Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

ben kaçtımmm oğlan ağlıyo emecek sıpaaaa ayyyy bunu buraya yasmak ne güseeeeeeeeeeeeelllllllllll heheheheh.

damlamda gelmis.. hatta ozanimizida getirmis.. hos geldiniz sefalar getirdiniz.. hep bi arada olun emi.. allahim hic ayirmasin sizi.. uzun hayirli bi ömür versin ogluna insallah canim..
ne kadar cirkin o öyle.. :asigim: nasilda ciddi bakmis agir abim benim
sengözlerimebaksanab

masallah canim.. allah anali babali büyütsün insallah :Saruboceq:

ay banyo yaptım ben ehuehuehue pek keyifliydi caınm :)) kızım da emzikle mücadele halinde birazdab bir bakıcı adayı gelecek onunla göreüşecem :)ahanda zil çaldı

kızlar ben geldim:), geçmişi okuyamıyorum nette de çok kalamıyorum zaten. yeni doğum yapanları tebrik ederim.

deniz yaşadıkların çok sinir bozucu. hastane yönetimine şikayet etmek lazım. ben de sinir bozucu şeyler yaşadım. hatta hayati şeyler. anestezi uzmanı beni deli etti. herşeyde bi hayır vardır canım. epidural yapıldı ama riskli bi şekilde. neyse ki atlattım. bel ağrım var tabi allahın emri:)

ama kendi doktorunun cevabı çok aptalca olmuş. yüzüne tükürmek lazım böyle konuşanın...

eylemm kızzzz nasılsın:? bebişin nasıl? fotolar falan nereye ekleniyo bebişlerimizin?bi bakıyım fındıklarımıza:)))

http://www.kadinlarkulubu.com/mart-anneleri/215323-2009-mart-anneleri-bebisleri-6.html
aha resimleri burda paylasiyoruz canim..
sizdende bi kac kare bekleriz artik
Şeniz

ben geldiim, ya artık giremiyorum nete çok canım sıkılıyor bu işe ama işte masaüstü bilgisayar olunca ve çalışma odasında ısınma olayı olmadığı için çok nadir giriyorum onda da bi sürü topik olmuş birine baksam öbürüne bakamadan üşüyorum ya da Sezin Hanım çağırıyor çıkmak zorunda kalıyorum.
Ayşincim iyiyiz şimdilik şükür, gece ve bu sabah çok ağladı yine gazdan dolayı, dün gece rezene çayına başladık mecburiyetten azcık rahatlattı gibi ama bakalım inşalah faydasını görürüz. siz nasılsınız? ne var ne yok?
doğum yapan arkadaşları tebrik ediyorum, Allah analı babalı büyütsün, listemiz bitti nerdeyse kalanlara da haydin gari diyorum, Allah hayırlı doğumlar nasip etsin hepinize arkadaşlar.

Kızlar bişi soracam....
Nakliye veya taşımacılık işi yapanınız var mı? Ya da bu işi yapan eş, dost, akrabanız... Biliyorsunuz ben önümüzdeki ay Ankara'ya ev taşıyacam. Hem güvenilir hem de tanıdık usulü fiyat verecek bir firmaya ihtiyacım var. Tanıdığı bildiği olanların yardımını rica ediyorum.

Kızlar bişi soracam....
Nakliye veya taşımacılık işi yapanınız var mı? Ya da bu işi yapan eş, dost, akrabanız... Biliyorsunuz ben önümüzdeki ay Ankara'ya ev taşıyacam. Hem güvenilir hem de tanıdık usulü fiyat verecek bir firmaya ihtiyacım var. Tanıdığı bildiği olanların yardımını rica ediyorum.

selam kızlar öncelikle nehiray ve hekate çok çok geçmiş olsun diyorum Allah analı babalı büyütsün inşallah...

kontrolden geldik kızımın gelmeye niyeti yokmuş henüz doktor şimdi git 1 hafta sonra gel dedi kilo alımı hızla devam ediyor bu gidişle normal doğuramıcam diye korkuyorum beklemektende çok sıkıldım artık iyice ağırlaştım doğurmak istiyorum şeytan diyo git sezaryen ol zaten kordonuda boynundaymış miniğimin doktor çoğunlukla böyle olur önemli olan doğum esnasında nasıl bir pozisyon alacağı dedi ben de sancı çekip çekip son anda kalp atışları zayıflar da sezaryena alınırım diye korkuyorum acaba diyorum gidip pırtlatsammı artık şu nazlı kızımı bu arada adıyaman meseleside var biran önce doğurup kendimi toplayıp gidip sözleşmeme imzamı atayım diyorum bilmiyorum kızlar yaa kafam çok karışık nefes bile zor alıyorum çok ağırlaştım çoookk....

