Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

melegim saol cnm ınan elımden geldıgı kadarıyla ılgılenıyom kızımla gece gunduz basındayım agrımda olsa emzıryom sureklı bol bol dayıyorum agzına :roflol:
tugbacım saol cnm ıyı cok sukur alyamız uuyuyor sımdılık :))

hadi damlacım gazan mübarek olsunnn bak hamişsin diye alttan alıyom heee..

bu arada adıyaman yazmaya karar verdik bizzzzz

DILEK cim coook gecmis olsun e kolay degil yani bi ameliyat gecirdin bi muddet sikintilarin olabilir insallah en kisa zamanda toplanirsin dikislerine dikkat et Aslinin dedigi bisey vardi dus alabilmek icin ondan al aman hijyene dikkat!! bu arada MASALLAH bebisin cok tatli birlikte saglikli uzun bir omur gecirin insallah.

DAMLAAAAA kizim cok iyiyim cok enerjigim yasasin hoplamak ziplamak diyosun ama hatirlatirim dogum oncesi aciga cikan bi enerji vardi seninki o durum olmasin :roflol: kendini bi anda ikinirken bulursan gorursun :roflol:

Kızlar herkese merhaba,
Ben de saatlerdir bebiş kucağımda, bir yandan emzirip bir yandan geçmişi okumaya çalışıyom.
Tuğbacım hoşgeldin canım.
Dilekcim maşallah Alya'ya, çok tatlı görünüyor. Allah nazardan saklasın, size bağışlasın. Allah dört gözden ayırmasın inşallah. (Bu sözü de bana hayırlı olsuna gelenlerden öğrendim; bebeğin anne ve babası kastediliyormuş 4 göz ile...)

günydın hamileler :)
hala doğurmadım ama doğuranlara allah ail şifa versin ve allah analı babalı büyütsünn
darısı başımıza (bunu kaçıncı kere yazıyorum yaaa :))
ben birazdan nst için hasteneye gidecegim..
damlanında yazdığı gibi turp gibiyim hala

1-sibser...........................05 mart
2- paylasim......................06 mart
3-elale..............................07 mart
4-rebeca.........................10 mart
5-karabiberim..................10 mart
6- ecrinyagmur................12 mart
7- elifzeyneb...................14 mart
8-emelyucel...................14 mart
9-Albanian.....................16 mart
10-Elif_bs...........................16 mart
11-doga........................... 17 mart
12-nehiray………………...17 mart
13-hekat............................18 mart
14-nita85...........................18 mart
15-altunummm.................20 mart
16-fencidmlrms................21 mart
17-iklimsu.........................21 mart
18-candy200.....................22 mart
19-sewill............................23 mart
20-mertaş..........................23 mart
21-burser...........................24mart
22-rainxxx..........................29 mart
23-memure06....................29 mart
24-LAzanya......................30 mart bir gun oda doguracak....
25-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
26-MTS..............................30 Mart
27-betül19.........................01nisan
28-ege-deniz.....................03 nisan hatta buda
29-HAYATist.....................04 nisan

DILEK cim coook gecmis olsun e kolay degil yani bi ameliyat gecirdin bi muddet sikintilarin olabilir insallah en kisa zamanda toplanirsin dikislerine dikkat et Aslinin dedigi bisey vardi dus alabilmek icin ondan al aman hijyene dikkat!! bu arada MASALLAH bebisin cok tatli birlikte saglikli uzun bir omur gecirin insallah.

DAMLAAAAA kizim cok iyiyim cok enerjigim yasasin hoplamak ziplamak diyosun ama hatirlatirim dogum oncesi aciga cikan bi enerji vardi seninki o durum olmasin :roflol: kendini bi anda ikinirken bulursan gorursun :roflol:

:roflol::roflol::roflol: ay çatlama sen emii gerçekten öyle oluyomuş bi de hahahahaha:roflol::roflol:

Kızlar herkese merhaba,
Ben de saatlerdir bebiş kucağımda, bir yandan emzirip bir yandan geçmişi okumaya çalışıyom.
Tuğbacım hoşgeldin canım.
Dilekcim maşallah Alya'ya, çok tatlı görünüyor. Allah nazardan saklasın, size bağışlasın. Allah dört gözden ayırmasın inşallah. (Bu sözü de bana hayırlı olsuna gelenlerden öğrendim; bebeğin anne ve babası kastediliyormuş 4 göz ile...)

