Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

Haydi bakalım, Zeynep'imize de maşallah, yavrusuna da.. Gözleri aydın. Allah analı babalı büyütsün.

selamlar herkese bugun hiiiccc keyfim yok TEBESSUM e cok sevindim ne guzel oda kurtuldu masallah bebisine

DENIZ cim defnenin iyi olmasina cok sevindim dedeyle torunun biraraya gelmesine az kaldi kimbilir ne guzel bi manzara olacak, :1hug:

gidip yemek yapayim cok aciktim gorusuruz sonra.

selam güzel annneler ve anne adayları
ne güzel bugünde doğuran doğurama hepsine kocaman maşallah darısı biz bekleyenlerin başına annem geldi teyzemde geldi ama benim sancılarım kesildi şaka gibi kaç saattir yürüyüş yapıyorum artık belki sancı falan olur yok anam bacım 3-5 gündürr kapının önüne çıkmamla sancıların başlaması bi oluyodu hadi hayırlısı artık birde stres yapıodum yalnız doğurcam anam gelmeden die şimdi bi rahatım bi huzurluyum sormayın gitsin yani dün gece rüyamda bebeğimi emzirdim nasıl bi duyguydu anlatamam bende kızımı kolarım da istiorum artık hayırlısıyla tabi baya azalmaya başaladık nişanı gelen arkadaşlar acaba doğum yaklaştığında idrar renginizde akıntılarınızda bi değişiklik olmuşmuydu bnm 2 gündür falan baya koyulaştı

denizcim gözün aydın şimdiden seninde babacığına kavuşacakmşısın ne güzel

şimdiden hayırlı olsun canım ne güzel çok mutluyum senin adınakaydirigubbakcemile2

Sağol canım darısı diğerlerine işallah

Canım allah kurtarsın hayırlı haberle gel işallah

Füsuncum, sana da hayırlı doğumlar diliyorum şimdiden... Saat kaçta gireceksin doğuma?

Elifimin dediği gibi 10.00 da canım

canlarım tebessüm doğurdu çok hareketliymiş kızı maaşallah meme aranıp duruyormuş cadı:)) anne de bebek de çok iyi selamları varr

FLAŞ

ay maşallah ne güzel darısı başımıza

Vallahı yarın ben tahlıllerı yaptırcam cumartesı zıpam kucagımda ayyyyy sıra bana geldı
ayyy hadi hayırlısı canım dua etcem sizler için hemde çok. önünü görebilmek güzel şey ya peki benim bu zıpam ne zaman gelcek:roflol:
enemmm 11. sıraya yukselmisim siralamada sırnaşık şey
bende 17. sıraya yükseldim ohhh ohhh.ç:dance::sm_cool::teytey:hihoyyyt
Yaaaaaaaaaaaaaaa beni de ekleyin ben de yarın sabah doğurucam işallah
oyyyy füsunumm allah yardımcın olsun dualarımız sizlerle canlarımm.a.s.
:1shok:ahanda gözlerim yuvalarından fırladı. kıııız yerim ben seni küçük annne. allah kurtarsın canım hayırlı haberlerini bekliyoruz bitanemm.Şeniz
hihoyyytohhh güzel haberler getirmişin denizim bizeee. yaşasıınnnnnnn. afferin minik kuzuyaaa annesini üzmemiş meleğimizzz.:dance:
kokkkkooooooooooooşşşşşş.Şeniz sende allaha emanet ol. bizde seni çoooooooooooookkkk seviyoz. şimdiden allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin diyorum canım benimmm.
canlarım tebessüm doğurdu çok hareketliymiş kızı maaşallah meme aranıp duruyormuş cadı:)) anne de bebek de çok iyi selamları varr

FLAŞ
hihoyyyt:sm_cool::dance::teytey::hooray::lepi:delikafadulden ohhh ohhh gelin geldiii ee benim oğlan piyasada yokehehehe:roflol:
zeynebimm allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin:Saruboceq:.
ayyy kızlaaar heyecanlandırdınız benii doğurursam sebebim sizsiniz heee.:roflol:

