Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

kızlar indirmde olan bebek patiğimi koyuyorum sayfanıza 10 ytl gönderim dahil convers
resim_487.jpg

isteyenler bana özleden ulasabilir buraya koydugum erkek bebek için kız bebek içinde pembe örülür

Aslıcım erken değil bence... Dedim ya; ben de 38+0 da doğurdum Defne'yi... Kız bebekler 2 hafta kadar erken geliyorlar genelde zaten... Bu arada Humana nın süt artıran çayını içmek iyi fikir... Ama doz aşımı yapmayın, bol olsun diye!!! Ben ilk bilemedim birbirine yakın arayla 2 fincan içmişim; sonra memelerim süt akınına uğradı şişti... Sıcak havlularla kompres yapıp zor dindirdik acısını.... Valla 3 gün önceden içerseniz, fazla sütü emecek bebiş de gelmemiş olacak daha, valla şişer kalırsınız, benden söylemesi....
Yaa kızlar yaaa; bu gece annem gidiyor Ankara'ya artık... Ben bebişimle başbaşa kalıyorum. Yani başa çıkabilirim ve aslında biraz tek olmayı da özledim. (Mesela dikişlerimin verdiği rahatsızlıktan ötürü bazen anadan üryan gezmek ya da geldiği anda gaz çıkarabilmek ya da şeyimi ayırıp yatmak istiyorum...) Ama ne bileyim, içim buruk işte... senağlama

kızlar şubat annelerinde böğürtlen yaprağı çayı=kolay doğum diye bi başlık gördüm ve hemen tıkladım yorumları okudum son haftalarda içenler doğumlarının kolay olduğunu yazmışlar...benim de 9 günüm var eşime aldırdım şuan içiyorum tadıda çok güzel tavsiye ederim...

Bence bu duayı şöyle düzeltelim; umarım Pazartesi sabahına kadar kendi sancıların gelir ve gümbür gümbür açılman olur... Böylece suni sancıya hiç gerek kalmaz... :Saruboceq:

haklısın canım çok sağol bu güzel duan inşallah kabul olur, ben de miniğimi sağ salim kucağıma alırım :Saruboceq:
selam gençlik!!!!

bugün çalıştım ben haliyle yoruldum ayaklarım davul gibn oldu:KK43:((bir de stres sinirrr!!!!

neyse öğlen yemeği yemeyi unutmuşum şimdi yedim yemek nasıl acıkmışım !!!
buarada anestezi uzmanıyla tekar örüştüm beni muayene eti spinal yapalım dedi herhangi bir engeln yok dedi iyi oldu o da netleşti !!!

sizlerden ne haber dilekcim dönmüş hoşgeldin,rebecacım haftasonu doğurursun inşallah canım !!!

teşekkürler canım iki gün içinde doğurdum doğurdum yoksa suni olaylara kalıcaz napalım...:bbo:
canım allah yardımcın olsun sakin kendini strese sokma aman haaa ben son 3 gun bi strese girdim hemen bebegi etkiledi sonu sezeryana döndü oyüzden hiç canını sıkma hep dua et allahdan hayırlısını iste dualrım seninle mevlam gönlüne göre bi doğum nasip etsin inşallahh :Saruboceq:

çok teşekkürler canım hayırlısı olsun dye dua ediyorum zaten hepimiz için hayırlısı olsun....
ewet cnm giriyorum bakalım nasıl olacak__??hayırlısı olsun ilk göreyim istiyorum kızımı 38+0 da olacam sizce erken mi ?

doktorun erken demiyosa erken değildir canım...a.s
yok canım ya haftadan once bence kg ve gelişimi önemli inan ama bildigim kadarıyla alazın kg iyiydi gelişimide dimi annesi ? bu arada bencede o anı yaşa ben oo duygudan mahrum kaldım . Aslı çok güzel bi duygu anne olmak yaa anlatama daha ıkamadım kızımı ama bana okadar güzel kokuyor ki yaa hele bakışı bide arada bi gülüyormuş gibi yapıyorya dünyalara bedel bi duygu allah kımseyı bu duygudan mahrum bırakmasın inşallah
maaşallah gülüşlere:nazar:

Aslıcım erken değil bence... Dedim ya; ben de 38+0 da doğurdum Defne'yi... Kız bebekler 2 hafta kadar erken geliyorlar genelde zaten... Bu arada Humana nın süt artıran çayını içmek iyi fikir... Ama doz aşımı yapmayın, bol olsun diye!!! Ben ilk bilemedim birbirine yakın arayla 2 fincan içmişim; sonra memelerim süt akınına uğradı şişti... Sıcak havlularla kompres yapıp zor dindirdik acısını.... Valla 3 gün önceden içerseniz, fazla sütü emecek bebiş de gelmemiş olacak daha, valla şişer kalırsınız, benden söylemesi....
Yaa kızlar yaaa; bu gece annem gidiyor Ankara'ya artık... Ben bebişimle başbaşa kalıyorum. Yani başa çıkabilirim ve aslında biraz tek olmayı da özledim. (Mesela dikişlerimin verdiği rahatsızlıktan ötürü bazen anadan üryan gezmek ya da geldiği anda gaz çıkarabilmek ya da şeyimi ayırıp yatmak istiyorum...) Ama ne bileyim, içim buruk işte... senağlama

