Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
eve gecince bende yapicam ins canim :KK66:
adra nin tarifini de kizimin dogum gunune deniycemmm :KK19:
ellerinize saglik :KK60:
Teşekkür ederim canım:KK74:
Deneyip beğenenleri görmek hoşuma gidiyor umarım sen d beğenirsin.
Adra nın tarifi bende yapmak istiyorum. Denemek istediğim bir sürü tarif var eve dönünce yaparım artık.
Sen neredesin?

deadbaklava post: 42734305 .!.:
Ben alışkınim sonuncu olmaya takmiyorum moda Yarışmasından bol sonujculugum var kazen bana da bir güzellik yapsa bu kız hep sonuncu dese bana da madalya falan bişey verse keşke :KK53: burdan sesleniyorum:KK48:

Ya çok hoş duruyor ama eline sağlık diyet tariflerinden sonra olmadı ama diyet baklava yapman gerekti:KK50:

Ya baklava yapmak zor zanaat sonuçta :KK48::KK48:kolay gelsin ben gezme kısmındayim misafirler falan super:KK45::KK45:
Hahah diyet baklva aklıma gelmedi değio ama evdekiler isyan eder diyo korktum :KK70: :KK70: aynen ya ama ben hiç bi bayrma gezemedim :KK12: hep misafir bize geldi:KK48:

birinciye odul varda sonuncuya neden yok:KK53:
bizde istiyoz :KK70: :KK70:
Evet ama değil mi bizde istiyoruz buda basari:KK45:

Bence her yarışmada ilk defa katılan ilk üyeye de bi hediye olsun en azından madalyanın m si falan verilsin :KK70: :p
Aynen ayağını alıssın hevesimiz artsin:KK48:

Hahah diyet baklva aklıma gelmedi değio ama evdekiler isyan eder diyo korktum :KK70: :KK70: aynen ya ama ben hiç bi bayrma gezemedim :KK12: hep misafir bize geldi:KK48:
ya baklavanin diyeti olmazdı bence zorlamayın iyi olmus:KK45:

Teşekkür ederim canım:KK74:
Deneyip beğenenleri görmek hoşuma gidiyor umarım sen d beğenirsin.
Adra nın tarifi bende yapmak istiyorum. Denemek istediğim bir sürü tarif var eve dönünce yaparım artık.
Sen neredesin?

aynen :KK66:
bende tasindim sozde ama binanin elektrik-suyunu vermediler :/ kv lerde kaliyoruz ,
hayirlisiyla evime bi gitsem duzenimi kursam diye bekliyorum :)

X