Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Haklisin simdi ogrensem bide onlari arastirmaya didiklemeye basliycam en iyisi bilmemek🤣🤣 inşallahh caniim😍 ben iki embriyo isteyecegim inşallah kabul ederler🥰
Kesinlikle hiç sormaa sonra ıcını bıcını çıkarıyoruz ben sordum 4ba dedi aha benim kafa gitti internetten kendi sitelerimizi bıraktım yabancı makalelere el attım oradan çevirileri okumaya başladım tutunma oranları nasıl diye yanii tırladım😂😂🤣🤣🤣🤣 ama kuzular hiç bilmemenin tek iyi olduğu alan tüp bebek 😂😂

Cok iyi dr unuz insallahh😍benim suan ebru hoca. Selen hocam vesilesiyle bir kizim oldu şükür ilk deneme
Ne güzel. Benim iş biraz daha zor tabi. Ama imkansız değil hayırlısı olsun hakkımızda. Kızınızda embriyo kalitesi nasıldı hatırlıyormusunuz

Ne güzel. Benim iş biraz daha zor tabi. Ama imkansız değil hayırlısı olsun hakkımızda. Kızınızda embriyo kalitesi nasıldı hatırlıyormusunuz
Embryo kaliteniz de iyi serum da kullanacaksiniz insallah bu sefer pozitif alirsiniz hayirlisiyla💚 orta kalite 4bc mis hic belli olmuyor yani basarisiz denemem de 4bc mis

Kesinlikle hiç sormaa sonra ıcını bıcını çıkarıyoruz ben sordum 4ba dedi aha benim kafa gitti internetten kendi sitelerimizi bıraktım yabancı makalelere el attım oradan çevirileri okumaya başladım tutunma oranları nasıl diye yanii tırladım😂😂🤣🤣🤣🤣 ama kuzular hiç bilmemenin tek iyi olduğu alan tüp bebek 😂😂
Çok benziyormuşuz senle ben de aynennn oyle yapardim😂😂😂

Ben de yillar sonra iste arastirdim 3. Transferde aman hic gerek yok tutacaksa tutunuyor insallah sonu guzel olsn:)

Selam bende martta transfer olmayı düşünüyordum.Histeroskopi olmam gerektiği için bu ay onu olacağımve transfer nisan ayında olacak.Nisan grubu göremedim.Bir kenara ilişiyorum :) Rabbim herkese hayırlı olanı sağlıkla nasip etsin inşaallah.
Hoş geldin canım🥰 gel gel katıl bize😇inşallah gönlünün muradı olur canım

İnşallahhh içimden bi ses tutacak diyor ki ben tedavi surecine girdigimden beri yani 2 yildir hep kotusunu dusundum olmayacak dedim ama bu sefer içimde değisik duygular var hayra cikar inşallah😊
Insallah olacak bu sefer hepimizin🤗

Selam bende martta transfer olmayı düşünüyordum.Histeroskopi olmam gerektiği için bu ay onu olacağımve transfer nisan ayında olacak.Nisan grubu göremedim.Bir kenara ilişiyorum :) Rabbim herkese hayırlı olanı sağlıkla nasip etsin inşaallah.
Amin insalllah hayirli sonuclarnz olsun:)histereskopi rahim cizdirme için mi

Kizlar neler yiyip iciyorsunuz bu surecte avakado ananas cekirdek vs bu konuda bilgisi olanlar paylasin bizimle😅

Amin insalllah hayirli sonuclarnz olsun:)histereskopi rahim cizdirme için mi
hepimizn inşaallah sonucu hayırlı güzel pozitif olsun :)
Aslında tam bilmiyorum.Benim 2 negatif denemem var.Doktorum bir açıp bakalım dedi :) Aslında 2 tane hsg var ve temiz ama sonuçlarda negatif.İlk denemem taze embriyo tek transferdi.
İkinci denemem dondurulmuşlarla 2 embriyo transfer edilerek oldu.
Kalite falan iyi diyorlar.Hal bu şekil olunca doktorlar ortak bu sonuca varmışlar.Bana yıkama işlemi yapılacak demişti doktor ama belki çiziyorlardırda çok sormadım.Anlamıyorumda birde protein s düşükmüş ama onada coraspin kullanıyoruz sorun yok demiş eşime.
Şimdi adet olunca çağırdı tahlil isteyip durumu değerlendirip histeroskopiye tarih verecekmiş.
Bana histeroskopi ardından 3 ay içinde tutunma şansı artıyor demişti.Rabbim kimseyi kararından utandırmasın.Ne derlerse yapmaya çalışıyoruz.

hepimizn inşaallah sonucu hayırlı güzel pozitif olsun :)
Aslında tam bilmiyorum.Benim 2 negatif denemem var.Doktorum bir açıp bakalım dedi :) Aslında 2 tane hsg var ve temiz ama sonuçlarda negatif.İlk denemem taze embriyo tek transferdi.
İkinci denemem dondurulmuşlarla 2 embriyo transfer edilerek oldu.
Kalite falan iyi diyorlar.Hal bu şekil olunca doktorlar ortak bu sonuca varmışlar.Bana yıkama işlemi yapılacak demişti doktor ama belki çiziyorlardırda çok sormadım.Anlamıyorumda birde protein s düşükmüş ama onada coraspin kullanıyoruz sorun yok demiş eşime.
Şimdi adet olunca çağırdı tahlil isteyip durumu değerlendirip histeroskopiye tarih verecekmiş.
Bana histeroskopi ardından 3 ay içinde tutunma şansı artıyor demişti.Rabbim kimseyi kararından utandırmasın.Ne derlerse yapmaya çalışıyoruz.
Evet negatiften sonra oneriyorlar insallah tutunur bu defa. Bana da rahim cizdirme onermisti bir negatif var diye ben de hsg cekldm ama histeroskopi yaptiramadm:s

X