Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

günaydın hatun kızlarr,
gece kaçlara kadar sohbet etmiş hanımefendiler şimdi kalkamıyolar kıskandım valla. benim kahvaltıya misafirim vardı kahvaltı öncesi evi süpürdüm,sildim. kahvaltı hazırladım insanları uğurladım mutfağımı topladım. geçmişi bilem okudumm uykuculaaaaaaaaarrrrrr kalkın gareeee.

8 MART DÜNYA EMEKÇı KADINLAR GÜNÜ HEPıMıZE KUTLU VE MUTLU OLSUN. DıLEĞıMıZ BıRGÜN DEĞıL HERGÜN HATIRLANMAK...

ah canım eniştenin vakti yok ki hafta içi okulda hafta sonu kursta adamcağız benim kurslarımı da aldıki sıkıntı yaşamayalım diye. senağlama. yoruluyo yaa üzülüyom ona canım benim yaaa.

ayyy öyle olursa yandınız laelaelaelaelae
hahahahahlülülülülülü:roflol: erkek bebeğe pembe olmazda kız bebeğe mavi olur benimki kız olursa mavi giyebilir ki ben mavi bişicik almadım. yeşil,turuncu, sarı renkleri tercih ettim genelde. yana yakıla kırmızı tulum aradım oğluşuma giydirmek için bayılırım erkek çocuğunda kırmızı renge ama maalesef bulamadım sadece kırmızı beyaz çizgili tulumu var.
:roflol:söliyim canım hiç zor olmuyor ben kiloluyum ama çok hareketliyim o biraz hantallıkla alakalı. kilolu olmama rağmen öyle yavaş, ağır hantal biri değilim azcık kişiden kişiye değişiyo yanee.:roflol:
günaydın gençlik!
uyuyamadım 1 saattie dönüyorum yatakta,ekşın lazım bize birileri doğursa!
aslııı kız seni rüyamda gördüm sancıların vardı. sabah kalktım diyom ki ya ona daha var zamanını beklesin az daha. gece azcık sancım vardı benimde herhalde rüyama sen diye girdi:roflol:

günaydın tektrardan gençlik damlacım 8 mart ilw ilgili dileklerin için teşekkürler keşke tüm zihniyetler kadının önemini ve değerini anlayabilse ki şuanda bunun en iyi örneği bizleriz :))))

saancı mı yaptım sana damlacımmm.????gazdır bacım:)))

keşkeee herkes kadının önemini anlasa ve bence kadınlar kendilerinin önemli ve değerli olduklarını hissettirebilseler. kendilerini 2. sınıf vatandaş olarak görmeseler ve dışarıya öyle yansıtmasalar demi yaa?

gazdır demii:roflol: anaa meraklandım dedim acaba gerçekten sancısı falan oldu mu ki ama iyisin şükür. bende iyiyim dipçik gibiyim.:roflol:

Günaydınnn ayy ne çok uyuyom ben yaaa var mı benim gibi olan..

Damlacım hala misafir diyon bacım yaa yuhh diyorum hem de kahvaltıya kim bu gelen densizlerklava:
Bizde kızımla kahvaltı yapıyoz babamız işte yalnızız bugün..

selam kızlar.salı günü sezeryanım var of zaman geçmek bilmiyo ya.

Ayy evk ne güzel yaa 2 gün kalmış minnoşunu kucağına lamya ya doğuracağın günü bilmek garip bi duygu olsa gerek bol bol konuş canım bebeğinle bol bol resim çektir bu arada epidural mi olacaksın genel anestezi mi..

genel anestezi istiyorum.dayanamam epidurale panik olmak istemiyorum.:CüvCüv:

selam kızlar :))
ay dun gece 3 de uyudum bugunde 10 kalktım kuafore gıttım belkı bugun dogururm dıye saclarımı ordurttum ama nerdee yok bugunde gelmıyor bu kız heeeee bu arada saclarıma kestırdım ay ne kokos oldum ya dogum yapcam dıye hergun suslenıyom ama kesın b kız benı kotu bı halde yakalıcakk :roflol:
damlacım ne misafiri yaa bide sabh sabh valla iyi ilgileniyon ben valla hiç ilgilenmiyom ama her saabh erkenkalkıp evı temızlıyorum bak oda dogum yapcam dıye yoksam normalde ugrasmam hem evım hem kendım sureklı temız olsun isitiyorum
evet ya dün gece çok hevesli yattım sabaha dogururum diye ama malesef
şimdikde evde sinema keyfi yapıyoz kocişlee :))

mide yanması şikayeti 4 aydır geçmeyen bir insan olarak doğurduktan sonra bu şikayeti yaşamak istemiyorum!!!!

kasıklarıma sancılar giriyiiii gençlikk!!!!yalançııııdırr kesin

yaaa aslıcım gavisgon iyi gelmiyormu tatlım yaa bana cok iyi geldi

kasıklarındaki sancılar nasıl inan bana daha o kadar şiddetli bi sancı girmedi benim kiler küçük küçük

neşter atıyorlar sanki öyle

canım 11. şişedeyim haftada bir gaviscon şişesi bitiriyom

yaw çok büyüyk bir baskı var vajinamda

hım..
aslı bak heyecanlandım yaa daha dur 24 gun varrr dr yada ebeleri bi arasan diyorum

benim de kasıklarımda batma var gacılarrrrrrr özellikle sağda...

lazanya çok iyi canım inş güzel haberlerle gelirsin :Saruboceq:

Mts ne oluyor yaw size şimdi sizin stresinizden ben doguracam valla :roflol:

herkez sırasını beklesin bakım valla damla öğretmenize söylerim sizi valla klava:

canım 11. şişedeyim haftada bir gaviscon şişesi bitiriyom

yaw çok büyüyk bir baskı var vajinamda

aynen aslı vajinamda cok baskı ve agrı var bacagımı yukarı cekemiyorum vajinamın agrısından mide şikayetimizde aynı haftada 1 gaviscon kesmiyo bile.doğurunca şöyle normal yastıkta yanma olmadan rahatca uyumak istiyorum oturur pozisyonda uyumaktan bıktım valla.aslıyla ben sizden önce dogurmassak iyikaydirigubbakcemile3

Mts canım aksam kusura bakma net gıttı evet konyalıyım konya merkezde oturuyorum bu arada sabah esım oĞlanın ısmını degıstırdı mert olsun dedı ıyı dedım ne yapım evımızı temızledık o maÇa gıttı bende oturuyom oglanın yatagını serecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…