canım nasıl olsa bir gün kendi başımıza kalıp kendimiz ilgileneceğiz bebeklerimizle... beni annem de yirmiüç şubatta gelmişti ama kızım beklenen tarihte de gelmeyince doğumdan önce 3 hafta kalmış oldu e tabi böylece doğumdan sonra yanımda kalma süresi kısaldı çünkü kardeşlerim var... napalım takma kafana...:teselli:a.s. [/B]

herkese selam.2.gündür annemdeydim giremedim.
evk.tebessüm.dilek ve fusuüncüm güzünüz aydın analı babalı büyütün minişlerinizi sağlıkla inşallah.dilekcim geçmiş olsun inşallah daha iyisindir.
denizcim alttan dikiş olunca vajınal duş yasak canım.çok geçmiş olsun dikkat et.gerçi dikişlerinde fazlaymış benim dılarıdan 1 dikişim vardı içeride fazlaydı.iltahapta kapmadı doktorum yıkama jeli vermişti onundala yıkarım dışarıdan sadece geçti gitti iyileşti.
gülşahcım sana katılıyorum canım.bebişler doğunca daha çok strese giriyorsun.ama sağlık olsun.bu arada 40 yıkamasını yapınca 40 gezmesinede gideceksin.ya en uzak bir yere yada en yaşlı birinin evine gideceksin ki bebeğin ömrü uzun olsun.ben 40 ında yıkayınca hasta olmasın diye bir sonraki gün gittim.izmirin diğer ucuna.
aslıcım gözünaydın erkenden kızına kavuşuyorsun.merak etme 37.haftayı geçmişsin hiçbirşeycik olmayacak sağlıkla gelecek inşallah.
rebaca canım inşallah bir avazda kurtulursun sağlıkla gelsin bebişin canım.
emelim canım dünürüm yarın büyük gün.hayırlı sağlıklı doğumlar diliyorumgüzel haberlerle gel canım.minik damadımı 44 gün bekledim kızım bir an önce evinize sağlıkla gelin kızımda görsün :)))kocaman öpüyorum seni.

bu arada kalça ultrasonumuzda sorun çıktı.alfa açı değerleri 61-65 beta açısı değerleri 51-55 çıktı iki bacak arasında 4 derece fark var.doktoruna gösteremedik.ama büyük ihtimalle çift bez bağlıcaz.onun dışında benim cadı kızım gaz sorunuda azalmasına rağmen huysuz bağırıp duruyor.

bu arada kızlar ben libidomu düşürdüm kavuştum kocacığıma darısı başınıza.çok özlemişim beeee:)))

bu arada kızlar ben libidomu düşürdüm kavuştum kocacığıma darısı başınıza.çok özlemişim beeee:)))

enelcim güzel dileklerin için teşekkür ederiz canım a.s. alyada bende çok şükür iyi olmaya çalışıyoruz olabildigmizce:ecrin_bebek: bu arada geçmiş olsun canım sorun çıkmış ama inş onemlı bişey degildir...

Buarada hadi iyisin kavusmussun kocacıgınaa darısı bizim başımıza artık kald 37 gün kaydirigubbakcemile3 ya benim kanamam hiç yok denecek kadar az kızlar ya bu normal mi yoksa bütün pis kan içimemi kaldı kafamçokkarıştı

enelcim güzel dileklerin için teşekkür ederiz canım a.s. alyada bende çok şükür iyi olmaya çalışıyoruz olabildigmizce:ecrin_bebek: bu arada geçmiş olsun canım sorun çıkmış ama inş onemlı bişey degildir...

Buarada hadi iyisin kavusmussun kocacıgınaa darısı bizim başımıza artık kald 37 gün kaydirigubbakcemile3 ya benim kanamam hiç yok denecek kadar az kızlar ya bu normal mi yoksa bütün pis kan içimemi kaldı kafamçokkarıştı

37 gün sonra için dua et kızın uslu dursun yoksa hayallerin suya düşer:)))

kanaman gelir merak etme.benimde ilk10 gün fazlaydın sonra azaldı 10 gün ara verdi sonra tekrar başladı 40.gün bitti.

hadi öptüm hepinizi yarın akşam girebilirim artık eşim bilgisayarı iş yerine götürüyor.

selamin aleykum everybody simdi girdik eve bacaklarimi hissetmiyorum artik iyice baski yapiyo kizim asagiya. oyyy cok yorgunum..

