Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
B Be_Ni_1012 tebrik ederim birinciliğini canım.Madalyan da iki tane olmuş hoş görünüyor:)

Katılan herkesin eline koluna sağlık.Gerçekten çok güzel tarifler gördük.Böreklerde buluşmak üzere:)

Tesekkur ederım cnm guzel olmus dımı
Senınkılerde ayrı bı guzel
Ne zaman yapıyosun boregını

Tesekkur ederım cnm guzel olmus dımı
Senınkılerde ayrı bı guzel
Ne zaman yapıyosun boregını
Güzel olmaz mı canım.Altın da pahalandı zenginiz yani.

Ben böreklere katılmam herhalde. Elektrik meselesi tabi de şu an aklımda bir tarif yok.

Güzel olmaz mı canım.Altın da pahalandı zenginiz yani.

Ben böreklere katılmam herhalde. Elektrik meselesi tabi de şu an aklımda bir tarif yok.
Evet zenginiz artık

Kız bız baslattıkya borekte borek dıye sen olmazsan olmaz
Ben cekılıyorum bu kategori bırde sen bırakma

Evet zenginiz artık

Kız bız baslattıkya borekte borek dıye sen olmazsan olmaz
Ben cekılıyorum bu kategori bırde sen bırakma
Biz başlattık ama başkaları devam ettirsin.Biz onları düşündük hazır yufka dedik.Hem oy ver,hem kategorinin kolay olmasını sağla olmaz.Börek piş ağzıma düş olur.Biz oy verelim bu kategori.Bir de manevi destek oluruz oldu bitti işte.

Bırden ıkna oldum nedense tamam oy verelım yorum yapalım dıyesım geldı
Ama senden beklıyorum yınede elektrık kesılmezse

Bırden ıkna oldum nedense tamam oy verelım yorum yapalım dıyesım geldı
Ama senden beklıyorum yınede elektrık kesılmezse
İkna kabiliyetim yüksek demekki. Bakalım ama oy verelim biz bu sefer.Gerçi senin güzel tarifin varsa görmek de isterim doğrusu.

İkna kabiliyetim yüksek demekki. Bakalım ama oy verelim biz bu sefer.Gerçi senin güzel tarifin varsa görmek de isterim doğrusu.
Jurı olalım ben bu kategorı dusunmuyorum borek borek dedım ama tarıflerı gormektı nıyet el acması olsaydı yapardım bısıler belkı burda sızdekı gıbı ıncecık hazır yufka bulmak ımkansız

Bence de en güzeli.Bakalım çeşitler nasıl olacak.Hıı demek el açması güzel yapıyorsun.Yaparsan resim eklersin değişik tariflerinin.Hatta konu açabilirsin biz de öğreniriz.Orada zor olur tabi taze yufka bulmak.Ne kötü.

Yok kız o kadar degıl begendıgım tarıflerı denıyorum dıyelım
Evet buralara da geleneksel bı yufkacı sart

cordeliac yeni uyeymissin buralari bulmussun oy kullanmissin gelde bari iki lafin belini kirak

cimcimegfb kusura bakmayın, davetinizi yeni gördüm ancak oylamaları ve oylama yapan profilleri dikkatle inceleyişiniz ilgimi çektiği için icabet ettim. Ilk mesajımı da bu şekilde atıyorum. Iyi oylamalar ve oylanmalar size de. :')

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…