Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
Herkesin ellerine sağlık, hepsi birbirinden güzel :KK68:

Kekleri yapanların birini bile tanımıyorum, bir kaç favorim vardı, ancak en farklı tarif olan yumurta kabuğunda kek'e verdim oyumu :nazar:

Biliyordum zaten :KK70: ama bu yarışmadaşöyle bbirşey var hatunlar nuryolu nuryolu Nevreste Nevreste bi kaç arkadaş hep tanıdığı arkadaşa oy veriyor ben kendi arkadaşlarım bana. Oy verince utanıyorum yanlış anlarlar diye
Bide diğer arkadaşlarımıza haksızlık olduğunu düşünüyorum :KK43:

ay bi daha ki kategori için en zor en zor en zor tarifi yapıcammm:KK53: kategori belli oluyor zaten şimdiden bakayım tarif gerçi hazır yufka dan ne ne kadar zor olabilir ki hahaha

Biliyordum zaten :KK70: ama bu yarışmadaşöyle bbirşey var hatunlar nuryolu nuryolu Nevreste Nevreste bi kaç arkadaş hep tanıdığı arkadaşa oy veriyor ben kendi arkadaşlarım bana. Oy verince utanıyorum yanlış anlarlar diye

biz mi tanidiklara veriyoz yoqsam arkadaslar mi bize veriyor ?
hani benim arkadaslarim o zaman :KK43: yalanmiydi hersey :KK53: :KK70:

iki kek arasında kaldım :))) diğerleride güzel görünüyor ama iki kek değişik geldi bana ...portakalı soydum yapacağım ...verdim oyunu başarılar dilerim herkese :)

Mesela bana kimse oy atmıyor feraceli ilk kez katılıyorum normal gerci:KK48: ama yani normal mesela ben seni tanıyorum ya sana oy veresim ilk başta normal yani neyse sonuncu olmakta güzel olur önemli olan katilmakti:kk77::kk77: nasılsın bu arada:KK55:

saka bi tarafa , katiliyorum canim:KK66:
arkadasa degil emege oy vermek lazim ,
keske tariflerin kime ayit oldugu belli olmasa o zaman daha saglikli sonuclar olur bence :)
moda gibi gizli sanıyordum ben :KK70: meğer açıkmış ay heyecan oluyor valla benimde ilk katılmam henüz oyumu kullanmadım son gün kullancam belki birinci değişir çekişmeli olunca daha zevkli oluyor :cool:

X