Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
Keşke E="nuryolu, post: 42732329, member: 309747"]saka bi tarafa , katiliyorum canim
arkadasa degil emege oy vermek lazim ,
keske tariflerin kime ayit oldugu belli olmasa o zaman daha saglikli sonuclar olur bence :)
Keske Nevreste bu fikri düşün derim[/QUOTE]

Bencede çok mantıklı
Daha adil olacağını düşünüyorum bende

Benım oyumda dondurma kulahına
Uzun kararsızlık sonucu verdım bayramda da gıremem belkı dıye herkese tekrar basarılar cok guzel tarıfler ogrendık emegımıze saglık

Benım oyumda dondurma kulahına
Uzun kararsızlık sonucu verdım bayramda da gıremem belkı dıye herkese tekrar basarılar cok guzel tarıfler ogrendık emegımıze saglık
Çok teşekkür ederim canım oy için.Senin oyunu almak da pek havalı oldu.
Sana da iyi bayramlar sevdiklerinle birlikte.

İçinden çikolata akan Şipşak kek tarihin harika oldu neyse denedim çok beğendim harika oldu bu tarif için @soocute tesekkurler yanlış anlaşılma olmasın kendisini tanımıyorum sadece denedim keki beğendim kısa sürede olması harika sufle kabı yerine de cam fincanda yaptim bu da resmi

Ayrıca dün annemin israrlariyla misafirlere yaptigimiz ingiliz keki esmerm91 tarif için teşekkürler bu da diğeri

Gönül ister ki hepsini deneyeyim hepsi böyle güzeldir sonuçta herkesin ellerine sağlık

Ayrıca herkese şimdiden iyi bayramlar

diyet diyet diyett bak ya nerelerde buluyoruz seni

bu arada sevgili moderatörlere bir öneride bulunmak istiyorum
sitenin alt yapısı kaldırıyor mu bilmiyorum ama oylamalarda isimlerin yanına minicik hatırlatma amaçlı keklerin görseli olsa daha kolay ve pratik olur diye düşünüyorum. hangisi hangisiydi hatırlamakta zorlandım cok fazla katılan var çünkü.
K Kazen duy sesimi
Yarışmaya katılan emek veren herkesi şimdiden tebrik ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…