Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

tam mart ayına yakışır tarzdayız hee..
doğur doğur hala bitiremedik.30 kişi kalmış hala..martın bereketinden bizlerde nasibimizi aldık yane!

Selam kızlar şimdi doktordan geldim
kızım iyi çok şükür ama suyu bitmek üzereymiş ve kireçlenmem artmış o yuzden acil sezeryana alcaklar beni 5 de sezeryan olucam duaalrınızı eksık etmeyın cumartesı evde olurum denizin ve zelalın tlf var ebnde bi şekilde haber veririm şimdi hazırlanmam lazım hepiniz allaha emant olun kızlar ben korkuyorum ama yaa senağlama

dilekcim dualarimiz seninle hadi bi kosu cikartta gel su kucuk popolu sipayi :1hug: merak etme cok kolay gecicek habersiz birakma bizi :dance:

heyecan yaptim ben de yaa
allahım saglikla kavustursun kolaylıkla insallah.

canım babanın geleceğine çok sevindim yaa..hatta gözlerim doldu...inşallah herşey çok güzel olur canım benimŞeniz
Özgecim ve Damlacım teşekkür ederim. Umarım herşey yolunda gider... Gelmesine hemen hemen 1 saat var, heyecan bastı beni...
TEBESSUM / ZEYNEP TEN HABER VAR

saat 11.00 itibariyle islemleri tamamlanmis, sezaryen ile ilgili tum hazirliklar bitmis.

15 dakika icinde alacaklar demis.

dua bekliyor. selami var.
Dualarımız onunla... Sağ salim gelsin bebişi inşallah. Haber verenden de Allah razı olsun. Doğum haberi de tez ulaşır inşallah...

Dilekcim Allah kurtarsın bacım. İnşallah sağ salim gidip, sağ salim geleceksiniz kızçenle. Güzel haberlerini bekliyorum. Sen de Allah'a emanet ol... Şeniz

Kızlar biz de bu sabah doktora gittik. Sarılığımız gerilemiş, değer 8 e düşmüş... Kilo alımımızı da beğendi dr bu sefer... İyi haberlerle geldik çok şükür... Maşallah kızçeme... Üzmedi annesini bu sefer...

hadi kzılar allahama emanet olun ben şimdi hazırlandım kuaforre dgıyorum kızım benı guzel gorsun dıyeee en kısa surede haber etcem sıze hepinizi çok seviyorum iyi kotu hep beraber cıktık bu yola gerıde kalanların allah yardımcısı olsun güzel haberlel donerım ınsalalh mucksssssssssssss

Füsuncum, sana da hayırlı doğumlar diliyorum şimdiden... Saat kaçta gireceksin doğuma?

Füsuncum, sana da hayırlı doğumlar diliyorum şimdiden... Saat kaçta gireceksin doğuma?

kokoşş seniii illa ordurecek saclarini :dance:

amin canım insallah, iyi haberini bekliyoruz

ALLAHIM YA BEN HEYCANDAN DURAMIYOM BU BEN KUAFÖRE GIDEYIM DIYO HADI GIT BAKALIM :teytey::sm_cool:

füsun cikmis denizcim.
10 da girecek allah nasip ederse.
Sağol Elifcim... Valla ben kim var kim yok ona bile bakmayı akıl edemiyom... Bugün eşime bişey sordum hastaneye giderken, bana sen nasıl istersen, tarzında bişi dedi... Ben de bağırdım, bana evet ya da hayır de, ağzında geveleme, uykum var, ne demek istediğini anlamıyom diye... kaydirigubbakcemile3
Denız masallah kızına dİlek heycan var mı

Teşekkür ederim canım, amin.

aynı sey bana da cok oluyor denizcim. anneme bisey soruyorum, yazik kadin kirmayayim diye sen bilirsin, nasil istersen diyor.
yeter artik bilmiyorum ben bisey sen soyle diye kızıyorum kadına.
iyilik te yaramiyor kaydirigubbakcemile3

canlarım tebessüm doğurdu çok hareketliymiş kızı maaşallah meme aranıp duruyormuş cadı:)) anne de bebek de çok iyi selamları varr

FLAŞ

ben film izliyom bitince gelirim merak edecek olanlara duyurulur !!! mucukssss

canlarım tebessüm doğurdu çok hareketliymiş kızı maaşallah meme aranıp duruyormuş cadı:)) anne de bebek de çok iyi selamları varr

FLAŞ

harikaaa hihoyyythihoyyythihoyyyt

allah anali babali saglikli hayirli omur versin insallah

darisi basimiza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…