tubacım maşallah kızına valla canım aklır vermek istemem ama hakkında hayırlısı olsun bu arada kg ne kadar canım ?
allah yardımcın olsun :1hug:

canım baya zor olmuş,üzüldüm böyle bir şey yasamana gerçekten kötü bi deneyim olmuş senin için.görüşürüz iyi akşamlar

kızlar benim kalça aramdaki kemiklere ağrı giriyor sizde de oluyomuydu

selam kızlar giremedim bir türlü yaaaaaaa.
DÜN AKŞAM SAAT 10 İTİBARİYLE GÖBİŞİMİZ DÜŞTÜÜÜÜÜÜ.:lepi:doktor kontrolüne gittik bugün oğluşumun sarılık değeri yükselmiş 14 çıktı mama meme ışın tedavisi herşeyi deniyorum nolcak bakalım ama kendimi herşeye hazırladım perşembe tekrar gitcez doktora. 10 gram almış çıktığımızdan beri 3450 doğduk 3170e düştük şimdi 3180 olmuşuz onun dışında iyiyiz ama uykum vaaaaaaaaarrrrrrrrr.
ezgimde doğurmamış halaaa.kaydirigubbakcemile3
canımmm çok sağol. göbüş işi tamam sıra bamyada inşallah iyileşirde rahatlarız. canım ben biraz süt sorunu yaşıyorum doymuyor sağma işinde de hala pek beceremiyorum. canım inşallah boll süt ve boool uyku ve bol pırtlı geceler hepimize DDDDDDDD
ya bu bebeklerin hepsi birbirinemi benziyo ne ?hastanede karıştıkları kadar var kaydirigubbakcemile5
valla yaa hepsi aynıı :

canım hayırlı uğurlu olsun allah analı babalı büyütsün bir de ben şu sit işini halledebilsem.
canımsın çerezim çok sağol. hee çirkin oğlum var kııız aynı senin kız gibi heheheh
maşallah kızınaaaa.
canım benim demek gelmiyo senin kızzz yaramaz sezeryan çok kötü bişey değil yani haberin olsun her işimi kendim yapar durumdayım gerçi kişiden kişiye doktordan doktora değişir.

damlacım valla ne bileyim canım şu son 2 gündür iyice ağırlaştım yaa nefes bile alamıyorum çok bunaldım çok sıkıldımmmm

canım maşallah kuzucuğuna analı babalı büyütün sağlıklı günlerde inşallah.

hekatcım maşallah seninde bebişine analı babalı büyütün inşallah canım.

kızlar göbegı düştü oglumun ama bıraz kanama oldu normalmı sızınkılerde oldumu öyle

gülşahcım sağol .bütün gün emdi kızım halada emiyor.ama öğlen sütüm hiç kalmadı avaz avaz bağırdı ama yinede mamayı almadı.bende anneme gittim zaman kazandım.halada emiyor kuzum.
kaka olayına gelince annemde zeytinyağlı çöpü denedik ve öyle güzel yaptıki kızım çok sevindim
kakası bile çok mutlu ediyor kuzumun)))

herkese günaydın.
ben şimdi kızımı doktora ve sağlık ocağına götürmek için çıkıyorum. akşama görüşürüz artık. hepinizi öptüm.

damlacım geçmiş olsun canım inş tez zamanda düzelir bu arada masallah hemencecik düşmüş göbegi ins güzel haberler getirirsin bize tez zamanda ikinizinide kocaman öpüyorum

kızıldeniz canım bende boyle bişey olmadı ama inş önemli bişey degil

günaydın kızlar a.s. biz iyiyiz çok şükür uykusuz gecelerealışmaya çalışıyoruz :) birazdan sagLIK ocagına gitcez kızımın topuk kanını alcaklar bide boy kg bakcaklar bakalım kuzum kg almısmı inş güzel haberlerle döneriz öpyoruz sizi kocaman lütfen topıgı bos bırakmayalım mart kedileri :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…