Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

canım hiç korkma kilolardan ben 85 le doğum yaptım şimdi 70 oldum
7 ayda 15 kilo hiç fena deil hedefim 60 mış
canım moral olsun die yazdım

lady 08cim ağzından bal damlıyo bacım gerçi benimkiler şişlik mi ne anlamadım hiç 80 kiloluk bi gacı gibi durmuyom yaa etrafımdaki herkes de öyle diyooo :benneyaptımki:

valla tubacım yakın olsaydık paso tıkınırdık :roflol: anam düşünmiyorum bi hamileyle yemek yedigimi :))

mts ve kızıldeniz kızlar size veriyorum sıramı hadi dogurunda heyecan olsun canım :roflol:

dilekcim ben istemiyom canımm bende kızıl denize verdim gittiiiiii bu arada benim karnım acıktı bişiler tıkınıp gelemmm off bu saatte yemeyi hiç istemiyom ama napem yaa gurulduyo karnım...

layd80 sağol tatlım ama bak avatarımdakı resmımı bı kac gun once cektırdım ama bende tubaın dedıgı gıbı hiç 80kg gacıgibi durmuyom valla ay bende ne güzel ağrılar ve sancılar var bide ben doguruyomusum ne güzel oluyor yaa :))

KIZLAR BU ARADA 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN a.s. a.s. ŞenizŞeniz

ay tuba bende var aynı şey karnım gurulduyo ama ben yemek istemiyorum

dilekcim ciddimisin sen nasıl sancıların bi anlat bakem

bu arada senin ve herkesin kadınlar günü kutlu olsun...

ya ye canım yaa bidamı hamile olcaz alla alla zaten almışız 21 kilo anasını satiyim el mi yaman bey mi yaman..

kızlar ben 93 kıloyum kılolu olmak ne zormus yaa sagımdan soluma dönemıyom gayrıı gercı 74 le hamiş kaldım ama 74 dümü mumla arıyorumÇok üzgünüm çoookbu oglan bıraz daha dogmasın anasını 100 yapacak bu arada catlaklarda göbek delıgıme kadar cıktı sizde nasıl durumlar

tubacım kısa kısa sancı olarak giriyor kasıklarıma ve kasılmalarım var ama inceden inceden çok şiddetli degil

yemek konusuna gelince kg almamak için yemiyom saatlerdır abur cubur yıyıom doymadım ama mıdem alt ust oldu :S

kızıldeniz valla sana katılıyorum ya totoumu kaldıramıyorum bu kilolu olan insanlar nasıl yasıyorkı yaa ben 59 hamıle kalmıstım ama zayıftım yanı şimdi çok zorlanıyorum donemıyorum oturamıyorum kalkamıyorum ıkı merdıven cıksam soluk soluga kalıyorum

benim çatlaklar bacaklarımda ve totomda var gobekde bişey gorunmuyor şimdilik çok şükür :Saruboceq:

Oyy canım allah yardımcın olsun merak etme annesi içimde bi his var 100ü görmeden pırtlatacaksın inşallah oğluşunu...Bu arada çatlak konusuna hiç girmeyelimmm benim göbekte bi tane bile yok çok şükür ama bacak baldır basen göğüs popo elden gitti nolacak halimiz bilmem bi doğsunda şu sıpalar popolarına bol bol şaplak...

Dilekcim aferin sana bacım güya yemek yememişmiş ee abur cubur ne bitanem onlarla sözleşmenmi var kilo yapmayacaklar diye..

Dilekcim aferin sana bacım güya yemek yememişmiş ee abur cubur ne bitanem onlarla sözleşmenmi var kilo yapmayacaklar diye..

:roflol: :roflol: :roflol:
canım haklısın valla ama inan artık ne yiycegimi sasırdım yaa yeni tatlar arıyorum valla bıktım artık yemekden içmekden tuvalete gitmekden :roflol: :roflol: :roflol:

kızlar bu bebkler dogum kanalına ınmeden dogma egılımı göstermıyo yanı ıllakı doguma 15 gun kalmı ınıyo yoksa dogum gunude ınebılıyomu benımkı ınmıyo hala tepedemirmirmirmir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…