herkese selam.2.gündür annemdeydim giremedim.
evk.tebessüm.dilek ve fusuüncüm güzünüz aydın analı babalı büyütün minişlerinizi sağlıkla inşallah.dilekcim geçmiş olsun inşallah daha iyisindir.
denizcim alttan dikiş olunca vajınal duş yasak canım.çok geçmiş olsun dikkat et.gerçi dikişlerinde fazlaymış benim dılarıdan 1 dikişim vardı içeride fazlaydı.iltahapta kapmadı doktorum yıkama jeli vermişti onundala yıkarım dışarıdan sadece geçti gitti iyileşti.
gülşahcım sana katılıyorum canım.bebişler doğunca daha çok strese giriyorsun.ama sağlık olsun.bu arada 40 yıkamasını yapınca 40 gezmesinede gideceksin.ya en uzak bir yere yada en yaşlı birinin evine gideceksin ki bebeğin ömrü uzun olsun.ben 40 ında yıkayınca hasta olmasın diye bir sonraki gün gittim.izmirin diğer ucuna.
Süper bilgiler vermişsin Enelim, sağolasın. Valla ben de temiz olsun, mikrop neyin kapmasın diyerekten bol bol kaynar suyla yıkadım kukumu... :roflol:Meğer, pişirmek suretiynen iltihaplandırmışım... :eek:
bu arada kalça ultrasonumuzda sorun çıktı.alfa açı değerleri 61-65 beta açısı değerleri 51-55 çıktı iki bacak arasında 4 derece fark var.doktoruna gösteremedik.ama büyük ihtimalle çift bez bağlıcaz.onun dışında benim cadı kızım gaz sorunuda azalmasına rağmen huysuz bağırıp duruyor.
Bezle kolayca hallolduğunu duymuştum ben de bu sorunun; umarım öyle olur tatlım... Geçmiş olsun Aylizimize...
Bana sanki bir daha hiç yapamayacakmışım gibi geliyor... Sana da oluyor muydu, bir süre yürüdükten ya da ayakta kaldıktan sonra içerdekiler sarkıp dışarı düşecek gibi oluyo. Gevşedi mi benim kuku acep? kafamçokkarıştı
37 gün sonra için dua et kızın uslu dursun yoksa hayallerin suya düşer:)))

kanaman gelir merak etme.benimde ilk10 gün fazlaydın sonra azaldı 10 gün ara verdi sonra tekrar başladı 40.gün bitti.
Benim kanamam baştan beri çok... Daha hiç azalmadı. Aranızdaki en vahşi, en feci doğumu ben yaptım sanırım. En fena doğum sonrası sendromları da ben yaşıyom galiba... senağlama
selamin aleykum everybody simdi girdik eve bacaklarimi hissetmiyorum artik iyice baski yapiyo kizim asagiya. oyyy cok yorgunum..
Hoşgeldinn!!! hihoyyytBacım sen hala hamile misin yaa? kaydirigubbakcemile3
merhabalar naslsiniz canolar
Şehnazcım hoşgeldin sen de... Ne zamandır görünmüyorsun? Meşgul anne!!! kaydirigubbakcemile

iyi geceler kızlar. şimdi gezmeden geldim kociş el koyana kadr bi bakayım dedim öpüldünüz görüşürüz

hello gençlik!!!!

enelim senin adına çok mutlu oldum canım sanki ben yapmışım gibin ahahahahahahahahahahahaahah
ezgi cadısı otur dinlen biraz yorma ASYAMIZI !
şehnazım yoktun sen nezamanrı iyileştniz mi tosun paşan nasıl??
Denizim bir an önce geçsin iltihabın da sen de hatırla unuttuklarını eheuheueheuheueh
Eylem gözükmüyo pek iyi mi acep??

tesekkürler iyiyiz cok sükür
sizler nasilsiniz bakalm
annmle ben zor yetisiyoz valla cok yarmaza bizim oglan

yerim ben o yaramaz tosun paşayı :))))

ısır annesi poposunu yaramazlık yapınca :))

kızlar benim endişelerim var korku başladı bebeğim sağlıklı olacak mı kulağı var mı gözü görüyo mu gibi psikopatça düşüncelere kapıldım ?????? sizde de olmuşmuydu?

slm güzeller ben hala doğurmadım artık evde annem eşim teyzem gözümün içine bakıolar sancı varmı geldimi gittimi telefonlr susumuyo doğurdunmu falan die bende gelsin istiorum artık hayırlısıyla tabi doktorcum bu hafta gelir sanırm bebek hazırlanmış falan deyince bizde hep hazır beklioz gerçi kısmet artık çok yürüyüş yapıorum bütün gün dışarlardayız ben oturunca ve yatınca rahat degilim ama gezerken sorun yok
çok öptüm canlar

slm güzeller ben hala doğurmadım artık evde annem eşim teyzem gözümün içine bakıolar sancı varmı geldimi gittimi telefonlr susumuyo doğurdunmu falan die bende gelsin istiorum artık hayırlısıyla tabi doktorcum bu hafta gelir sanırm bebek hazırlanmış falan deyince bizde hep hazır beklioz gerçi kısmet artık çok yürüyüş yapıorum bütün gün dışarlardayız ben oturunca ve yatınca rahat degilim ama gezerken sorun yok
çok öptüm canlar

aynen canım bekliyoz yürüyüş yapmak çok faydalı benim akıntı problemmim var yaw bel ağrısı dalaelaelaelaelae o doğurmadın mı iye gelen telefonlar inan çok sıkıcı ben de anlıyorum:bbo:

X