:roflol: off rahatlıktan sancı gitti diyo yaaafff :roflol: ama stres hakketen insanı geriyo heee.
kız ne diycem benimde idrar rengim baya koyu akıntılarım koyubeyaz şeklinde. koyu beyaz da nasıl bir lafsa artık.kaydirigubbakcemile3 yani yoğunlaşmış beyaz offf yazdıkça batıyom:roflol:
ayy o emzirmenin güzelliğini sorma yaa kalbi yerinden çıkcak gibi oluyo insanın çok garip bişey yaaa.

haklısın iyice kafayı yedim valla annemde bi türlü gelmiyo nazlandıkça nazlandı sanki hersene doğurıcam babanları uzun süre yalnız bırkakamam:çok üzgünüm: diyo yaaaa çıldırıcam

selam kızlar
dogum yapanların gozu aydın ,allah bız bekleyenlerede nasıp etsın
artık son gunlerdeyız gunler zor gecıyor,ellerım ayaklarım sısıyor,
21.sırayı almısım
21 demı dogum yapcam acaba bu bır mesajmıı
cuma dr.gıdecegız bakalım neler olacak sezeeryan yapalım dıye bılır,
buarada oglum cok hareketlı hıc azalmadı hareketı ınanılmaz sıkılmıs gıbı,bırde nedense gece 22 den sonra baslıyor 1 e 2 ye kadar tosun oglum nasıl hareket edıyorsa
heyecan ve sabırla beklıyorz artıkk
hepınızı opuyorum guzel anneler

12 gunumuz kaldııı

1-sibser...........................05 mart
2- paylasim......................06 mart
3-elale..............................07 mart
4-rebeca.........................10 mart
5-karabiberim..................10 mart
6- ecrinyagmur................12 mart
7- elifzeyneb...................14 mart
8-emelyucel...................14 mart
9-Albanian.....................16 mart
10-Elif_bs...........................16 mart
11-doga........................... 17 mart
12-nehiray………………...17 mart
13-hekat............................18 mart
14-nita85...........................18 mart
15-altunummm.................20 mart
16-fencidmlrms................21 mart
17-iklimsu.........................21 mart
18-candy200.....................22 mart
19-sewill............................23 mart
20-mertaş..........................23 mart
21-burser...........................24mart
22-rainxxx..........................29 mart
23-memure06....................29 mart
24-LAzanya......................30 mart bir gun oda doguracak....
25-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
26-MTS..............................30 Mart
27-betül19.........................01nisan
28-ege-deniz.....................03 nisan hatta buda
29-HAYATist.....................04 nisan

alyasulin arkadaşımızı çıkardım listeden... hayırlısıyla bebeğini kucağına almıştır inşallah :Saruboceq:

otuzlu rakamlardan yirmili rakamlara geriledik böylece

ben hala doğurmadım kızlar bekliyorum hala...benneyaptımki benneyaptımki benneyaptımki

amanınnnnn maşallah bebişlerinize hepinize hayırlı doğumlar Allah bir avazda kurtarsın inşallah ,
ben mayız annesiyim inşallah sizi okudukça ban heyecanlandım vallahi

*** FLASH *** FLASH *** FLASH***
hihoyyythihoyyythihoyyyt
Kızlar size Dilek'ten haber getirdim. Dilek aradı, doğurmuş. Yeni ayılmış, kızı da kendisi de iyiymiş. Şu an kucağımda emziriyorum dedi.
Gözleri aydın, Allah analı babalı büyütsün. Kızımıza da maşallah.

DENıZ YA HAYRANIM SANA YIGENIMLE BILE MUHTARLIK GOREVINI BASARILI SEKILDE YAPIYON:asigim::asigim:a.s.

DıLEKCıM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN :1hug::asigim:a.s.

Son düzenleme:

:asigim::asigim::asigim:
maşallah dileğime. allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin:Saruboceq:

amanınnnnn maşallah bebişlerinize hepinize hayırlı doğumlar Allah bir avazda kurtarsın inşallah ,
ben mayız annesiyim inşallah sizi okudukça ban heyecanlandım vallahi

sağol canım. önce biz sonra siz hayırlısıyla kavuşuruz inş.:Saruboceq:

inanmıyorum dileğe çok şaşırdım..hayırlısıyla kurtulmuşlar.. o hep normal istiyordu ama hayırlısı böyleymiş..şuan iyiler ya gerisi mühim değil..
maşallah onlara..

benim oğlan baskı yapıyor aşağı aşağı. garip bir şeklide kasılmış gibi ne ola ki acep tecrübelileeer nedir buu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…