Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

Bu arada Adacyo şimdi nasılsın bebeğin nasıl?

Şİmdi iyiyim canım, bebeğim de iyi şükürler olsun. Şu an iyi ki normal doğum yapmışım diyorum. Ama tabii doğum zamanı ve hemen sonrasında hiç de öyle düşünmüyordum... kaydirigubbakcemile3

Darısı başıma inşallah ben sezeyandan korkuyorum.Bakalım zaman ne gösterecek.
Artık çıkmam gerek gördüğüm göremediğim bütün arkadaşlara selam ve iyi akşamlar.

mrb arkadaslar dogum yapmış olanlara geçmiş olsun allah babalı büyütsün bekleyen arkadaslarda hayırlısı ile bebekleri dünyaya getirirler....ben de allah kısmet ederse eylül annesiyim.size bi sorum olacak dogum yapanların lıstesıne baktım %80 sezeryan nıye bu kadar cok.mecburimi istege baglımı bukadar cok.....ben normal düşünüyorum da...

Darısı başıma inşallah ben sezeyandan korkuyorum.Bakalım zaman ne gösterecek.
Artık çıkmam gerek gördüğüm göremediğim bütün arkadaşlara selam ve iyi akşamlar.

hayat ist nasılsın?ya son doğuracak gibi oldun sonra kayboldun.merak ettim.iyisindir inşallah....:1hug:

canım sağol inşallah hemencik düzelirde rahatlarız. bende öptüm ikinizi tocamaaaaaaaaannnnnnnnnn
çatlaksınız siz yaaa ben evde saklıycam evine bağlı biri olsun
kontrolden cici haberler getir bize.

canım sağol inşallah iyileşir tez vakitt.:Saruboceq:

simdi kontrolden geldim hersey yolundaymis. kasilmalar sancilar icinse ne guzel iste vucut kendini hazirliyor dedi bi dahaki randevuyu 1 nisan a verdi kendimi garip hissettim resmen nisan yani :roflol:

1-rainxxx..........................29 mart
2-MTS.............................29 mart
3-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
4-betül19.........................31 mart
5-ege-deniz.....................03 nisan
6-HAYATist.....................04 nisan

Rain den haberi olan var miiiiiii???

selam kızlar tün gün annemlerle evi temizledik ne kadar çok batmış yahuu.ne pasaklıymışım ben yaa.ayliz de hiç doğru durmadı hala öyle.kendi başına kaka yapamıyor yarın doktora götürücem.
damlacım geçmiş olsun.
kızıldeniz cim gözün aydın göbek bağı düşmüş son durum nedir dokotora gittin mi?
aslı kız bu ada hanım ne kadar sevimli kokla onu benim için sevimli miniş.

ay kızlar oyle esım gelınce oyle koltukda uyuya kalmısım ama kabus gorerek uyandım allahım ya rüyamda ADOCYO gördüm ama kötü gördüm valla yorumlamak bile istemiyorum logusa kabusu diyorum okadar off bu gece alyada cok huysuz uyumucak offf

selam kızlarr..
ben çok şükür evime geldimm.
hiç açılma olmadğı için pazartesi 10.15 gibi sezaryene girdimm. oğlum kürşat emin 10.30 gibi dünyya gözlerini açtıı..
3 kilo 400 gram 50 cm .. şimdi yanımda uyuyor yavrumm

altunumm allah analı babalı büyütsün canım sanda çok çok geçmiş olsunn...

benden son dakika gelişmeleri hala doğuramadım tık yok...

altunummm gözün aydın caım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inş allah bagıslasın yavrunu bol süt ve uyku diliyorum sana gözün aydın bu arada masallah oglununa

altunumm allah analı babalı büyütsün canım sanda çok çok geçmiş olsunn...

benden son dakika gelişmeleri hala doğuramadım tık yok...

altunummm gözün aydın caım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inş allah bagıslasın yavrunu bol süt ve uyku diliyorum sana gözün aydın bu arada masallah oglununa

teşkkür ederim arkadaşlar.. sanırım sütüm biraz az..

canım ılk gunler oyle oluyor ama stres yapma emzirmeye devam et sutun gelıcektır canım

altunum geçmiş olsun allah analı babalı büyütsün,maşallah oğluna
sezeryandan sonra ilk 3 gün süt az oluyor zaten üzülme,zamanla çoğalır

teşekkür ederim arkadaşlar.. inş. çoğalır. uyuyor şimdi ne güzel bi duygu bu yaaa

neeeeeeeee, beni mi gördün? delikafadulden
çabuk anlat, özelden, msn den bi yerden ulaş bana, anlat çabuk. hayırdır inşallah?

gözün aydın altunummm. analı babalı büyüsün inşallah. maşallah oğluna da...
sütün de yakında çoğalır merak etme.

Damlacım kaçtır yazıcam atlıyorum, geçmiş olsun, ozan nasıl oldu, iyi mi şimdi?

altunum gözün aydın sağlıkla büyüsün bebeğin :) sütün gelir merak etme yalnız bu süre boyunca bebeğini sıvısız bırakma verebiliyorsan dekstroz vermeyi düşün doktora bir sor :)benm de sütüm 3 güne indi ama ben kızıma 3 saatte bir 9 cc dekstroz verdim sarılık derdimiz olmadı çok şükür!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…