Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

selm kızlar benim kapı komşum yeni taşındı ebe kendisi.. bugün dedim ki şu karnıma bi bak inmişmi yakında doğururmuyum :)
dediki sabırsızlanma erkek çocuklar genellikle gününü doldurur hatta geçer sen biraz daha bekle bu günlerinin tadını çıkar acele etme :)
bi yandan içim rahatladı herkes gelene kadar strese girmeyecem diye bi yandanda üzüldümm daha bekleyeceğim diye :)

ohhhh maşallah dilek ede bebişinede allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin bizde doğuralım dimi artık gelsin kızım koklayım şöle doya doya doyulmaz gerçi o kokuya dimi kızlar

yaf altunum iki ucu .... değnek bu işin yaa. :roflol:
daha bekliycez yane hee oğluşlar rahat oluyor. ama benim doktor zamanını geçirirse sezercik yapmaktan yana. amannnn hayırlısı olsun neydelim.:Saruboceq:

Teşekkür ederim Ezgicim. Geldi babam, öpmeye koklamaya doyamıyor torununu... :teytey:
denizcim gözün aydın şimdiden seninde babacığına kavuşacakmşısın ne güzel
Kavuştum canım, çok teşekkür ederim.
Elifimin dediği gibi 10.00 da canım
Haydi bakalım, sayılı saatler kaldı. Güzel haberler ver bize inşallah.
DENİZ YA HAYRANIM SANA YIGENIMLE BILE MUHTARLIK GOREVINI BASARILI SEKILDE YAPIYON:asigim::asigim:a.s.

DİLEKCİM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN :1hug::asigim:a.s.
Doğurdum diye değiştim mi sandınız... kaydirigubbakcemile3Valla 7 dikişle götüm tutmuyo ama yine de muhtarlığa devam ediyom. hihoyyyt
benim oğlan baskı yapıyor aşağı aşağı. garip bir şeklide kasılmış gibi ne ola ki acep tecrübelileeer nedir buu?
Valla bana bu baskı olayı değil de idrarın beyaz olması olayı tanıdık geliyo. Benim suyum geldiğinde açık sarıydı, çiş rengiydeydi ama içinde beyaz tortular vardı Damlacım. Meğer çocuğun cildini kaplayan özel sıvının kalıntılarıymış onlar... Aklında olsun... Var mı öyle tortular?

kızlar yaaa ne diycemmm ben eşime daha düşkün olmaya başladım ya yane libido anlamında değil. ama sanki aile olacak olmanın verdiği birşeyle daha da arttı sevgim. bugün bir arkadaşıma anlattım öyle oluyo ya dedi daha da bir bağlanıyor eşler birbirine dedi. allahım nazarlardan saklasın. allahım herkesin mutluluğunu daim etsin.

ayyyy çok güzel yaaa darısı babacığımın başınaaa:asigim:
yaşasın mıhtaaaarr denizzzz:hooray:
canım idrar rengi koyu ama akıntım çok yoğun beyaz. ama dikkat etcem bu dediğine. ayy kııız heyecanlandım yohsam oğlum mu geliy kııız. bi de eşim diyo ki sen iyice bebek kokuyon diyo acep bu akıntılar falan mı öyle kokmamıza sebep oluyor kii:uhm:

Kızlar yeni haber var Dilek'ten... Kızçesi 3380 gr. ve 50 cm. doğmuş. Nüfus memurelerinin bilgisine... Dikişleri çok acıyormuş, henüz kendine gelememiş. Umarım en kısa zamanda daha iyi hissetmeye başlar.

yaf altunum iki ucu .... değnek bu işin yaa. :roflol:
daha bekliycez yane hee oğluşlar rahat oluyor. ama benim doktor zamanını geçirirse sezercik yapmaktan yana. amannnn hayırlısı olsun neydelim.:Saruboceq:

bizimkide aynı fikirde en fazla 3 -4 gün bekleriz diyo hadi hayırlısı bakalım

Bende de aynı şey olmuştu, doğumdan sonra geçer diye korktum, neyse ki geçmedi:))Hatta o çocukla ilgilendikçe artıyor

Kızlar yeni haber var Dilek'ten... Kızçesi 3380 gr. ve 50 cm. doğmuş. Nüfus memurelerinin bilgisine... Dikişleri çok acıyormuş, henüz kendine gelememiş. Umarım en kısa zamanda daha iyi hissetmeye başlar.

hay maşallah kızımaaa. teyzesi yesin alyacığııı. en kısa zamanda dilekcimde kendine gelsin hayırlısıyla evlerine dönsünler inşallah.

bu arada haber getiren götüren sağ olsuna.s.

ben azcık uzanayım kızlar kalçam ağrıdı yamuk yatıp yazmaktan hadi öpüldünüzzz.

DENIZ cim hepimize oluyo ya bazen hicbisey yapmak istemeyiz benimkide oyle bisey ozel bi nedeni yok cok sukur hersey yolunda. senin ve babanin adina cok sevindim.

DILEK te dogurdu ne guzel ya Allah anali babali buyutmeyi nasip etsin insallah. bi gun bende doguracakmiyim acaba :)

ASLI YLA konustum hala dogurmamis :roflol: yemekten sonra ugrarim dedi ilgililere bildirilir. :)

ben dustan ciktim hala havlularlayim gidemde yaglanip giyinem cok useniyorum coookkkkkk

Bende de aynı şey olmuştu, doğumdan sonra geçer diye korktum, neyse ki geçmedi:))Hatta o çocukla ilgilendikçe artıyor
:asigim::asigim::asigim::asigim:
Kız fencİ uzanacan mı yaprak dÖkÜmÜ mÜ İzleyecen gerÇegı soyle

yok kıııız ben hem izliyom hem kkya laf yetiştiriyom. azcık uzandım azcık dolandım geldiiiiiimmm.

emel kııız aslı doğurmamış:roflol: zaten sırasını beklesin önce sen varsın sonra ben varım taam mııı:dilcikar::roflol:

oğluşum hıçkırıyo yafrumm yazık beeeeeeeeee.

ezgii gelip yağlıyım mı kııııızz. bende yaptım bıcı bıcııı yağlandım giyindim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…