:ecrin_bebek::asigim::ecrin_bebek::asigim:

bende ilk defa duydum bu sözüü

ege-deniz canım tşk ederim darısı sızlere artık inş a.s. ama bakın şimdiden alışın bi eliniz bebegı emzırıp dıger elınlede kk cvp yazmaya alış artık :roflol:
denzim çok güzel bi sözmüş tşk ederim güzel dileklerin için a.s.

selam gençlik!!!

ben iyiym hafif sancılarım var belim ve kasıklarımda ve çevremdeki herkese sinir oldum illa bekleyecekmişim niye ptzs doğuruyomuşum annem ,kayınvalidem,eşim hepsi ağızbirliği etmiş bir de bana sorsalar kimsenin umrunda değil kayınvalideme göre daha büyümemiş bebek anasını sattığım 3 kilonun üzerinde büyümemiş bebek gördünüz mü ???? ya da bu benim doktor diplomayı kasaptan mı aldı???

selam gençlik!!!

ben iyiym hafif sancılarım var belim ve kasıklarımda ve çevremdeki herkese sinir oldum illa bekleyecekmişim niye ptzs doğuruyomuşum annem ,kayınvalidem,eşim hepsi ağızbirliği etmiş bir de bana sorsalar kimsenin umrunda değil kayınvalideme göre daha büyümemiş bebek anasını sattığım 3 kilonun üzerinde büyümemiş bebek gördünüz mü ???? ya da bu benim doktor diplomayı kasaptan mı aldı???

aman yaaa bosver
herkes doktor, herkes ayakli ultrason iste.
sen bosver koy bir muzik ohh mis

selam gençlik!!!

ben iyiym hafif sanhopcılarım var belim ve kasıklarımda ve çevremdeki herkese sinir oldum illa bekleyecekmişim niye ptzs doğuruyomuşum annem ,kayınvalidem,eşim hepsi ağızbirliği etmiş bir de bana sorsalar kimsenin umrunda değil kayınvalideme göre daha büyümemiş bebek anasını sattığım 3 kilonun üzerinde büyümemiş bebek gördünüz mü ???? ya da bu benim doktor diplomayı kasaptan mı aldı???

canım benım hoşgeldn hiç sıkma canını inan girdigin strese degmez valla sende sezeryan olcaksınız dimi ? allah yardımcın olsun inş güzel gecer inş benim bedenımın verdıgı tepkıyı senınkı vermez canım inş pozitif düşün seksü hatun şakkıdı

canım benım hoşgeldn hiç sıkma canını inan girdigin strese degmez valla sende sezeryan olcaksınız dimi ? allah yardımcın olsun inş güzel gecer inş benim bedenımın verdıgı tepkıyı senınkı vermez canım inş pozitif düşün seksü hatun şakkıdı

dilekcim yaa, senin ki cok kotu gecmis anladigim kadariyla.
ben dun füsunla konustum, sesi o kadar iyi geliyordu ki, sezaryen oldugu icin o kadar memnundu ki anlatamam. hic korkma hicbisey yok valla diyordu.

bunye ile ilgili sanirim.
senin sıkıntılarin da bir an once gecer insallah

Aslıcım sıkma canını tatlım. Ben satıma göre tam 38+0 da doğurdum. Maşallah Defne'min heeçç bişeysi yok... Sen de doğurursun Allah'ın izniyle... Kendinden gelince gelişiyo da, sezeryan olunca gelişmiyo mu? Boşveeeeerrrrr!!!!

saol elifim evet benm ki kötü gecti valla kesinlikle bünyeyle alakalı tabi dr da iy olması gerekyor bı dahakıne daha dıkkat li olucam :))

X