellerine sağlık canım bana 5. Gün çift embriyo transfer edilecek inşallah ilk denemem

Kizlar neler yiyip iciyorsunuz bu surecte avakado ananas cekirdek vs bu konuda bilgisi olanlar paylasin bizimle
Bu konuda bisey demediler bana. Transfer sonrası soylenirmiki
Kahve kolik olarak bu beni zorlayacak ama dediğin gibi kuzum içmicem kesinlikle çay zaten içmiyom cidden sağlıklı besleniyordum opuda da sigara zaten yok eh işte tamam
Kahveyi bende cok iciyorum, baskada bisey zorlamaz[/QUOTE]

Ellerine sağlık canım. Böylece 4ab kaliteli embriyolar tutucak mı görmüş olacağız. Topiği yıllar sonra görenler 4ab 3bc hepsi tutmuş diye sevinecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…