Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

alyasulincim bizde yaptık kızımla bıcı bıcı mis gibin olduk valla sıhhatler olsun şekerimmmm ay hadi bakalım hayırlısı olsun ne zaman gelecekleri belli değil bu cimcimlerin...

ohh dilekcim ve tuğbacım sıhhatler olsun. bende yarın evi silip süpürcem bıcı bıcı yaspcam

Damlacım saol canım amannn benim evi ..k götürüyo valla nefret ediyorum ahh ah ben bu hallere düşecek kadınmıydım her hafta halılar koltuklar silinirdi şimdi en son 3 ay filan oluyo heralde dört gözle annemin gelmesini bekliyorum o da 18 i gibi filan gelecem diyo eşime diyom ki eğer o gelmeden dolayısıylada temizlik yapılamadan doğuma gidersem sancılardan çekerken bide daha evim temizlenmedi yaaa diyede ağlarım gibime geliyo manyakmıyım neee....

canıum arkadaşım boşşşver yaaa takma o kadar gelir ben yaparım canım:sm_cool:

yormayın kendinizi hanımlar.tutun bir kadın yapsın doğumdan önce temizliği.bide onunlamı uğraşacaksınız.

yormayın kendinizi hanımlar.tutun bir kadın yapsın doğumdan önce temizliği.bide onunlamı uğraşacaksınız.

Ayy canım merak etme zaten istesemde yapamıyomkiiii yatağı bile eşim topluyo bulaşıları falan zar zor yerleştiriyom makineye azıcık fazla kalsam ayakta selen hanım başıyla acaip baskı yapıyo vajinama..Yaa ben bu kadın olayından nefret ediyom sokamam öyle tanımadığım birini evime ancak annem yapacak içim öyle rahat edecek...:1no2:

canıum arkadaşım boşşşver yaaa takma o kadar gelir ben yaparım canım:sm_cool:

Ayy canım yaa sağol keşke mesafeler olmayaydıda arada ben simgeye bakardım sen temizlik yapardın ohh bide temizlik bitince çay demlerdik...cokacimcoook

ooohhhh valla ne iyi olurdu bide çayın yanına kek yapardık:teytey::teytey::1rolleyes:

Sağol tubagımm sanada sıhattler olsun Şeniz
aynen bu kızların ne zaman gelcegı bellı olmaz kanımca

Sağol damlacım aman dikkat et kendini yorma fazlaa tatlım eniştede yardım etsin

bugun annemlere gittim babam beni görür görmezz senin ki kız değil erkek dedi bu kadar beklemez kı dedi ben tıkandımm baba dedim ne diyon sen :roflol: agzını hayırlı aç dedim oda bana takılıyor erkek erkek diye yawss ( ben kızım alyayı istiyom

oooo kızlar ya burda hamile var ama insan bi düşünür dimi bunları canı çekmezmi diye oh çay kek :çok üzgünüm:

ayy dilekcim banada bence bu erkek olacak diyenler çok varr ayy naparız yaa büyük bi şok olur vallaaa herşeyi aldık böyle pembeli pembeli hayır değiştirelim desem etiketler kesildi yıkandı ütülendi giyerler artık öyle napalımmmm

Len dilek adamı deli etme gel diyoz gelmiyon işte sen hele bi gel ben sana ne çaylar ne kekler yaparım yavyummmmm

:roflol: ah canım gelimde nasıl gelim bu koca gobekle ayaklarım ellerımşişti balon oldum kıss nasıl gelem :)) bu arada ben heryesi pembe beyaz kırmızı mor aldım bunları nasıl erkek bebege giydirim bi kere babası giydirmez (

lady80 canım takılıyorum ya cok zor bişey degil cay 15 dakka ee yarım saatte kek ohhmis gibi ama aldı kilolar basını gıdıyor soylemesı ayıp 21 kg aldım ve almayada devam ediyorum :roflol: hadi bu gecede biri dogursun yaa hadi kızlar sırada kim var :teytey:

Alyasulin keşke yakın olaydık be bacımm...gerçi bende 21 aldım bide yakın olaydık kaç alırdık bilemiyom gariiiii.....

Ay dilek bide ben olurmuşm sıradakii aman Allah korusun dursun daha durduğu yerde...

ben gönüllüyüm sıradakı olma konusunda lütfn ben olayımmmmbenneyaptımki

kızıl denizim hadi hayırlısı olsun bakalım bacım var mı peki bi işaret bi sancı bi ağrı filan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…