Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
ben yumurta kabugunda kek ıle
ıcı kalplı suprız kek arasında kararsız kaldım
ama oyumu yumurta kabugunda keke verdım
cunku ılk kez gordum ,bana cok degısık geldı sunumuda eglencelıydı

Herkesin ellerine sağlık, hepsi birbirinden güzel

Kekleri yapanların birini bile tanımıyorum, bir kaç favorim vardı, ancak en farklı tarif olan yumurta kabuğunda kek'e verdim oyumu
keklerı yapanların kım oldugunu nerden bulcaz merak ettım yumurta kabugunda kek ı kım yaptı bende ona verdım :)

moda gibi gizli sanıyordum ben meğer açıkmış ay heyecan oluyor valla benimde ilk katılmam henüz oyumu kullanmadım son gün kullancam belki birinci değişir çekişmeli olunca daha zevkli oluyor

bende kullanmadim daha :)
son gune birakmak niyetindeyim

Keşke E="nuryolu, post: 42732329, member: 309747"]saka bi tarafa , katiliyorum canim
arkadasa degil emege oy vermek lazim ,
keske tariflerin kime ayit oldugu belli olmasa o zaman daha saglikli sonuclar olur bence :)
Keske Nevreste bu fikri düşün derim[/QUOTE]

Kesinlikle katılıyorum.

Mesela feraceli katılsaydı yarışmaya, beğenmesem de oyum ona olacaktı

Ahh balım ya bende en fazla 3-4 oy aldım
Boşver sıkma canını
İyiyim yok degilim pardon kurban bayramı temizliği koşturmacası ya cok yorgunum

[QUOTEsüs caktırmasayesa1, post: 42733817, member: 192636"]Nasıl yaa sen katıldın mı? Ee ben görmedim hiç [/QUOTE]
Hiiii sus caktırmasaydın bari

Yalançı :"yesa1, post: 42733729, member: 192636"]Keske Nevreste bu fikri düşün derim[/QUOTE]

Kesinlikle katılıyorum.

Mesela feraceli katılsaydı yarışmaya, beğenmesem de oyum ona olacaktı [/QUOTE]
Yalancı

nasil olalim , maglubiyetin dibine vuruyoz
Ben alışkınim sonuncu olmaya takmiyorum moda Yarışmasından bol sonujculugum var kazen bana da bir güzellik yapsa bu kız hep sonuncu dese bana da madalya falan bişey verse keşke burdan sesleniyorum

Ben baklava yaptım ilk defatek başına bakalım nasıl olcekEki Görüntüle 1638524
Ya çok hoş duruyor ama eline sağlık diyet tariflerinden sonra olmadı ama diyet baklava yapman gerekti
Ahh balım ya bende en fazla 3-4 oy aldım
Boşver sıkma canını
İyiyim yok degilim pardon kurban bayramı temizliği koşturmacası ya cok yorgunum
Ya baklava yapmak zor zanaat sonuçta kolay gelsin ben gezme kısmındayim misafirler falan super

birinciye odul varda sonuncuya neden yok
bizde istiyoz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…